:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En se?meleri !
in_love_girl
Baya uzun bir s?redir bu b?y?k duygusuz ailesinin i?indeyim.Ve burda olmaktanda ?ok mutluyum sev.gif eskiden 9-10 ki?inin payla??mlar yapt???n? hat?rl?yorum... Ama g?n ge?tik?e ailemiz b?y?d? ve bu b?y?k aile ?ok g?zel dostlar kazand?.. Ben hernekadar bu ara oks den dolay? forumdaki payla??mlara cevap veremesemde ?o?unu okuyorum.Ve hepside birbirinden g?zel...
Neyse ba?ka konulara kayd?rcam ?imdii as?l konuya ge?iyim sev.gif

Ailemizde hepsi birbirinden de?erli hepsi birbirinsen Can' ?yelerimiz var.. Ben diyorumki forumda bir en se?mesi yapsak.Bende merak ediyorum acaba kim kimin g?z?nde nas?l,kim daha ?ok merak ediliyor...
Hem foruma renk gelir hemde ho? sohbetler olur diye d???n?yorum..
Ayr?ca bunun haz?rlanmas? ve say?m?ndada g?rev alabilirim
Tabi isterseniz...

Sayglr...
Ara
eRCi
Böyle bir konu açtığın için teşekkürler aylin umarım yönetimde bu konuyu düşünür ve eyer uygunsa inşallah isteyin yerine gelir sağol....
in_love_girl
Sende sağol erdem..

in$..
Ara
Leader
Bu konuda ilgili bölümlere sizler de anket açarak bir oylama yaratabilirsiniz diye düşünüyorum.
eRCi
Admin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu konuda ilgili b?l?mlere sizler de anket a?arak bir oylama yaratabilirsiniz diye d???n?yorum.

sen ?yle uygun g?r?yorsan b.zde ?yle yapar?z tolga oda olabilir anket a?ma konusuda iyi bir fikir te?ekk?rler..
hay?rl? geceler...
MasaL_perisi
Ya Tolga burda da soruyorum sana
Kalbim nerdeeeeeeeeeeeeee.....Smile
Cevap ver kalbimi istiyom bennnnnnnnnnSmile
Küserim yoksa
Zaten kalpsizdim kalbimi verdim kaptırdım giti
Sevindim bir kalbim var artık diye onu da geri aldın...Sad
Al sana küstüm işte....Smile
Ara
in_love_girl
Tabi açarım Tolga Abide mod.larımız bunu duyuru şeklinde açsa daha iyi olur diye düşünüyorum... Wink
Ara
eRCi
in_love_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tabi a?ar?m Tolga Abide mod.lar?m?z bunu duyuru ?eklinde a?sa daha iyi olur diye d???n?yorum... Wink

yada konu sabitlene bilir ......
CariSmaBoY
Siz anketi hazırlayın... İstekler bölünüme sabitlermisiniz die konu açın... Biz o anketi sabitleriz...
eRCi
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Siz anketi haz?rlay?n... ?stekler b?l?n?me sabitlermisiniz die konu a??n... Biz o anketi sabitleriz...

te?ekk?rler s?leyman....
aylin duydun s?leyman? konuyu a?mak sana kal?yor.....Confusedmiley20:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 04:44 AM