:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adana adliyesi ve s?zl?k
MaTRaKiNG
arkadaşlar karıştırırken buldum okudum ve Koptum Big Grin

ana haber programlarının olmazsa olmazı. her hafta mutlaka en az 5 vakanın kanlı bıcaklı noktalandığı, bıçak ve intikam sever ilimizin adliyesi

girişte diğer adliyelere nazaran daha sıkı bir taramadan geçiriliyor herkes. kantinde bile adım başı polis bulunuyor. acılı adana ve şalgam suyu ile beslenen vatandaşlarımızın daha saldırgan bir mizaca sahip olduğu konusunda şüphelerim var

dehap binasi da hemen karsisindadir.ayrica su anda tepeden izledigim binadir

inönü caddesinde yer alır. önünde dolmuşlar durmaz. eskiden dururlardı ama. ön cephesinde anıtkabir gibi düşey elemanlar vardır. yeni bina yapıldı yapılalı televizyonlardaki adana adliyesi haberlerinde belirgin bir azalış vardır. söz konusu yeni bina hemen eski binanın yanında yer alır. ön cephesinde yine düşey elemanlar vardır

türk dövüş sanatlarınının üretim kaynağıdır. her hafta yeni teknikler, yeni felsefeler üretilir

yazları öğlen vakti sıcaklığın 35-45 arası seyrettiğini düşünürsek , o sıcakta hem dışarı çıkıp birde üstüne adliye gibi gergin bir ortamda bulunulması sonucu yazları pek şen geçer adana adliyesinde , o fotosfer sıcaklığı insanda yaşama isteği bırakmaz kavgalarda da bu isyana karşılık oluşan bir intikam bir isyan şeklidir anlayışla karşılamak lazımdır.

arkadaşımın avukat olan babasının başından şu garip olayın geçmiş olduğu mekandır:
arkadaşın babası dava için sabah erkenden kalkan, sakal traşı olan, saçlarını düzgünce tarayan, ayakkabılarını dışarı çıkmadan mutlaka parlatan, davadan önceki gün illaki takım elbisesini ütüleyen bir kişi olarak dava günü yine bütün bu sayılanları yapıp, ütülü cüppesini de giyerek hakimin karşısına çıkmış. karşı tarafın avukatını görünce elbette ki dumur olmuş. çünkü adam atletinin üstüne cüppeyi geçirip, ayağında sandalet ve 1 haftalık sakalla duruşma salonuna girmiş..

quake 3 arane bölümlerinden biridir. zordur.

adana'da avukatlik yapan bir akrabamin anlattigi kadari ile reha muhtar'in anlattigindan cok daha vahim durumda olan adliyedir. sohbetten yapacagim "televizyonlarda gosterilenler bazi olaylarin yaninda findik fistik gibi kalir" alintisi sanirim herseyi aciklamaya yeter..

bu gece haberleri izlerken bir adliyede çıkan kavgayı spiker şöyle sundu.
-xxxx adliyesinde çıkan kavga adana adliyesini aratmıcak türdendi.
artık adliye kavgaları adana adliyesiyle mukayese edilir olmuş. benim bildiğim kadarıyla uzun süredir adliyede kavga çıkmıyor ama akıllarda unutulmaz bir yeri var demek ki

zamanında önünde bir minibüs durağı vardı. sonra bu durak; kimine göre inenlerin kavganın göbeğine inmesini engellemek için, kimine göre ise tamamen trafik düzenlemesi amacıyla kaldırılmıştı

adana adliyesi dilekce veznelerinden birisi, kadinin birisi kafayi vezne holunden sokup,
- recai bey recai bey!
- efendim
- ya biz boşanma için dilekçe vermiştik ya
- ha evet nedir mesele?
- yaaaaa biz dün gece barıştık...
- ???!! hink!

yerli turist mekanı. adana'ya başka illerden gelenlerin ilk durağı. adana'ya ayak basar basmaz ''ya ben sizin adliyeyi çok merak ediyorum. bi göstersene.'' laflarının kaynağıdır. mecburen önünden geçerken ''aha burası'' diye gösterilir. ağzı açık adliye izleyen garip insana bakılır..
Ara
İLAYDA
çok garip ama hoş
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 12:55 AM