:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
coktan ger? verd?m
cadım_
Can dostum,deli?men bebe?im benim..
Biliyorum, belki hi?bir ?eyi anlatamayaca??m sana. G?zya??n?, sevday?, g?zelli?i, nezaketi ve gidi?leri...Y?re?imde ya?ayan hi?bir ?ey sana ula?acak kadar deli de?il biliyorum...Uzun zaman oldu .. Ge?mi? ve ge?mi?le birlikte hat?ralara kar??m??,ya?and???ndan bile ??pheli oldu?um hayallerin arkas?ndan ?z?lmek bana g?re de?il...Ama bildi?im bir?ey var...Bu eller, dinlemiyor art?k beni. Yazmak istemiyor art?k,kan ak?t?yor yazarken..Sadece diyorum ki ne sen sorabileceksin baz? ?eyleri bana, ne de ben sana... Y?r?d???m her ad?mda, bir dost selam?n? beklemenin ne kadar ac? bir ?ey oldu?unu biliyorum. Uzun zamand?r, y?z?n? g?rmedi?im, sesini i?itmedi?im dostlar?n b?rakt?klar? kalp k?r?kll?klar?n? unutmaya ?al???yorum

Kimseye umut verecek bir yar?n?m bile yok art?k..her insan gibi ben de art?k kendime bile ait olmayan bir zamans?zl???n,bir dalgan?n i?inde s?r?klenip duruyorum..Hikayesi masallardan destanlardan kalma bir hayali ya?ad?m ve uyand?m..Unuttun mu diye sordun ..hayaller ?lm?yor ki birtanem..Gidenler hep gidiyor kalanlara da gidi?leri kabullenmek d???yor...Ya?anan hi? bir ?ey ne unutuluyor ne de kayboluyor..BEN YILDIZLAR ALTINDA BAKARAK KARAKIZIMIN G?ZLER?N?N ???NE SEVM??T?M onu...ama ben a?k?m? meleklere ?oktan geri verdim...

al?nt?
Ara
EYVALLAH
çookk güzell....hayaller ölmüyor ki birtanem
Ara
cadım_
tskler: cnm begendıgıne sevındımSmile
Ara
eRCi
teşekkürler arkadaşım emeğine ve yüreğine sağlık...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sana S?z Verd?m A?kim İLAYDA 5 342 04-04-2022, Saat: 05:07 PM
Son Yorum: wildfang
  Yüreğimde Gece; On İkiyi Çoktan Geçmiş Saat .. €BeRimSin 7 682 10-07-2008, Saat: 03:00 AM
Son Yorum: €BeRimSin
  ben LeyLa OLmuşum Kimin Umrunda..Mecnun Çoktan Gitmişken... DarkLady 0 705 09-17-2008, Saat: 11:47 AM
Son Yorum: DarkLady
  Yüreğimde Gece; On İkiyi Çoktan Geçmiş Saat Yorgun Yürek 4 439 08-12-2008, Saat: 10:50 PM
Son Yorum: Yorgun Yürek
  Yüreğimde Gece;onikiyi çoktan Geçmiş Saat.. beautiful_matrax 5 593 08-12-2008, Saat: 02:50 AM
Son Yorum: Yorgun Yürek

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 08:25 PM