:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir Tek Seni Unutamam
eti puf delisi:)
Bir ba??ma bu kentin sokaklar?nda y?r?yorum. ???yorum. Ne kadar uzaksan bana o kadar so?uyor hava. Sen yoksa, s?cakl?k hep mevsim normallerinin alt?nda. Bu y?zden meteoroloji raporlar? umurumda bile de?il. Kar m? ya??yor yoksa ya?mur mu bana ne? Ben senin hasretinle s?r?ls?klam?m zaten,daha ne kadar ?slanabilirim ki?

Burada m?s?n de?il misin belli de?il. Bazen gidi?lerin kahraman? oluyorsun, bazen sonsuz kal??lar?n. Doyumsuz gecelerdesin kimi zaman, bazen de yaln?z karanl?klardas?n. Bitmek bilmez bir ?ark?s?n ama ben mi notalar? yanl?? bas?yorum da sen bu ?ark?y? s?yleyemiyorsun? Neden susuyorsun?

A?k?n sessizli?i ne kadar korkun? olur bilir misin? Bir tek kelimeye hasret ge?en gecelerin hesab?n? soraca??n kimse de yoktur ?stelik. Kendi kendiyle konu?ana deli derler ya, beni ?oktan ak?l hastanesine kapatmalar? gerekirdi. Hem de iflah olmaz hastalar b?l?m?ne…

Yoklu?una al??maktan korkuyorum,ne kadar k?t?… Yoklu?unu y?r?yorum sokaklarda. Yoklu?unu i?iyorum kadeh kadeh. Hi? gelmeme ihtimalin bir idam mahkumuna d?n??t?r?yor beni. Hi?bir ?ey yapmadan beklerler ya h?crelerinde, ?l?m?n so?uk nefesini hissederek… Anlaml? olan bir ?ey yoktur onlar i?in.Belki de bir an ?nce ?lmektir ak?llar?ndan ge?en ,bu bekleme i?kencesi bitsin diye…Bu yokluk hissi ?ld?recek beni…

Gelebilme ihtimalinse y?re?imdeki ku?lar? havaland?r?yor,kanat seslerini duy. Gelmek iste bana. Bir g?rsem y?z?n?,ah bir dokunsam sana…

G?receksin,sevdan?n ?i?ek ?i?ek a?t???n? umudun bir yang?n gibi alev alev ikimizi birden sard???n?. Anlad?m ki m?mk?n de?il seni sensiz ya?amak. Ben o g?nl? geni?lerden de?ilim. Madem i?imdesin, y?re?imde ta??yorum seni,o zaman yan?mda da olmal?s?n. Sensiz ya?anmayacak bu a?k ?tesi yok..

?imdi yaln?z geceleri seviyorum. Seni y?ld?zlarda buluyorum. Daha bir dayan?l?r oluyor sensizlik sanc?s?. M?mk?n? yok ??kmayacaks?n akl?mdan, bu y?zden gece, el ayak ?ekilmi?ken, hi?bir ses yokken sen ve gece.. Zaman ge?er,her ?ey unutulur, bir ?rt?yle kaplan?r ac?lar ama… B?R TEK SEN? UNUTAMAM..

Nehmet Co?kundeniz...
Ara
happy yeliz
çokkk güzel emeğine sağlık canım SmileSmileSmileSmile
Ara
CReATuRE
çok güzel olmuş sözler çok güzel ve anlamlı tabiii anlayan için...emeğine ve yüreğine sağlık...
rica ederim ne demek benimdee çok hoşumaa gittii ciddenn anlayanaWink
Ara
eRCi
çok hoş bir paylaşım teşekkürler emeğine sağlık....
rica ederim....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  seni özlüyorummm... €stapitipiti 4 475 04-15-2022, Saat: 04:15 AM
Son Yorum: wildfang
  **Seni Seviyorum Masal Yüzlü** MasaL_perisi 20 978 04-14-2022, Saat: 08:27 PM
  Seni Yok SaydıM Masal_yuzLu 13 860 04-14-2022, Saat: 05:21 PM
  Seni Yok SaydıM--- ÇiLeK 9 368 04-14-2022, Saat: 09:47 AM
  Gittin Ama Bilki Seni Unutmadım ...! DarkLady 3 323 04-14-2022, Saat: 07:13 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 06:09 AM