:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
B?r A?k Ger?eg?:(:(
EYVALLAH
Sabah uyand???nda midesinde bir yanmahisseti.Yanman?n nedeni ak?am yedikleri de?il,uyan?r uyanmaz bug?n yapacaklar?n?n akl?na gelmesiydi.Bug?n 2 y?ld?r g?t?rmeye ?al??t??? bir birlikteli?i bitirecekdi.Asl?nda bunuyapmakda ge? bilke kalm??t?.
'Bitmeli dedi i?inden' ,Herg?n bu tats?z uyan?? bitmeli.Gen? adam bunlar? d???n?rken surat? ?ekilden ?ekile giriyordu.S?ratle giyinerek d??ar? ??kt?.Bug?ne kadar hi? bekletmemi?ti onu,?imdide bekletmemeliydi.?stanbul,so?uk ve ya?murlu bir Nisan ay? ya??yordu.Gen? adam g?k y?z?ne bakarak i? ge?irdi; 'Bulutlar bizim ya?ayacaklar?m?z? biliyor,onlar bile a?l?yor halimize'...
BULU?MA VAKT?
Art?k Kad?k?y iskelesindeydi.Birka? dakikal?k beklemeden sonra kar??dan k?z arkada??n?n geldi?ini g?rd?.?imdi midesindeki a?r? dahada artm??t?.
Be?ikta?'a ge?tiler.Yolculuk s?ras?nda hi? konu?mad?lar.Gen? k?z,sevgilisinin bu durgunl??una anlam verememi?ti.Nereden bilecekdi bug?nayr?l?k ?anlar?n?n ?alaca??n?...
Be?ikta?'a geldiklerinde bir cafede oturdular.Gen? k?z anlam??t? sevgilisinin kendisine bi?ey s?ylemek istedi?ini.Bana bir ?ey mi s?ylemek istiyorsun'diye sordu.Gen? adam,g?lerini ka??rarak 'Evet' dedi.Gen? k?z heyecanlanmi?t?,birazda sinirlenerek'S?ylesene,ne diye bekliyorsun' dedi.Gen? adam i?ini ?ektikden sonra'Sence biz nereye kadar gidece?iz?' diye sordu.Gen? k?z,' Bunu sorma gere?ini niye duydun?' diye yan?t verdi.Gen? adam s?ze ba?lad?...'Birka? ay ?nce ak?am 23.00 sana telefon a??p senim i?in yazd???m ?iiri okumak istemi?tim.Sen bana' S?ras?m? ?imdi can?m yaa,i?in g?c?n yokmu' demi?tin.Biliyormusun o an nkavt olan bir boks?r gibi hissettim kendimi.?z?r dileyip telefonu kapatm??t?m.Daha sonra benden bu ?iiri hi? istememi?tin.Ge?enlerde hasta olup yataklara d??t???mde arkada?lar?mla birlikte sende gelmi?,Meral'in 'sen ?ansl?s?n,sevgilin sana bakar' s?z?ne '??im yokda sanam? bakaca??m,annen baks?n'demi?tin.Hat?rlad?n m??
DUYGUSALLI?I SEVMEM
Gen? k?z,'Biliyorsun ben duygusall??? sevmiyorum.Hem hasta bak?c? gibi g?r?nd???m? kimse s?yleyemez' diye yan?tlad?.Gen? adam g?ld?, 'Evet can?m hakl?s?n.Zaten olmak istesende bu kalbi ta??d???n s?rece hasta bak?c?,hem?ire falan olamazs?n.'
Gen? adam devam etti...'Bana ?imdiye kadar ka? kere sabah?n erken saatlerinde g?zel s?zc?klerden olu?an bir mesaj cektin?Hi?...Hatta g?n?n hi?bir saatine ?ekmedin.Duygusall??? sevmeyebilirsin.Ama sen seni seven insanlar?da mutlu etmeyi sevmiyorsun.Halbuki ben senin tam tersine kendimden ?ok insanlar? mutlu etmeyi seviyorum.Seni tan?d???mdan beri her sabah,her ak?am,her gece yani seni and???m her saat tatl? bir mesaj?m vard? senin i?in biliyor musun?Seninle ben akla kara gibiyiz.Gen? k?z anlam??t?,'Yani ne istiyorsun benden ?air olmam?m??'
Gen? adam tekrar g?l?msedi i?inden.D?n gece ayr?l?k kara?n?n nekadar do?ru oldu?unu d???nd?. 'Hay?r' dedi, '?air olman? istemiyorum.Olamazs?n da...Biz ayr?lmal?y?z.Ayr?lsak ikimiz i?inde en hay?rl?s? bu olacak.
Gen? k?z ?a??rm??t?,'Neden ama?Ben seni seviyorum.Seninde beni sevdi?ini san?yordum.
Gen? adam i? ?ekerek'Hay?t can?m,sen beni sevdi?ini zannediyorsun.E?er beni sevseydin ?imdi ba?ka ?eyler konu?urduk' dedi.
Gen? k?z?n g?zleri ya?arm??t?.Gen? adam cebinden ??kartt??? mendili uzatt?,gen k?z g?zya?lar?n? silerek 'Sen bilirsin,umar?m beni bir ba?kas? i?in b?rakm?yosundur...' dedi.
Gen? adam'Nas?l b?yle bi?ey d???n?rs?n, senden ba?ka kimse olmad? ve uzun zaman da olaca??n? sanm?yorum' yan?t?n? verdi.Gen? adam ve gen? k?z iki sevgili olarak oturduklar? bu masada art?k iki yabanc?yd?.Birka? dadika sessizce oturdukdan sonraGen? k?z 'Tamam o zaman sana mutluluklar dilerim' diyerek elini uzatt?.Gen? k?z?n sesi ve eli titriyordu.Gen? adam, '?stersen arkada? kalabiliriz' dedi.Birbirlerine son kez sar?ld?lar.
BEN DO?RU YAPTIM
Gen? adam do?ru yapt???na inan?yordu.Eve d?nd???nde y?r?mekden bitap bir haldeydi.Odas?na girdi.Gece bitmek bilmiyordu.Sabah erken kalk?p i?e gidecekdi,uyumal?yd?.Birka? saat sonra uykuya dalmay? ba?ard?.Sabah 7'de saatin ziline uyand?.Evden ??kaca?? zaman cep telefonuna bakt?,mesaj ve 10 cevaps?z arama vard?.Yorgun oldu?u i?in duymam??t? telefonun sesini.Aramalar ve mesaj sevgilisindendi.Heyecanla mesaj? a?t?,?unlar yaz?yodu
Sadece onlar? sevmeyi sevdim
Hepsini onlars?z ya?ad?mda
Bir seni sensiz ya?ayam?yorum
Bu a?k? tek kalpte ta??yam?yuorum
Sana yemin g?zel g?zl?m bir tek seni sevdim
Ve seni severek ?lece?im,elveda birtanem...
Gen? adam ?a??rm??t?.Onu tan?d??? g?nden beri ilk defa ?iir al?yodu ve ?stelik sabah?n be?inde yazm??t?.Heyecanla onu arad?,telefonu yabanc? bir ses a?t?.Gen? adam ' nalan'la g?r??ebilirmiyim?' dedi.Ama kar??daki a?l?yordu,h??k?ra h??k?ra hem de...Ben onun annesiyim yavrum,k?z?m bu sabah intihar etti.Gece sabaha kadar birilerini aray?p durdu.Sabah odas?n?n ?????n? s?nmemi? g?r?nce girdim.Yavrum kendini asm??t?........
YI?ILIP KALDI
Gen? adam beyninden vurulmu?a d?nd?.Bir g?n ?nceki mi?de a?r?s?n?n iki kat?n? ?ekiyordu ?imdi.Oldu?u yere y???l?p kald?...
Birka? ay sonra iki doktor konu?uyordu hastanede.Doktorlardan biri di?erine kar??daki hastan?n durumunu soruyordu.Doktor yan?t verdi...'Haaa o mu? ?? ay ?ncegetirdiler.Kendisi y?z?nden bir k?z intihar etmi?.O g?nden sonra cep telefonunu hi? elinden b?rakmam??.Devaml? bir?eyler yaz?p birine yolluyor.Ge?enlerde merak ettim.Ouyurken g?nderdi?i numaray? arad?m.Numara 3 ay ?nce iptal edilmi?.Gelen mesajlarda bir ?iir var.Bu adam duygusalm? bilmem ama benim anlad???m kadar?yla ?iiri yazan ?ok duygusal biriymi?..........
Ara
€BeRimSin
Tşk'ler Çok Güz€L..

YüreĞine Ve €m€ğine SağLık..Wink
EYVALLAH
rija ederimmm
Ara
YARGIÇ
İnsan kaybettikçe daha iyi anlıyor sanırımSadya acaip oldum bea üfff
Ara
happy yeliz
çokk güzel bayıldım emeğine sağlık SmileSmileSmileSmileSmile
Ara
EYVALLAH
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İnsan kaybettikçe daha iyi anlıyor sanırımSadya acaip oldum bea üfff
eft jnm herşeyin kıymetini kaybettikten sonra anlıoz maalesefSadSad
Ara
EYVALLAH
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?okk g?zel bay?ld?m eme?ine sa?l?k SmileSmileSmileSmileSmile
te??ekk?r ederim jnmm
Ara
derdo
Çokk GÜsel OlmuŞŞ YÜregİne SaĞlikk
mscxcs
çok güzel..
selametle...
İLAYDA
TuĞÇe'cİm EmeĞİne Ve YÜreĞİne SaĞlik Canimcim
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi