:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anlamak ??in Yitirmekmi Laz?m
eRCi
Hayat?m? yeniden ya?ayabilseydim e?er;

Hastayken yata?a girer dinlenirdim. Ben olmad???m zaman her ?ey k?t?ye gidecek diye d???nmezdim..

G?l ?eklindeki pembe mumu saklamaz yakard?m..

Daha az konu?ur, ama daha ?ok dinlerdim..

Yerler kirlense, masa ?rt?m lekelense bile daha ?ok arkada??m? ak?am yeme?ine davet ederdim..

Oturma odas?nda TV seyrederken, patlam?? m?s?r yer, ??mineyi yakmak isteyen birisi oldu?unda ona engel olmazd?m..

Yerler leke olacak diye korkmazd?m.. Bana gen?li?ini anlatmaya ?al??an dedeme daha ?ok vakit ay?r?rd?m.. Kocam?n sorumluluklar?n? daha ?ok payla??rd?m..

Sa??m bozulmas?n diye, araban?n cam?n?n a??lmas?n? ?nlemezdim..

Ete?imin lekelenmesine ald?rmadan ?imlere otururdum..

TV seyrederken daha az, hayata bakarken daha ?ok a?lar ve g?lerdim.. ?m?r boyu garantilidir denilen hi?bir ?eyi sat?n almazd?m..

Hamileli?imin bir an ?nce sona erip, do?um yapmay? dilemek yerine, hamile oldu?um her an?n tad?n? ??kar?r ve i?imde bir canl? yaratman?n ne kadar harika oldu?unu fark ederdim..

Bu o kadar nadir bir olay ki.. Mucize gibi bir ?ey..

?ocuklar?m beni ?pmek istediklerinde, asla "?nce git ellerini y?z?n? y?ka" demezdim.. Onlara daha ?ok "seni seviyorum", ondan da daha ?ok "?z?r dilerim" derdim..

Ama ba?ka bir hayat verilseydi en ?ok yapaca??m ?ey; her dakikas?n? de?erlendirmek olurdu..

Dikkatle bak.. Ger?ekten g?r.. Ya?a.. Vazge?me..

K???k ?eyler i?in ?ikayet etmekten vazge?..
Bana benzemeyenler, benden daha ?ok ?eye sahip olanlar ve kimin ne yapt??? beni ilgilendirmezdi..

Bunun yerine, ili?kilerimi g??lendirmeye ?al???rd?m..

Sahip oldu?unuz ruhsal, fiziksel ve duygusal her ?ey i?in Allah'a
??kredin.. Tek bir hayat?n?z var ve bir g?n sona eriyor.. Umar?m her
g?n?n?z? de?erlendirirsiniz.."
cadım_
ne kadar da dogru tskler
Ara
eRCi
rica ederim ben teşekkür ederim..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Beni Anlamak Zordu Çözemedim Kendimi MaSaL 0 504 11-05-2010, Saat: 08:04 PM
Son Yorum: MaSaL
  Seni AnLamak Kendine ÇeLmeLer Takmaktır ...! acemhe 0 315 05-14-2010, Saat: 11:39 PM
Son Yorum: acemhe
  Ben DeLiyim Dedim Ya,AnLamak Zordur DeLiLeri . . . acemhe 0 378 12-05-2009, Saat: 12:34 AM
Son Yorum: acemhe
  (Aşkı yazmak, anlamak ve anlatmak için önce yanmak gerekli) GCLRNFNS 6 399 01-09-2008, Saat: 09:36 PM
Son Yorum: GCLRNFNS

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 10:09 AM