:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
*seytandan mektup*
fatih
Seni d?n g?nl?k i?lerini yaparken g?rd?m. Namaz k?lmadan, dua etmeden bir g?n? daha ge?irdin. Hatta yemek yerken ve yatarken bile dua etmek i?in vakit ay?rmad?n. ?ok nank?rs?n! Seninle gurur duyuyorum. Benimle oldu?un i?in ?ok mutlu oldu?umu s?yleyemem.Hat?rl?yormusun? Senelerdir beraberiz ama seni hala sevmiyorum. Do?ruyu s?ylemek gerekirse: Senden Allah'tan nefret etti?im i?in nefret ediyorum.

Allah beni cennetten att??? i?in bende seni kullan?yorum. Seni de Allah'?n bana yapt?klar?n? ?detene kadar kullanaca??m, ondan sonra sende defolup gidebilirsin.
Biliyormusun aptal. Allah seni seviyor, ama sen hayat?n boyunca benim yan?mdayd?n. Bunun i?inde seni ?d?llendirece?im. Hayat?n?n berbat olmas?n? sa?layaca??m. Biz ikimiz beraber kald?k?a bu Allah'? ?ok ?zecek.Zaman senin hayat?n? kimin y?nlendirdi?ini O'na g?sterecek. Ve bu senin sayende olacak.
Ge?irdigimiz g?zel g?nleri hat?rla, insanlar? nas?l hor g?r?yorduk,
onlara k?f?r ediyorduk, ??lg?n partilere gidiyorduk, h?rs?zl?k
yap?yorduk, nas?l iki y?zl? davran?yorduk, sigara kullan?yorduk, camii'ye gitmiyorduk, dedikodu yap?yorduk.....
Bunlar?n hepsini kaybetmek istemezsin de?il mi?
Hadi gel aptal! Sonsuza dek beraber yanal?m! Senin i?in ?ok ?eyler
d???n?yorum.
Bu mektupu sana ne kadar de?er verdi?imi s?ylemek ve hayat?n?n b?y?k bir par?as?n? kullanmama izin verdi?ine te?ekk?r etmek i?in yaz?yorum.
Aptal, bazen sana ?ok g?l?yorum. ?yle salakl?klar yap?yorsunki, benim bile mi?demi buland?r?yorsun. Sen b?yle devam et. Yeni nesile yalanc?l???, aldatmay?, kumar? ve camii yerine diskolara gitmeyi ??ret.
Sen bunlar? onlar?n yaninda yap ki onlarda seni ?rnek als?nlar. Bir zaman sonra onlarda ayn?s?n? yapacaklard?r. ?ocuklar b?yle i?te.
Neyse, ?imdi gitmeliyim ama birka? saniye sonra tekrar seni g?rmeye gelece?im. Az?c?k akl?n olsayd? t?vbe etmek i?in biryerlere giderdin ve ya?ayacak oldu?un bir ka? seneyi de Allah'la beraber ge?irirdin.
Bir kimseyi uyarmak karakterimde yoktur asl?nda, ama seni tan?yorum. Sen zaten benim yan?mdan ayr?lmazs?n. Senin ya??nda olan bir insan?n hala g?nah i?lemeye devam etmesi sa?mal?k olsada. Sak?n beni yaln?? anlama, senden hala nefret ediyorum, ve bu b?yle devam edecek. Beni ger?ekten seviyorsan tabiki bu yaz?y? kimseyle paylasmazd?n. ?l?m bizi bulu?turana kadar.....
Ara
kardelen
İlgİnÇÇÇ........
Ara
fatih
seytan ıste böyle isnanları kandırıyo ewet ilginc
Ara
toxique_lierre&b.b.k
seytan degildir bu mektubu yazan kesin !!artik seytana pabucunu ters giydiren insan sifatina uymayan....kul olma ozru tasiyan mahlukatlar var...bu mektubu birbirlerini onure etmek icin araci olarak kullaniyo olmasinlar!!!seytan bikez insanoglu icin yaradanini kirmis ve hakliligini savunma gayesi gudup duruyor yaradani basini oksasin diye!insanoglu heran isyan ediyor nefsi oksansin diyeSad
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  IrakL? ?iR ?ocuktan Mektup in_love_girl 7 551 04-04-2022, Saat: 12:44 AM
Son Yorum: wildfang
  Bir Mektup:( beautiful_matrax 2 548 06-23-2008, Saat: 12:01 PM
Son Yorum: beautiful_matrax
  Anneme Mektup Chatlak 2 509 08-25-2007, Saat: 11:14 PM
Son Yorum: Chatlak
  Şehit Evladın Babasına Yazığı Mektup KoLera 3 563 08-13-2007, Saat: 11:02 PM
Son Yorum: KoLera
  karadenizli babanın oğluna yazdığı mektup sindy 0 467 05-03-2007, Saat: 05:41 PM
Son Yorum: sindy

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 08:29 AM