:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sensizlik...
MasaL_perisi
[url=javascript:self.scrollTo(0,0);][/url]
Sensizlik ??ld?rtacak Beni

Sensizlik ??ld?rtacak beni, diye d???n?rd?m eskiden, yan?lmam???m. Sensizlige dal?nca her?ey birer birer ortaya ??kmaya ba?lad?. Ruhum s?k?lmaya ba?lad?. ??im daralmaya, d???ncelerimse zay?flamaya... Anlad?m ki sevgiden ba?ka bir?ey de?il ya?ad?klar?m. A?k ate?i yan?yordu sinemde ve korlar? y?re?imin d?rt bir yan?n? kaplam??t?

Ne yaz?k ki duman? yoktu bu ate?in, benzemiyordu di?er ate?lere. Ate?siz yerde duman olmaz diyorlar, peki b?ylesi m?mk?n m?? Ate? var ama duman yok ortada. Zaten anlasayd?m neye kap?ld???m?, bir ?are bulurdum derdime. Ama ne fayda, sen uzaklarda, bense buraday?m. Bilseydim anlat?rd?m sana a?k?m?, o i?imde yanan ate?in az da olsa yans?t?rd?m bir k?sm?n? d??ar?. ??nk? s??m?yor art?k kalbime, s??m?yor art?k y?re?ime, s??m?yor art?k h?crelerime. ??nk? bu senin a?k?n, ??nk? a??yor senin a?k?n beni ah, bir bilseydin ne kadar zor geliyor bu ayr?l?k bana. Art?k a?layam?yorum bile. Hay?r, ??nk? g?z ya?lar?m kurudu. G?ya Aral g?l?. Halbuki daha ge?enlerde a?lad?m halimi d???nerek. Demek ki art?k i?imdeki yanan ate?i g?z ya??mla bile az da olsa yat??t?ramam. Demek ki bu ate? yiyip bitirecek beni yava? yava?. Etraf?na bir g?z gezdir ??yle. Bu adamlar seviyor mu dersin, yan?yor mu benim kadar, en iyi bildi?in ki?i. Zannetmiyorum. O benim, herkesden daha dertli. O benim, herkesden daha mutlu. O benim, herkesden daha ... ??nk? ben senin sevgine sahibim. ??nk? ben seni sevebilme duygusuna tutkunum. ??nk? s??m?yor art?k kalbime, s??m?yor y?re?ime, s??m?yor h?crelerime, ??nk? bu senin a?k?n, ??nk? a??yor beni, ta??yor beni bilinmez ufuklara o a?k? VE BEN SEN? SEV?YORUM! SEV?YORUM! SEV?YORUM!
ALINTI

Ara
in_love_girl
Emeqine saqLık cnm..
Her zmnki gibi...
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler arkadaşım Aylin...Smile
Ara
blue_belial
bu ateş yiyip bitirecek beni yavaş yavaş. Etrafına bir göz gezdir şöyle. Bu adamlar seviyor mu dersin, yanıyor mu benim kadar, en iyi bildiğin kişi. Zannetmiyorum. O benim, herkesden daha dertli. O benim, herkesden daha mutlu. O benim, herkesden daha ... Çünkü ben senin sevgine sahibim. Çünkü ben seni sevebilme duygusuna tutkunum.

oof of dehset ya
cok saol paylasım ıcın
eRCi
sezsizlikte can çekişiyorum
dışarda yağmur var, seni özledim
hani yıldırımdan korkardın
usulca yanıma gelip sarılırdın ya
sımsıkı sarılırdım sana, her yıldırımda

yüreğine emeğine sağlık teşekkürler.... MasaL_perisi...
MasaL_perisi
Çok sağol okuduğun için....Smile
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler Erci...Smile
Seninde yüreğine mutluluk arkadaşım...Smile
Ara
milagros
Sensizlik yaln?zl???n zincirinde halka
Sensizlik silinmeyen b?se....

eme?ine sa?l?k perici?im......payla??m?n i?in te?ekk?rler.....
Ara
MasaL_perisi
Ben teşekür ediyorum milagros...Smile
Yüreğine mutluluk arkadaşım
Ara
milagros
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben te?ek?r ediyorum milagros...Smile
Y?re?ine mutluluk arkada??m
rica ederim ....seninde y?re?inde mutluluk hi? eksik olmas?n.....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sensizlik üzecek!!!!! ÇiLeK 7 480 04-12-2022, Saat: 03:55 PM
Son Yorum: wildfang
  Yine bir sensizlik hakim geceme... PaPaTYa_PReNSeS 1 312 04-11-2022, Saat: 10:31 PM
  Dertli Okyanus(sensizlik Yağmurlarin Bile Kanina Dokunuyor.) PaPaTYa_PReNSeS 8 658 04-10-2022, Saat: 11:57 PM
  Sensizlik Kolay Olmayacak ÇiLeK 5 429 04-10-2022, Saat: 04:08 AM
  Yine Bir Sensizlik Hakim Geceme.. ÇiLeK 1 338 04-09-2022, Saat: 04:03 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 11:25 PM