:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
●●●● αякα∂α?ℓαя вυ∂α &#1
derdo
qarisma_ghost Adlı Kullanıcıdan Alıntı:resim için saol güzel çıkmışsında bu resim kaç yılında çekildi ....Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
RESİM GEÇEN YIL ÇEKİLDİ AMA
BU RESMİ BEN BU HALE GETİRDİMM
HEPİNİZE YORUMLARINIZ İÇİN TŞKLER
eti puf delisi:)
çok yakisikliymissin allah sevdigine bagislasinnSmile
Ara
derdo
eti puf delisi:) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok yakisikliymissin allah sevdigine bagislasinnSmile
TŞK EDERİM BURÇAKK AYRICA HOŞGELDİN??
derdi
yakışıklısın olum belli daha ne yorumu yoruma felan gerek yok bence sen her zaman yakışıklısın sormadan bilmelisin yakışıklı olduğunu kardeşimmm
Ara
derdo
derdi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yakışıklısın olum belli daha ne yorumu yoruma felan gerek yok bence sen her zaman yakışıklısın sormadan bilmelisin yakışıklı olduğunu kardeşimmm
SAĞOL KANKA TŞK EDERİİMM
happy yeliz
oooo gördüm ben seni haklıymışımmm karizmaymışsın SmileSmileSmileallah sevdiklerine bağışlasın SmileSmile:
Ara
derdo
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oooo gördüm ben seni haklıymışımmm karizmaymışsın SmileSmileSmileallah sevdiklerine bağışlasın SmileSmile:
TŞKLERRRRR YELİZZZ
SENDE ÇOOK TATLI BİRİSİNN
SAOL GÜSEL YORUMUN İÇİNN
Qetesh
[COLOR="Purple"][SIZE="5"]baya?? eski resim sefac?m...

siyah beyaz ??km??...ka? ya??ndas?n....:yikildim: :yikildim: :yikildim: [/SIZE][/COLOR]
Ara
derdo
esasli_01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[COLOR="Purple"][SIZE="5"]baya?? eski resim sefac?m...

siyah beyaz ??km??...ka? ya??ndas?n....:yikildim: :yikildim: :yikildim: [/SIZE][/COLOR]
BEN DAHA 16,5 YAŞINDAYIM
RESİM DE GEÇEN SENE ÇEKİLDİ
cadım_
tskler ho?mu?un
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 11:53 PM