:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alin Size S?zz
NuRii
BU karanl?k sokaklar bende sorulur yan?mda yaln?zl?klar birde hayalimde sen herg?n b?yleyim i?te ben mahkum a?k kelepce g?z yaslar?m dinmez inana sen bana d?nmeynce

B?ylemi sevmistin beni g?zlerin s?zlerin yalan senin oynan son perdeydi hersey sona erdi sil unut beni.Kapatt?m ben bu perdeyi.Seninle olan bu a?kta art?k ben yokum

Yakt?m sevgi denen duygular?m? y?kt?n da?lar gibi umutlar?m? ?ald?n bu g?n?m? yar?nlar?m? gel can?m?da al ACIMIYORSAN

D?nayan? tersine d?nd?rece?im seni de can?nda bezdirecei?im yakt???n atesi s?nd?rece?im hesab?m bitmedi seninle

Aram?zda s?ra da?lar aram?zda denizler herg?n?m bir cehennem y?re?imde depremler bu ac?lar g?z ya?lar?m ne zaman biterrr

B?t?n dertler yardan sermaye kalm?? bak??lar? sahte ruhu y?lanm?? yalan s?zleriyle nas?l kand?rm?s gelde a?lama

Karanl?k gizliyor g?z ya?lar?m? kimseler bilmiyor ac?lar?m? hayalin ka??r?r uykular?m? sesizce a?alar?m gece olunca

Yar ben seni koynuma almad?mda sucmu etim sana k?yamad?m g?l?m sen kendini kirletti utan halinden

??ki nedir bilmezdim ?imdi bir ayya? oldum kederle ?zd?rapla arkadas oldumm

Bir g?n?lm oyunu oynam?st? benimle kaybeden ben olum kendi ellerimle yasamad?m b?ye derdin daha beter yerinde

Bir heves diyorsun a?ka sevgiye ?yleyse d?nyada yasamak niye manas?zd? sence t?m duygular?m hayat?ma girdin ne diyyee

??ti?im ?arap olsun cektim esrar olsun sewdi?im k?z m?sl?mc?yse bu can ona feda olsun.

ARABESK TARZIMIZ M?SL?M BABA BA? TACIMIZ

OLMASAYDI DERD?M?Z S?YLERM?YD? FERD? AB?M?Z

Ne orhan ne ferdi kimseler bilemez bende ki bu derdi s?yle m?sl?m baba nereden sevdim o zal?m?

Bu g?n yeni bir meyhane kesfettim mezarl???n tam kars?nda e?er b?r g?n beni ararsan yaa meyhanedeyim yada tam kars?nda

Cesedi meyhaned bulunmus su yerine rak?yla y?kanm?s dua yerine m?sl?m baba okunmus

Ara
€sra
Böylemi sevmistin beni gözlerin sözlerin yalan senin oynan son perdeydi hersey sona erdi sil unut beni.Kapattım ben bu perdeyi.Seninle olan bu aşkta artık ben yokum bu söss süperr dğerleride öle emeğıne saglıkSmileSmile
sewen sewer!sewmeyen defolup gder!bnm dunyam hertrlu donerSmile

Ara
MeRWe
tşk ederim canım hepside çok güzel
Ara
derdo
Çook GÜsel SÖzlerrrr
EmeĞİne Ve YÜreĞİne SaĞlikk
PINAR_PINAR
ÇOK GÜSELDİ AMA ŞARKI SÖZLERİ HEP Confused
Ara
bilgeis
sözler.....güzeldi....
P?T?RC?K
emeğine sağlık arkadaşım hepsi birbirinden güseldi
Ara
hallelujah
güsel saol .
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Alin Size Güsel Sözz.. blue 6 642 04-08-2022, Saat: 11:45 PM
Son Yorum: wildfang
  Alın Yazısı YasSmin 0 312 06-03-2011, Saat: 11:14 AM
Son Yorum: YasSmin
  Alın Size Söz Arkadaşlar MasumSerseri 5 825 07-20-2009, Saat: 10:04 PM
Son Yorum: sarı@seker_vbulletin3_import14569
  size özel df1984 2 450 05-10-2007, Saat: 08:39 PM
Son Yorum: df1984
  *ArqadasLar sİze birkaÇ TaNe güzeL söz baKdıM iNsaLLah begeNrsiNiz.!! ßLacK_DragoN 4 593 03-20-2007, Saat: 10:15 PM
Son Yorum: ezoo20

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 01:06 PM