:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A?K?n Say?Lar !!
CeYceYY
269182SmallPicture.jpg
"Numeroloji: A?k ve ?li?ki Rehberiniz" adl? kitab?n yazar? Sonia Ducie'ye g?re, do?um g?n?n?z?n, a?k hayat?n?z ?zerinde inan?lmaz ve b?y?leyici etkileri var.
Sonia Ducie 'ye g?re numeroloji, di?er insanlarla olan fiziksel, duygusal, mant?ksal ve ruhsal ili?kilerinizi anlaman?z? sa?l?yor.

Ki?isel numaran?z? bulmak i?in yapman?z gereken i?lem ?ok basit:

Bunun i?in sadece do?um g?n?n?z gerekiyor. ?rne?in ay?n 4'?nde do?duysan?z, ki?isel numaran?z "4" demektir. E?er ?ift rakaml? bir g?nde, ?rne?in 15'inde do?duysan?z, numaran?z "6" (1 + 5 = 6), ay?n 29' unda do?duysan?z, ki?isel numaran?z "2" (2 + 9 = 11, 1 + 1 = 2) oluyor.

Bencil birler

Do?u?tan liderlik ?zelli?iniz ve kontrol? elinizde bulundurma iste?iniz, hayat?n?z?n di?er alanlar?nda oldu?u gibi a?k hayat?n?zda da kendini g?steriyor. Zorsunuz ??nk? "Hep ben, hep ben!" diyorsunuz. Bu bencil yap?n?z, insanlar?n sevgililerini ?almaya kadar gidebiliyor.

Romantik ikiler

Romantizm, sizin i?in en ba?ta geliyor. Sevildi?inizi hissetmeye ihtiyac?n?z var. Siz de kar??l???nda sevgi veriyorsunuz. Sevgilinizin elini tutmaktan ho?lan?yorsunuz; ??nk? bu sizin ruhunuzun di?er yar?s?yla ba?lant? kurman?z? sa?l?yor. ?ok verici bir insans?n?z, almay? da ??renmelisiniz.

Fl?rt?? ??ler

Fl?rt tam sizin i?in. Ama bu ?o?u zaman ba??n?z?n belaya girmesine yol a??yor. ?evrenizi sarmas?n? istedi?iniz yak???kl? erkeklerden, as?ls?z dedikodulara kadar bir?ok konu sizi me?gul ediyor. Bu e?iliminizle, hayat?n ger?eklerinden uzakla?mak istiyorsunuz.

Tutkulu d?rtler

?ok romantik ve tutkulu bir insans?n?z. Hem kendinizin hem de partnerinizin ihtiya?lar?n? kar??lamak ve tatmin etmek i?in elinizden geleni yap?yorsunuz. G?ven sizin i?in ?ok ?nemli. Daha do?al ve rahat davranarak ili?kinize heyecan katabilirsiniz.

De?i?ken be?ler

R?zgar gibi de?i?kensiniz ve sizin bu yap?n?za ayak uydurabilecek bir sevgiliye ihtiyac?n?z var. Hayat?n?zdaki her ki?i ayr? bir macera. A?k konusunda ?ok sab?rs?zs?n?z ve ?n?n?ze gelen herkesle birlikte olma e?iliminiz var.

?efkatli alt?lar

?ar?aflar?n aras?nda ?ok yeteneklisiniz ve birine a??k oldu?unuzda ?efkatli ve c?mertsiniz. Mant???n?zla de?il, kalbinizle hareket ediyorsunuz. Hayat?n?zda hi? olmazsa bir kez, k?rd???n?z bir kalbi onarmaya ?al???n.

Hayalci yediler

Sevdi?inize tap?yor, onun kendini m?kemmel hissetmesini sa?l?yorsunuz. Hayal kurmay? seven bir insans?n?z. Ger?ekler sizi zorluyor. Bu y?zden uzaktan sevece?iniz bir erke?i tercih ediyorsunuz. Kafa dengi bir sevgili bulmak bu y?zden biraz zor oluyor sizin i?in.

Oyuncu sekizler

?evrenizi b?y?l?yorsunuz. Sevdi?iniz sizinle birlikte olmaktan b?y?k mutluluk duyuyor ve kendini bu konuda ?ansl? g?r?yor. A?kta kontrol? elinizde tutuyor, oyunlar oynamaktan ho?lan?yorsunuz. Kibirli ve bencil olabiliyorsunuz. Bu y?zden etkileme g?c?n?z? ve zekan?z? kullan?n.

C?mert dokuzlar

?ok verici bir insans?n?z. ?d?l?n?zse, e?inizi mutlu g?rmek. Yumu?ak ve oyunlar oynamaktan ho?lanan bir insandan ??lg?n ve vah?i bir yarat??a d?n??ebiliyorsunuz. ?ok ?abuk sinirleniyorsunuz, neyse ki bu siniriniz k?sa s?rede yat???yor.
in_love_girl
eLine $aqLık arkidi$im ...
payLa$ımın için thank$..
Ara
in_love_girl
Bencil birler

Doğuştan liderlik özelliğiniz ve kontrolü elinizde bulundurma isteğiniz, hayatınızın diğer alanlarında olduğu gibi aşk hayatınızda da kendini gösteriyor. Zorsunuz çünkü "Hep ben, hep ben!" diyorsunuz. Bu bencil yapınız, insanların sevgililerini çalmaya kadar gidebiliyor.

SadSadSadSad Nayıııır kabuL etmiom yaww SadSadSad
Ara
CeYceYY
benimde o çıktı yaa SmileSmile bende pek kabul etmek istemiyorum ama diğerleri doğru....Smile
..TuuCe..
heuheuh $efkatLi cıktım..tam bana göreee Big GrinBig Grin
Ara
Tam1_MaynaK
bn yannış mı annamışım ..? Şimdi men 7 yedi hane 7.sıradaki yane [b]; [/b]
Hayalci yediler
Sevdiğinize tapıyor, onun kendini mükemmel hissetmesini sağlıyorsunuz. Hayal kurmayı seven bir insansınız. Gerçekler sizi zorluyor. Bu yüzden uzaktan seveceğiniz bir erkeği tercih ediyorsunuz. Kafa dengi bir sevgili bulmak bu yüzden biraz zor oluyor sizin için.
muyum mu ..?
Ara
Tam1_MaynaK
paylaşımın için saol !!! Smile
Ara
CeYceYY
yok doğru anlamışsın kardeş......rica ederim...beğendiğinize sewindim.....
YARGIÇ
Hehheheh Ben Tutkulu Çiktim Ne Hayat Ama PaylaŞim İÇİn TeŞekkÜrler
Ara
PunisheR
Flörtçü üçler

Flört tam sizin için. Ama bu çoğu zaman başınızın belaya girmesine yol açıyor. Çevrenizi sarmasını istediğiniz yakışıklı erkeklerden, asılsız dedikodulara kadar birçok konu sizi meşgul ediyor. Bu eğiliminizle, hayatın gerçeklerinden uzaklaşmak istiyorsunuz.
________

Big GrinBig Grin ne yani çapkın mıyım? :p
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 12:20 PM