:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kend?ne bak?p kend?n? c?rk?n gorenler varsa. baks?nda hal?ne sukrets?n!
blue_belial
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:konu ba?l???ndan kar??ma bi canavar ??kcak sand?mSmileSmileSmile abartm???n sen ho?sun allah sevdiklerine ba???las?n SmileSmileSmileSmileSmileSmile

saol yeliz. senide
isyanbitmez
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:herkes? olmayan bu k?barl?g?na ?nand?rab?l?rs?n
olmad?g?n g?b? goruneb?l?rs?n ?nkar etsende
sen?n ?c?n kend?m? yorup yorum yapm?cam art?k
foruma ?lk g?rd?g?m gun y?ne bole b? tart?smada sana b? sey dem?st?m
onu tekrar ed?yorum ve su andan ?t?baren sen? oldugun g?b?
yan? degers?z b?r varl?km?ss?n g?b? kabul ed?cek ve kale almayacag?m.
Rasgele.
?U KISIMDA ANLA?ALIM. BEN K?MSEN?N BEN?M HAKKIMDA NE D???ND???N? ?LE ?LG?LENM?YORUM. K?BARLI?I DA B?YLE SI? YERLERDE D???NM?YORUM. K?BARLIK KALIPLA?MI? ?EK?LLERE UYMAK DE??LD?R BEN DE. B?YLE B?R S?Z S?YLEYEB?LMEN ???N EL?NDE NE VAR S?YLE HERKES B?LS?N. ATIP TUTMALARLA U?RA?MIYORUM.
OYSA SEN HERKES? OLAN K?BARLI?INA B?LE ?NANDIRAMAZSIN. NEDEN? BURADA
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:def olup g?dersen
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:su andan ?t?baren sen? oldugun g?b?
yan? degers?z b?r varl?km?ss?n g?b? kabul ed?cek ve kale almayacag?m.
BU ?FADELER? KULLANMAN ?NSANA VERD???N DE?ER VE K?BARLIK ANLAYI?IN HAKKINDA YETER?NCE ?L?? OLUR SANIRIM.

BEN?M ???N KEND?N? YORUP YORUM YAPMA ARTIK. HALA DEVAM ED?YORSUN AMA BO?A YORULMA.
BEN? NASIL KABUL ETT???NLE ?LG?LENM?YORUM. BEN NASIL OLDU?UMU B?L?YORUM. SAFSATALARA KARNIM TOK. SU?LARKEN ???N?ZDEK? K?NE ENGEL OLUP NEDEN D?YE SORAB?L?N CEVAP BULAMIYORSANIZ NEDENS?Z SU?LAMALARINA DEVAM ED?P T?M K?N?N?Z? G?STER?N. BEN S?Z? B?YLE DE KABUL EDER?M........
CReATuRE
RESİM OLMADIÄžI İÇİN KONU KİLİTLENMİŞTİR...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 10:04 AM