:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?izofren&ya?mur
MaTRaKiNG
Bugün kalktım ve pencereden dışarı baktım, güneşi görmeyi umut ederek... perdeleri sıyırdım gözlerimi uykulu uykulu açtım... yağmur yağıyor dışarıda... yaprakların dalların boynu bükük yağmura teslim ...yüzümdeki gülüşe kalmışım...aynaya bakınca anladım... Ama dışarıda yağmur yapıyor ... Üstümü başımı hüzün kaplamış sanki... Her nefes alışta efkar ...Yorulmuştum belliydi bu yüzümde ki çizgilerden ... Gözlerimin altıda şişmiş zaten ...Bir sigara yaktım sonra...

Dumanı üflüyorum aynada ki yansımama Neden be oluyor bana...İçim daralıyor Kaçıp gitmek istedim aynada ki benden..Ben hüzün...Ben acı...Ben hasret...O aynada ki değilim Ben...

...Ve yağmur yağıyor istanbul üstüne ağaçlar, binalar, minareler teslim yağmura...Camları açtım sonra içeri hava girsin istediğim, gitsin istedim odamdaki üzün mevsimi...İçeri soğuk hava giriyordu, lâkin üşümüyorum ben...Aksine yanıyorum...üstümde de kalın bir yok lâkin..lâkin dışarıda yağmur yağıyordu...Pencerimin önünden insanlar koşturuyor, daha fazla ıslanmamak için. yorgundum ama bir türlü bitmiyordu bu duvam muhabbet...Kendimi takip mi ediyorum...Bırak peşimi artık benim...bırak peşimi ne oluyor bana çık hayatımdan bırak beni bana ...Dışarıda yağmur yağıyor sokaklar caddeler teslim yağmura...Bırak ayna peşimi artık, değilim sende o ben ben ki acı ...dışarıda yağmur yağıyor...ben teslim yağmura...yağmurla birlikte süzülsüz istedim üstümde ki hüzün... ve hüzün teslim yağmura...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 05:14 PM