:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yast?klarda kuruttugum mav? g?zyas?ms?n;sen...
cadım_
Y?ld?zlard? senin y?re?in,bu y?zden g?ky?z?ne bakard?m hep k???kken...

Sebebini bilmedi?im bir huzurdu ,geceleri ay ?????nda y?ld?zlar? izlemek,orada beni ?eken bir?eyler vard?,sessiz,gizemli vede muamma...
Renkleri ar?yordum g?ky?z?nde,maviyi,k?rm?z?y?,pembedeki griyi,siyaha tutsak ye?ili,sonra g?zlerin geliyor akl?ma..

Duruyorum! Bo?az?ma bir ?eyler d???mleniyor...

Sana dair binlerce s?z geliyor akl?ma,sonra sevmeye dair s?ylenmi? t?m s?zleri s?ylemek,d?nyaya hayk?rmak istiyorum, ama g?l?ms?yorum usulca...
Bu neye yarayacakt? ki? Sevmeye dair yaz?lm?? ve s?ylenmi? t?m s?zleri s?ylesemde i?imdeki bu seni anlatamazd? ki onlar...

Ya?amak laz?md? seni anlamak i?in,??nk? sen sadece anlamd?n...

Geceleri g?ky?z?ne bakt???mda,akl?ma d??en ve akl?ma nak? olmu? bir anlamd?n sen bana...
Anlay?pta anlatamad???m bir anlam,yan yana koydu?umda her ?eyi anlams?zla?t?ran bir anlamd?n,
Senden daha anlaml?s? varm?yd? acaba?

--Daha s?cak bir dokunu??
--Daha s?cak bir ?p?c?k?
--Daha i?ten bir sar?lma?
--Daha i?ten bir ?evkat

Ve senden daha derin baka bilecek bir g?z varm?yd??

?imdi gecenin koynunday?m,hayalinle sevi?iyorum,yaln?zl???mda yast???ma sokuluyorum sen diye,onunla dertle?iyorum her gece...
Ve ben ?imdiler de onun koynunda a?l?yorum,yaln?z ve kimsesiz bir ?ocuk gibi...

Senden ?ncede vard? ya?am,ama sensiz ya?amak ya?amdan ayr? kalmak gibi bir ?ey,nefesimin yetmedi?ini,s?zlerimin hep yar?m hep yetersiz ve anlams?z kald???n? yakalarken buluyorum kendimi.

Aynalarda ar?yorum senin dokundu?un beni,aynalarda ar?yorum tenimdeki izlerini,aynalarda ar?yorum kaybetti?imi!

Sen hep benimdin,?yle demi?tin,kalacak ve sonum olacakt?n hani?

Sen Ba?kalar?na Benzeme Sak?n,Olur mu?

Demi?tin hani?

Benzemedim i?te, ben hala ayn?y?m ki, senden sonra hi? bir kad?nla sevi?emedim,hangi g?ze baksam u?suz bucaks?z bir kabusta buluyorum kendimi,sonra uyan?yorum bu kabustan kar??mdaki g?zlerin senin olmad???n? anl?yorum...

?imdilerde sana dair tek bir?ey biliyorum ;

[i]Y?ld?zlard? senin y?re?in,bu y?zden g?ky?z?ne bakard?m hep k???kken...

Sebebini bilmedi?im bir huzurdu ,geceleri ay ?????nda y?ld?zlar? izlemek,orada beni ?eken bir?eyler vard?,sessiz,gizemli vede muamma...
Renkleri ar?yordum g?ky?z?nde,maviyi,k?rm?z?y?,pembedeki griyi,siyaha tutsak ye?ili,sonra g?zlerin geliyor akl?ma..

Duruyorum! Bo?az?ma bir ?eyler d???mleniyor...

Sana dair binlerce s?z geliyor akl?ma,sonra sevmeye dair s?ylenmi? t?m s?zleri s?ylemek,d?nyaya hayk?rmak istiyorum, ama g?l?ms?yorum usulca...
Bu neye yarayacakt? ki? Sevmeye dair yaz?lm?? ve s?ylenmi? t?m s?zleri s?ylesemde i?imdeki bu seni anlatamazd? ki onlar...

Ya?amak laz?md? seni anlamak i?in,??nk? sen sadece anlamd?n...

Geceleri g?ky?z?ne bakt???mda,akl?ma d??en ve akl?ma nak? olmu? bir anlamd?n sen bana...
Anlay?pta anlatamad???m bir anlam,yan yana koydu?umda her ?eyi anlams?zla?t?ran bir anlamd?n,
Senden daha anlaml?s? varm?yd? acaba?

--Daha s?cak bir dokunu??
--Daha s?cak bir ?p?c?k?
--Daha i?ten bir sar?lma?
--Daha i?ten bir ?evkat

Ve senden daha derin baka bilecek bir g?z varm?yd??

?imdi gecenin koynunday?m,hayalinle sevi?iyorum,yaln?zl???mda yast???ma sokuluyorum sen diye,onunla dertle?iyorum her gece...
Ve ben ?imdiler de onun koynunda a?l?yorum,yaln?z ve kimsesiz bir ?ocuk gibi...

Senden ?ncede vard? ya?am,ama sensiz ya?amak ya?amdan ayr? kalmak gibi bir ?ey,nefesimin yetmedi?ini,s?zlerimin hep yar?m hep yetersiz ve anlams?z kald???n? yakalarken buluyorum kendimi.

Aynalarda ar?yorum senin dokundu?un beni,aynalarda ar?yorum tenimdeki izlerini,aynalarda ar?yorum kaybetti?imi!

Sen hep benimdin,?yle demi?tin,kalacak ve sonum olacakt?n hani?

Sen Ba?kalar?na Benzeme Sak?n,Olur mu?

Demi?tin hani?

Benzemedim i?te, ben hala ayn?y?m ki, senden sonra hi? bir kad?nla sevi?emedim,hangi g?ze baksam u?suz bucaks?z bir kabusta buluyorum kendimi,sonra uyan?yorum bu kabustan kar??mdaki g?zlerin senin olmad???n? anl?yorum...

?imdilerde sana dair tek bir?ey biliyorum ;

YASTIKLARDA KURUTTU?UM MAV? G?ZYA?IMSIN,Sen....

al?nt?

al?nt?
[/i]
Ara
eRCi
Geceleri gökyüzüne baktığımda,aklıma düşen ve aklıma nakş olmuş bir anlamdın sen bana...
Anlayıpta anlatamadığım bir anlam,yan yana koyduğumda her şeyi anlamsızlaştıran bir anlamdın,
Senden daha anlamlısı varmıydı acaba?

teşekkürler....
cadım_
ben tsk ederımmm
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yastıklarda Kuruttuğum Gözyaşımsın "SeN" .. acemhe 0 337 06-03-2010, Saat: 02:00 AM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 10:05 AM