:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kar ya????
ozgur_yasarim
Safranboluya y?l?n ilk kar? d??t? arkada?lar d?n g?nd?z ba?layan sulu kar ya???? gece saatalerinden sonra etkili oldu ve Karab?k beyazlara b?r?nd? foto?raf makinem olmad??? i?in resim koyam?yorum:'(:'(:'(:'(

Leader
Bugünde istanbulda tipi yapdı sabah. Big Grin
İLAYDA
Ahhhhhh Ahhhhhh Yillardir Kara Hasretİm Antalyaya YaĞmiyor Kİ Benİm Yerİme Oynayin Bİra O Beyaz GÜzellİĞİ Yerİme İzleyİn ArkadaŞlar
Ara
ozgur_yasarim
?LAYDA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ahhhhhh Ahhhhhh Yillardir Kara Hasret?m Antalyaya Ya?miyor K? Ben?m Yer?me Oynayin B?ra O Beyaz G?zell??? Yer?me ?zley?n Arkada?lar

ya oynuyacak kadar vaktim yok burada kar yerde kalmaz genelde ??leden sonra erir ?uanda d??arda g?ne? var :yikildim::yikildim::yikildim: ilayda buyur burada kar var isterseniz t?m forumla beraber buyrun gelin
İLAYDA
ya evet sağol zaten görebildiğim 3 çeşit kar var 1. forumdaki yağan karla
2. yılbaşı nedeni ile vitrinlerdeki pamuktan karlar
3.haberlerdeki karlar
TABİ ORADA GÜNEŞ OLUR KARIN KEYFİNİ SİZ SOĞUĞUNU BİZ ÇEKİYORUZ BURADA HAVA BUZ GİBİ VE AŞIRI RÜZGAR VAR
Ara
ozgur_yasarim
valla buralar güzel yazında siz denizin keyfini sürüyorsunuz güneşin tadını çıkartıyorsnuz biz birşey diyormuyuz İlayda söylesene bakalımBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin Gelmek isteyen arkadaşlarımıza yardımcı oluruz Safranboluyu gezdirir konaklamalarına yardımcı oluruz ama yaz ayları olursa daha ıyı olur cunku ozaman buralarda hayat var...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 11:30 PM