:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahmet Kaya Dosta Düşman Karşı...
pusat41
Zindanlardan tasa tasa kar beni Mamak?lardan Metris?lerden sor beni Diyarbekir?e kanla bastim m?hr?m? Ceset ceset kefen kefen sar beni Bu t?rk? mor daglarin emanetidir Firari mahpuslara bir avuc su Bir t?rk? dilimi icerdekine Ceyiz sandiginda oyali yazma Memeye s?t Ve baharin topraga bereketidir Sigmaz d?rt duvarin yanina dikenli tele Cesur bir mermidir amvzer yataginda bu ?n? kitlik-kiran, zemheri Ardi ates g?l? Kizilcik Ve meneksedir Bir teli asuri vurur, bir keldani Ve yesile calar her mevsim Petrol mavisini Kan kizilini Kavruk dudaklarin tuzunda tadi Firat?i, Dicle?yi vurur Heyy bree Sahin gagasinda can suretidir G?l benizlim sevdigim Bu t?rk? Mor daglarin emanetidir G?n kar yanigi y?ze vuranda Derbesir g?kce y?rek Kasketi kederde g?mlegi kan Sevdasi bir ucurumdur G?zleri kar tanesi, g?zleri hancer G?zleri cesarettir Krizantem cicegidir emegi kan Elleri cesurdur ve de h?nerli Mor daglarin ardinda ?c koca destan ?c koca d?nya, ?c denklem ?c sifre, ?c atom cegirdegi ve Bir cakmak, bir kivilcim bir de dinamit G?n kar yanigi y?ze vuranda Mor daglarin t?rk?s? gelir Onlar g?nesin bagrinda ates Yery?z?nde bir taze cicektiler Namluda namusun fisengi Isyanda y?rek Kara d?ste Bembeyaz gercektiler Bin yillarin sevdasi Nazlim Sabir kiyisinda Kin k?p?g? al almada Basaklarda g?l dudaklarda hasret S?yle t?rk?n? sen Erinme nazli bacim Aglamadan karalar baglamadan Kina gecelerinin sevincinde Lurk?de,Goven?de Temirhada
Ara
Qetesh
kardeş bu şarkıyı ne zaman dinlesem tüylerim diken diken oluyor......
Ara
pusat41
oledir ama gusel sarkıdır
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ahmet Aslan-Susarak Özlüyorum.. Nare 0 409 08-09-2010, Saat: 04:32 PM
Son Yorum: Nare
  Ahmet Ece Gülesin Şehit askerin son mektubu mektubu *Asİ-yÜrEk* 0 871 02-10-2008, Saat: 03:06 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  Ahmet Ece Gülesin Şehit askerin son mektubu mektubu *Asİ-yÜrEk* 0 1,125 02-10-2008, Saat: 03:03 PM
  Ahmet Ece Gülesin Şehit askerin son mektubu mektubu *Asİ-yÜrEk* 0 1,052 02-10-2008, Saat: 02:59 PM
  Ahmet Ece Gülesin Şehit askerin son mektubu mektubu *Asİ-yÜrEk* 0 892 02-10-2008, Saat: 02:51 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 06:10 AM