:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
o biraz sa?ma bunu dinle sen.....
bilgeis
..........................................
13usemmm
aayh çoq duygusal ya bilge nolur anlat kıs ben dinlerim vaala hay ben bu erkeklerin hepsi dayaklık Big Grin nese teşekkürler gerçekten çokgüsel
Ara
TARIK
duyguların samimiyeti, cümlelerin içtenliği yansımış kelimelere.
Ara
MorciveT
13usemmm Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aayh ?oq duygusal ya bilge nolur anlat k?s ben dinlerim vaala hay ben bu erkeklerin hepsi dayakl?k Big Grin nese te?ekk?rler ger?ekten ?okg?sel

Yanl?? bir d???nce girdab?nda oldu?unun fark?ndas?nd?r umar?m... Big Grin
Ara
bilgeis
TARIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:duygular?n samimiyeti, c?mlelerin i?tenli?i yans?m?? kelimelere.

sa?olas?n...............
bilgeis
13usemmm Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aayh ?oq duygusal ya bilge nolur anlat k?s ben dinlerim vaala hay ben bu erkeklerin hepsi dayakl?k Big Grin nese te?ekk?rler ger?ekten ?okg?sel

sa?olas?n............
13usemmm
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yanl?? bir d???nce girdab?nda oldu?unun fark?ndas?nd?r umar?m... Big Grin
yyoo ?le bi girdapta diiilim ben h??h ::=) cidden ?lesiniz ama yaah Tongue nese baz?lar?n?z dielim de k?v?rm?? olal?m
Ara
MorciveT
13usemmm Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yyoo ?le bi girdapta diiilim ben h??h ::=) cidden ?lesiniz ama yaah Tongue nese baz?lar?n?z dielim de k?v?rm?? olal?m

K?v?rmaya gerek yok, ger?ek?i olal?m yeterli...
Ara
bilgeis
ben de öyle düşünüyordum ama fikrim değişti....benim aşkım bi tane Smile ön yargı kötü dedim işte....haklıymışım kendimce........
lover
ark. bu erkeller dayaklık kısmı harıc otekıler tamam
ya ne yaptık bız sıze yaBig Grinbılge sanada tsk ler canım
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkes İçin Biraz Mutluluk MissHayalet 6 721 04-14-2022, Saat: 03:16 AM
Son Yorum: wildfang
  Musalla Ta??(biraz uzun ama okumaya de?er...) MasaL_perisi 4 557 04-02-2022, Saat: 05:56 AM
Son Yorum: wildfang
  Yenilmedim aslında, belki biraz fazla açıldım fiziko38 0 477 04-12-2008, Saat: 05:33 PM
Son Yorum: fiziko38

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 07:14 PM