:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
13uda 13enim resmim (13usemmm'in) hehehe
derdo
?ook G?sel ?ikmi?sin
Allah Sevd?kler?nden Ayirmsasin
lover
ark. boyle uzat?rsan?z konunun suyu
c?kar bence burda b?rakmak ?y? konular
baska yere g?der ve adm?n taraf?ndan k?l?tlen?r
Ara
13usemmm
noldu ki lover ben kuralları bilmiorum Big Grin nese herkese teşekkür ederim valla beğendiğinize sevindim ne diyim konuşamıoM LOver kızıyo hııh Tongue
Ara
derdo
derdo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?ook G?sel ?ikmi?sin
Allah Sevd?kler?nden Ayirmsasin
BENDE ANLAMADIM NERDEN ÇIKTI BU
derdo
Çook Pardon Üstekİ Alinti YanliŞ Yerden Oldu Lover Den Alinti Olarak Okuyun LÜtfen
13usemmm
aayh allah seni ne etmesin bende şok oldum bakıom anlamadım Big Grin acaba diom kendi yazmadı da onu mu kastedio die Big Grin hehee ayyh alemsin heh derdo hihih
Ara
lover
derdo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?ook Pardon ?stek? Alinti Yanli? Yerden Oldu Lover Den Alinti Olarak Okuyun L?tfen

tamam anlad?m ben ark.kurallar? b?lmekle alakas? yok konuyu baska yerlere cekmek olmuyor yan? onu ded?m tart?sma konusu oluyr ya o yuzden ark.m?z res?m yay?nlam?s yazars?n?z alt?na yaz?n?z? olur b?ter yan? onu ded?m baska yerere cekmey?n d?ye guzel veya baska b?rsey ders?n?z(bence guzelden baska b?rsey d?yemezs?n?zBig GrinBig GrinBig Grin)olur b?ter

k?zd?ysan?z bana ozur d?ler?m herkezden
Ara
13usemmm
yok yah kızmamışlardır lover merak etme Big Grin haklısın yane
Ara
derdo
lover Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
tamam anlad?m ben ark.kurallar? b?lmekle alakas? yok konuyu baska yerlere cekmek olmuyor yan? onu ded?m tart?sma konusu oluyr ya o yuzden ark.m?z res?m yay?nlam?s yazars?n?z alt?na yaz?n?z? olur b?ter yan? onu ded?m baska yerere cekmey?n d?ye guzel veya baska b?rsey ders?n?z(bence guzelden baska b?rsey d?yemezs?n?zBig GrinBig GrinBig Grin)olur b?ter

k?zd?ysan?z bana ozur d?ler?m herkezden
ÖZÜR DİLEMENE GERENK YOKKKK
KİMSE KISMAS MERAK ETMEYELİM
13usemmm
amiin cümlemizi inşallaah hehe Tongue
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Buda Benim Resmim HaGi_1905 54 3,085 04-13-2022, Saat: 02:32 AM
Son Yorum: wildfang
  Bu Da Ben Adim Pusat Onceki Resmim Silinmisti pusat41 10 798 04-10-2022, Saat: 04:08 PM
Son Yorum: wildfang
  yeni bir resmim... CReATuRE 30 2,703 06-09-2007, Saat: 08:50 AM
Son Yorum: CReATuRE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 03:58 AM