:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merhaba G?zel K?z Ho??akal....
YARGIÇ
Merhaba g?zel k?z...

Neden burada bu bilmiyorum belkide haddinden fazla ?zeldir ne dersin.Daha ne kadar bekler y?re?imde bilmiyorum sessiz
ddeli ???l?kl? sat?rlar.Belki F?rt?na ?ikayet eder bu yaz?n?n yeri buras? de?il ne i?i var burada diye.Belki s?lom ta??maya kalkar,belkide Sultan sorar abi hay?rd?r bu ne,belki sende okuyamazs?n kimbilir...Neyse herkesler merak eder ya i?indekini ben bilsem yetmez mi?Belki belki anlars?n sana yazd???m? ne dersin.Neden yazmak istiyorum biliyormusun belkide bana hi? inanmad?n hep g?l?mseyerek s?ylemlerim aras?nda belkide ben ger?eklerimi kabullenmemek i?in ?srar ettim durdum kendi kendime.Kal?plar aras?na s?k??m?? bir?eylerim ??kmamak i?in ?srar edip duruyor ara s?ra saplan?yor y?re?imin bir k??esine.?imdi biliyorum ben bu sat?rlar? senin i?in yazd???m? sen bilecekmisin.Bir?ey var biliyormusun g?zel k?z hani demi?tim ya ?s?nam?yorum art?k ya sebebini bilmiyorum diye asl?nda biliyorum sebebini ?s?nam?yorum ba?kalar?na sebebi sensin ??nk?...Evet itiraf etmeli bir yerde insan kendine.Sende beni ?eken bu g?ce neden engel olam?yorum ki?Neden seni g?r?nce bir ka? kelime konu?unca kafam ?orbaya d?n?yor?Cevaps?z ne kadar ?ok sorum var be g?zel k?z ne sorunlu bir adam?m ben...Neyse gittik?e sorular b?y?r her zaman ya neden bilemiyorum.Millet ne
dersiniz neyin belirtileri bunlar...Neyse g?zel k?z aciz kalm?? kelimeler yine...Ho??akal g?zel k?z y?re?imde ?ok yer kapl?yorsun
bu aralar dikkat et kendine olur mu....Sana s?ylemeden sessizce gidiyorum hayat?ndan biliyor musun g?zel k?z bildi?im bir?ey varki ben senin i?in zaten yoktum ho??akal....
Ara
İLAYDA
Çok GÜzel OlmuŞ Ama Sankİ AŞk Sİnyalİ Gİbİ Her Kİme Yazdi İsen Allah Tamamina Erdİrsİn Dostum....Smile
Ara
>As!_M€L€q<
hayrdir Abİ Bu Ne

sÜpersİn Canim Abİm Bnm.....................yafff.......AŞIKSIN MI
*TATLI BELA*
yılmazcım hayırdr....
EYVALLAH
SÜPERRRRR YILMAZDANDA BU BEKLENİRR ZATENSmileSmile
Ara
YARGIÇ
Sağol serhat ım canım kardeşim sende en iyisine layıksın....
Ara
..TuuCe..
ooo yılmaz güzel bi yazı..inş okuması gereken kişi bunu okurda üstüne alınır ..
snn için umarım en güzeli olur Smile
Ara
CariSmaBoY
nan ne adamsın sen.... puraya gelince furcam seni... değer mi be Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin dermişim sonra beni vururlarmış Big Grin

Serhata katılıom sen en iyisine layıksın ona değil Big Grin dermişim yine beni öldürürlermiş Big Grin hehehe

Bu yazımdan dolayı mafyadan tehdit alabilirim... Koruma istiyorum abi Big Grin
YARGIÇ
Ben ne adamım nanBig Grin değer tabi ne olursa olsun nasıl olursa olsun değeri değişmez her zaman diyorum hayatımda herşey değişir onun yeri değişmez çünkü herkes hakettiğini almalı Big Grin Nese Sülom sen az sessiz ol mucx yafrum hayatımız değişti yine ama yeri değişmedi eh napalım şans böyleymiş umutsuz bir vaka bu Big Grin
Ara
derdo
Tek Kelİme İle Çok GÜsel OlmuŞŞŞ

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba Güzel Kız Hoşgeldin.... YARGIÇ 9 834 04-08-2022, Saat: 06:17 AM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 05:37 PM