:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A dan Z ye bendek? sen !
cadım_
A?KIMSIN...bunun ?tesi yok bunu a??klayacak ba?ka bi kavramda yok.

BEBE??MS?N
... bir anne bebe?inin ?zerine nas?l titriyorsa bende sana ?yleyim, g?z?mden sak?n?yorum seni.

CANIMSIN
... evet sen can?m?n can? kan?m?n kan? y?re?imin y?re?i nefesimin nefesisin.

?AREMS?N
... her derimi bir ?ekilde seninle ??z?yorum. senin sevgin bana g?? kat?yor...

D?NYAMSIN
... mutlulu?um h?zn?m tebess?m?m ac?m hepsini her?eyi sende ya??yorum sen minicik ama kocaman? d?nyams?n benim.

E?S?Z?M
... sen teksin i?te. . TEKTANEMS?N BEN?M... e?sizsin varl???nla ruhunla bak???nla g?l???nle dokunu?unla bi tanesin.

FIRTINAM
... hayat?ma girdi?in ilk zamanlarda sevdan ba??m? ?ylesine d?nd?rd? ki f?rt?nam oldun beni ordan oraya s?r?kleyip sersemlettin.

GELECE??M
... bunca zaman yaln?zd? bu ruh... dile kolay 21sene ama art?k sen vars?n sen gelece?imsin...

HAYAT ARKADA?IM
... bi insan?n hayat?nda anne baba ve karde?lerinden sonra en ?nemli ?ah?st?r e?i... sende benim i?in bu ?ekilmezi hayatta arkada??m olacaks?n in?allah.

I?I?IM
... seni ilk tan?d???mda dipsiz bi kuyudayd?m sanki. kapkaranl?k so?uk bi kuyu SEN BEN?M I?I?IM OLDUN... HEMDE I?IKLARIN EN G?ZEL?S?N ??NK? SADECE DO?RU VE G?ZEL OLAN HER?EY? AYDINLATTIN BANA SEVG?N VE G?VEN?NLE...

?LK?M
... san?r?m anlad?n bunu hayat?mdaki b?t?n ilklere sen sahipsin ve UNUTMA ?LKLER ?Z BIRAKIR VE ?Z BIRAKANLAR UNUTULMAZ...

JOKER?M
... hayat bazen kafa bulur ya bizimle yada kafa buldu?unu zanneder i?te sen kaybetti?imi sand???m o anlarda hep yan?mda oldun sayende yeniden kazand?m... jokerim oldun.

KALP ATI?LARIM
... bu kalp sensizken atmaya korkuyor sen benim kalbimin en heyecanl? en h?zl? en yava? ritmisin ya?amam i?in gereklisin.

L?MANIM
... ?aresizce y?zerken hayat denilen bu koca denizdes???nacak bi liman bulamam??t?m o amans?z f?rt?nalarda. AMA SEN ?IKAGELD?N L?MANIM OLDUN SANA SI?INDIM.

MUC?ZEM
... inan?lmas? g?? olaylard?r mucizeler ve ger?ek?tesi varl?klar olur o mucizelerde. i?te t?pk? sen! hayat bana senin gibi bi mucize sundu anlad?m ki ben ?zelim ki seni yollad? Tanr?m bana.

NEFES?M
... sen olmadan bu kalp atm?o demi?tim. atmayan bi kalp nas?l nefes sa?lar? varl???ms?n... gitme.

OLMAZSA OLMAZIM
... her insan?n hayat?nda olmazsa olmazlar? vard?r. kiminin i?kisi kiminin kahvesi kimininse ufac?k oyunca??... sende benim olmazsa olmaz?ms?n.

?ZLEMLER?M
... ?zledi?im her?eyi sende buluyorum. ?ocuklu?umu, yaramazl?klar?m?, korkmadan a?lamay?.

PIRILTIM
... hani her zaman dersin ya g?zlerin par?ld?yor diye. i?te bebe?im bu par?lt?lar?n sebebi sensin. iyi olan g?zel olan her?eyi varl???nla ayd?nlat?yorsun.

ROTAM
... nereye gidece?imi bilmiyordum senden ?nce bi hedefim bi amac?m yoktu ama sen rotam oldun ve art?k hayat? hedefledim.

SEBEB?M
... her?eyin bi sebebi var ya! benimde ?imdi mutlu olmam?n ba?ar?l? olmam?n g?lmemin sebebi sensin.

?ANSIM
... hayattaki en b?y?k ?ans?ms?n seni haketti?im i?in ?ansl?y?m.

TILSIMIM
... sen sihirli bi deynekle geldin sanki bana. a?k?n sihrini ?lesine g?zel ya?att?n ?ylesine d?nd?rd?n ki ba??m? t?ls?m?m oldun.

U?URUM
... u?ur b?c???m benim:'') sen benim u?urumsun i?te yan?mda olmasan bile varl???n bana u?ur getirio senin varl???nla inand???m de?erler u?runa sava??p m?cadele ediyorum ve korkmuyorum ??nk? sen vars?n...

?M?TLER?M
... beklentilerim hep senin ?zerine kurulu hayattaki tek ve en b?y?k ?midimsin... UNUTMA ?NSANLAR ?M?T ETMEDEN YA?AYAMAZLARMI?...

VAZGE??LMEZ?M
... YARDAN GE??LMEZ DERLER YA BENDE SENDEN GE?EMEM bu yeter san?r?m.

YA?AMA HEVES?M
... senin sevginle yeniden tutundum hayata. o ?ok sevdi?im papatyalara bay?larak yedi?im ?ileklere yeniden g?lerek bakt?m... hevesle sevin?le ya?amay? ??rendim...

ZAFERLER?M
... ??TE BU YA SEN? ANLATAN EN ?NEML? KEL?ME BU BELK?DE... SENDE KAZANDIM HER?EY?... A?KIMI, SEVG?M?, G?VEN?, SAYGIYI, ?NANCI, MUTLULU?U, H?ZN? B?LE...

KISACASI ^^HAYATI^^ SENLE SENDE KAZANDIM...

SEN? KAZANDIM...

VE SEN EN B?Y?K ZAFER?MS?N...

ask.jpg
Ara
EYVALLAH
KALP ATIŞLARIM... bu kalp sensizken atmaya korkuyor sen benim kalbimin en heyecanlı en hızlı en yavaş ritmisin yaşamam için gereklisin. bunu en çok begendim Big GrinBig Grin

Ara
cadım_
tsk ederım Smile
Ara
melo?
KALP ATIŞLARIM... bu kalp sensizken atmaya korkuyor sen benim kalbimin en heyecanlı en hızlı en yavaş ritmisin yaşamam için gereklisin.

evet bendebunu çok beyendim
Ara
YARGIÇ
Güzel tarifler paylaşım çok hoş teşekkürler....
Ara
eti puf delisi:)
çok güsel teşşekürler..
Ara
cadım_
tskkklerr begendıgıze sevındım ben Big Grin
Ara
mscxcs
cad?m_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:A?KIMSIN...bunun ?tesi yok bunu a??klayacak ba?ka bi kavramda yok.
?ok g?zel payla?t???n i?in te?ekk?rler
selametle.........
eRCi
süper bir yazı teşekkürler....

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 08:12 PM