:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sank? Sen? Soluyorummmmmmmm
CeYDa HaNDe KeSiM
cid2715037315000002web32601mai.gif
Sana uzaktan bak?yorum. Sana bakmak inan?lmaz mutlu ediyor beni... Sen gidince akl?m da senin pe?inden s?r?klenip gidiyor, y?re?im de... Yan?nda biri mi var...? Ona bir ?ey mi s?yl?yorsun...? Onunla g?l?yor musun...? i?im yan?yor... Ama senden sonra g?rd???m o insan, birden senden biri oluyor. Senin bakt???n her yer art?k g?zel! Senin konu?tu?un her insan, ?zel oluyor...

Sen evine ?u yollardan gidiyorsun. Ard?ndan y?r?yorum. Beni fark etmiyorsun. ?n?nden ge?ti?in evlere, g?lgesinde y?r?d???n a?a?lara, her g?n bindi?in otob?se bak?yorum. Senin g?z?nle bak?yorum. Sen yokken de o yollardan defalarca ge?iyorum. Senin kokun, senin havan, senin auran sinmi? havaya.. Sanki seni soluyorum...

Ak?amlar? ne yapars?n acaba...? Sofraya oturdu?un zaman yan?nda kimler var...? Hangi yeme?i severek yersin, neyi sevmezsin...? Kitap okur musun...? Hangi kitaplar? seversin...? Ne t?r filmlerden ho?lan?rs?n? Televizyon izler misin...? Gece soka?a ??kar m?s?n...? Arkada?lar?nla en ?ok neye g?lersin...? En ?ok kim k?zd?r?r seni..Hangi futbol tak?m?n? tutars?n...?

Bilmeliyim... Senin hakk?ndaki b?t?n ayr?nt?lar? ??renmeliyim. ??nk? ben de o filmlere gidece?im, ben de o dizileri izleyece?im, ben de o yemekleri sevece?im ya da nefret edece?im!... Bilmeliyim... Ba?tan kuruyorum d?nyam?... Seninle ya?amaya ba?l?yorum...

Onca kalabal???n i?inde, karma??k ya?am?n ortas?nda e?er sen varsan daha seni g?rmeden bir ku? gibi ??rp?nmaya ba?l?yor y?re?im. Bir ???k ?arp?yor y?z?me, bir s?cakl?k y?r?yor g??s?mde... Anl?yorum ki sen vars?n!... Sen ordas?n! Sen gelmi?sin. Bakmadan, ba??m? ?evirip seni g?rmeden varl???n?n fark?nday?m.

Ey uzak uzak bakt???m!... G?z g?ze gelmeden, sa??n? ok?amadan, de?il bir r?yay? bir c?mleyi payla?madan sevdi?im sevgilim. Bir a?k filiz verdi, fidan verdi, k?k sald? i?imde. Onu sana g?stermek i?in ?mr?m? veririm...

Ara
PaPaTYa_PReNSeS
?ok g?ZEL eme?ine sa?l?k ?ok be?endim walla
Ara
€BeRimSin
Tşk'ler Çok çok çok Güz€L...

Pardon Güz€L DeiL ama Süperrrr Smile
CeYDa HaNDe KeSiM
cok tesekkur eder?m okuyan gozler?n?ze yorum katan yureg?n?ze sagl?k
Ara
MeRWe
tşk ederim canım çok beğendim emeğine sağlık
Ara
hulleci
Alıntı:Sen evine ?u yollardan gidiyorsun. Ard?ndan y?r?yorum. Beni fark etmiyorsun. ?n?nden ge?ti?in evlere, g?lgesinde y?r?d???n a?a?lara, her g?n bindi?in otob?se bak?yorum. Senin g?z?nle bak?yorum. Sen yokken de o yollardan defalarca ge?iyorum. Senin kokun, senin havan, senin auran sinmi? havaya.. Sanki seni soluyorum...

tek kelimeyle m?kemmel..

[ses]http://66.111.233.212/mp3ver/?smail YK/?smail YK - Bu ?ark?n?n S?zleri Yok.mp3[/ses]
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
tesekkur eder?m okuyan gozler?n?ze sagl?k arkadaslar bu arad payla??m?n?z ?c?n tesekkur eder?m
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 09:29 AM