:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
B?RaKtIM HaDi GiT..(!!)
eRCi
B?rakt?m hadi git.Sevmelerim sana de?il art?k,?ocuk?a buluyorsun ya hislerimi ?ocuk?a sevmelerim de yok art?k.Hani b?rak art?k diyordun kendine ilgini yo?unla?t?racak ba?ka ?eyler bul diyordun evet buldum.

B?rakt?m seni hadi git. Sak?n bakma ard?na ben bitirdim sana olan sevmelerimi ve san?r?m bir ?z?r bor?luyum sadece seni sevmek seni ?nemsemi? olmak ad?na bir ?z?r. Evet ?z?r dilerim. Seni her?eyin ?st?nde tuttu?um ?ok sevdi?im i?in. Merak etme ya?anmaz bir daha b?ylesi ya?anamaz da zaten benim gibi bir sevenin yokken. Korkuyordum ya hani bir g?n bitecek diye bak art?k korkular?m da yok ??nk? art?k benim i?in sende yoksun. Ne yazik ki bir zalimi sevmek hatas?nda bulundum, ne yaz?k ki sevginin ne demek oldu?unu bilmeyen bir vefas?za tutulmu? y?re?im. Pi?manl???m ger?ek olmayan sevgine inanm?? olmak, aldanm?? olmak. ?z?lmem senin i?in art?k a?lamam ?slansada g?zlerim d?kmem ya?lar?m? senin gibi bir duygusuz i?in! De?erdin her?eye,her?eyin en g?zeline isteseydin verecek ?ok ?eyim vard? sana sevgi ad?na ama istemedin.

?yle ise b?rakt?m seni hadi git...!!

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cellat geçir hadi ilmeği boynuma Masal_yuzLu 65 2,533 04-10-2022, Saat: 05:25 PM
Son Yorum: wildfang
  Biraktim Hadi Git........ ÇiLeK 2 378 04-10-2022, Saat: 11:59 AM
  hadi uzat ellerini...(: PaPaTYa_PReNSeS 3 378 04-08-2022, Saat: 11:26 AM
  Hadi Hayk?r Bana eRCi 3 396 04-04-2022, Saat: 03:38 PM
  hadi o zaman sende ba?la okurken ya?amaya.. eRCi 5 339 04-02-2022, Saat: 02:47 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 07:51 AM