:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sadece Seni Sevdim
€BeRimSin
Ben sadece seni sevdim... Seni ?yle saf bir sevgiyle sevdim ki;bir g?l?n kadifemsi yumu?akl???yla, kar?n ilk d?????yle, g?ne?in ilk ???klar?yla... Ben g?zlerine vuruldum.. Hani binbir anlam ta??yan g?zlerine. Bazen anlams?z bakan, bazen bana t?m ?i?ekleri ba???layan o g?zlerini sevdim... Seni ?yle delice sevdim ki...Gece melektin r?yalar?mda, sabah bir fincan ?ay? kahvalt?m?n, okulda felsefe kitab?md?n, geceleri y?ld?z?md?n... Seni s??d?ramad?m yerlere,g?klere. Kelimeler yetmezdi seni, sevgini tan?mlamaya. Bir ?rmakt?n; bazen yata??n? y?rtmak istercesine delice akan, bazen serin bir refahl?k veren bir durgunlukla dans eden ?rmak...Sen olmad???n zaman g?ne? yetmezdi d?nyam? ayd?nlatmaya.... A??md?n, suyumdun, kan?md?n, nefesimdin, anamd?n, babamd?n, sen sadece benim a?k?md?n;ba?ka kimselerin de?il...G?ky?z?n?n mavili?inden,g?l?n k?rm?z?s?ndan,gecenin siyah?ndan,r?zger?n esintisinden k?skan?rd?m seni...Senin i?in sadece ben ?ark? s?yleyebilirdim,sadece ben ?iir yaz? yazabilirdim,sadece geceye ismini ben f?s?ldayabilirdim...Senin safl???n?,temiz ve ??kars?z sevgini,d?nyaya bedel g?zlerini,yana??ndaki g?l?n?,o yumu?ak tebess?m?n?,sadece g?zlerini kullanarak her?eyi anlatman? sevdim...El ele dola?mak istedim t?m sabah boyu?nca ?iirler s?ylemek istedim g?zlerine bakarak,"SEN? SEV?YORUM"diye ba??rmak istedim ?aml?ca tepesinde sonsuza dek,sonra ya?murda y?r?mek...Seni g?ky?z?n?n mavisinde sevdim.Mart? kanatlar?ndaki ?zg?rl???n?,bulutlar kadar saf g?l???nde buldum d?nyay?,ya?mur damlas?nda i?tim a?k?n? doyas?ya,f?rt?nalarla,?im?eklerle anlatt?m sevgimi sana...

Ben seni ?yle bir sevgiyle sevdim ki;ben ?lsem bile bu sevgi dola?acak dillerden dile,utanacak Leyle ve Mecnun,?a??racak Ferhat ve ?irin...Herkes imrenerek bakacak bize...Sen yokken bile seni benli?imde ya?att?m,senin i?inde sensizli?i,sensizli?in i?inde seni ya?att?m...

??te ben seni b?yle bir a?kla sevdim...Ben sadece seni sevdim...AMA SEN ANLAMADIN!!!!
*TATLI BELA*
çok güzel tşklr hasan.........
d€n!z kısı
tşkler hasan çok güzel

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni Seviyorum Kalbim.... (s&s) >As!_M€L€q< 9 1,049 04-14-2022, Saat: 10:44 PM
Son Yorum: wildfang
  seni djseninim 6 515 04-14-2022, Saat: 06:27 PM
  Seni Seviyorum çünkü; (s&s) >As!_M€L€q< 11 1,187 04-14-2022, Saat: 03:42 PM
  seni sevmek mehmetkılıc 2 552 04-14-2022, Saat: 03:36 PM
  Seni Seviyorum [YASEMİN & ASIM ] Mızmız_Prenses 4 783 04-13-2022, Saat: 09:51 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 02:43 AM