:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anelka'dan ?arp?c? A??klamalar!
ѕqρα кJмя
anelka_sivil11.jpg

Fenerbah?e'nin eski futbolcusu Anelka, T?rkiye'den neden ayr?ld???n? detayl? bir ?ekilde a??klad?. Fransa Milli Tak?m?'na geri d?nebilmek i?in Ada tak?mlar?ndan Bolton'a transfer oldu?unu belirten Anelka, Lig TV'den Deniz T?rker'e verdi?i r?portajda Fenerbah?e taraftar?n?n ?ovlar?n? unutamad???n? da s?yledi.

Fenerbah?e'ye geli?iyle de, ?ngiltere'ye gidi?iyle de her zaman odak noktas? olan Frans?z y?ld?z Nicholas Anelka Lig TV'den Deniz T?rker ile yapt??? r?portajda ?arp?c? a??klamalarda bulundu.

Nicholas Anelka, Fenerbah?e'den ayr?lmas?nda Fransa Milli Tak?m? menajerinin "Fenerbah?e'de oynad???n s?rece milli formay? unut" demesinin etkili oldu?unu s?yledi.

"FENERBAH?E'DE OYNADI?IN S?RECE M?LL? FORMAYI G?YEMEZS?N DED?LER"
Fenerbah?e'de oynad??? d?nemde hakk?nda ??kar?lan spek?lasyonlarla ?ok fazla ilgilenmedi?ini belirten Anelka, Ada'ya transferiyle ilgili de olduk?a ?arp?c? a??klamalar yapt?. Anelka, Deniz T?rker'in "?lk kez ne zaman gitmeye karar verdin?" sorusuna, "D?nya Kupas?'ndan sonra Fransa Milli Tak?m?'n?n menajeri beni arad? ve 'T?rkiye'de ve Fenerbah?e'de oynad???n s?rece milli formay? giyemeyezsin' dedi. Ben de insanlar?n benim futbolumu g?rebilmeleri i?in ayr?lmaya karar verdim. T?rkiye Ligi de ?ok kaliteli bir lig ama Avrupa televizyonlar? ne yaz?k ki t?rkiye'deki ma?lar? g?stermiyor belki bir ba?ka neden de budur" dedi.

T?rkiye'de ge?irdi?i 2 y?ldan sonra iyi an?larla ayr?ld???n? belirten Anelka, "T?rkiye'ye gelirken tan?mad???m bir ?lkeye geldi?im i?in belirsizlik ya??yorsum ancak T?rkiye'de Avrupa'n?n en iyi kul?plerinden birisinde oynad?m ve bundan dolay? iyi d???ncelerle an?yorum" dedi.

"FENERBAH?E-GALATASARAY DERB?S? M?TH??"
Galatasaray'la oynad?klar? ma?lar? unutamad???n? belirten Anelka, "Fenerbah?e-Galatasaray derbisi bana g?re her futbolcunun bilmesi, ya?amas? gereken bir atmosfer. Bu derbi de t?pk? di?er b?y?k derbiler gibi m?thi? bir atmosfer" dedi.

"EN G?ZEL GOL? BE??KTA?'A ATTIM, EN G?ZEL ANIM G.SARAY'I 4-0 YEN???M?Z"
T?rkiye'den arkada?lar?na hangi an?y? anlatt???n?n sorulmas? ?zerine Anelka, "Galatasaray'a kar?? 4-0 kazand???m?z ma? benim i?in unutulmaz. ?yi bir galibiyetti" derken, en iyi gol?n?n Be?ikta?'a att??? gol oldu?unu a??klad?.

"YUMRUK ?OVU UNUTAMIYORUM"

?ngiltere ve T?rkiye'deki taraftarlar?n tutkulu olmalar? nedeniyle birbirine benzedi?ini belirten Anelka, T?rkiye'deki taraftarlar? daha ??lg?n buldu?unu belirterek, "?zellikle Fenerbah?e taraftar?n?n bizleri ismimizle ?a??r?p yumruk ?ov yapt?rmalar?n? unutam?yorum" dedi.

?ngiltere ile T?rkiye'de oynanan futbolu k?yaslayan Anelka, "Premier Lig'de futbol daha h?zl? ve g??l?, T?rkiye'de ise futbol daha yava? ancak daha teknik oynan?yor" dedi.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Anelka'n?n Fenerbarh?e Pi?manl??? Ñ•qρα кJмя 0 299 11-05-2006, Saat: 08:17 PM
Son Yorum: ѕqρα кJмя
  ?mit'ten ?arp?c? a??klamalar.. Ñ•qρα кJмя 0 330 11-04-2006, Saat: 12:37 AM
  Polat'tan sert a??klamalar Ñ•qρα кJмя 0 372 10-15-2006, Saat: 01:32 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 09:37 PM