:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kahv€R€nGi G?zL€rin...
MaTRaKiNG
ya arkadaş şu memleket hep böyle mi hep böyle duyduğum gibi of of
Ara
*TATLI BELA*
MaTRaKiNG Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kahverebkli g?zl? bulmad?m diyor anlamad?n m? allah allah ne demek isteyecem ....
bulamad?ysa bulur derdi sanam? d??t? arkada??m....ben oraya kahverengi g?zl? yazd?ysam illa beni mi yak??t?rman gerek d???n bir ?le konu? tart??ma ortam? yaratma.......
CariSmaBoY
ok tamam sakin olun konuyu kitletmeyin bana Smile böle güzel bi paylaşımda olanlara bakın... Uzatının dilini eşşek arısı soksun Big Grin
*TATLI BELA*
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ok tamam sakin olun konuyu kitletmeyin bana Smile b?le g?zel bi payla??mda olanlara bak?n... Uzat?n?n dilini e??ek ar?s? soksun Big Grin

:yikildim: :yikildim: :yikildim: delisin eni?te sen yaaaa.....:yikildim: :yikildim: :yikildim: yok valla uzatm?yom ben.......
blue_belial
ben bı arkadasa bakcaktım Big Grin
CariSmaBoY
hasan eline sağlık.. süper olmuş Smile bu arada.. işlere daldık unuttuk Big Grin
€BeRimSin
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hasan eline sa?l?k.. s?per olmu? Smile bu arada.. i?lere dald?k unuttuk Big Grin

T?k €derim S?leyman
sheker chocuk
Confusedmiley4: Confusedmiley4: abi nbrr.. y?llar sonra yine duygusuza geldim .. s?lo abi yaa ne bu kahwerengi g?sler flan Smile neoluo sana as?km?s?n Smile bak yak?sm?o sana b?le seyler Smile boswer k?slar? Smile askta neymi? Smile nesse carisma bayan ben ?le bi bakem dedim..bide sey yaww benm k?z?da buraya y?nlendircemde aran?za al?rm?s?n?z???
Ara
CariSmaBoY
sheker shey Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Confusedmiley4: Confusedmiley4: abi nbrr.. y?llar sonra yine duygusuza geldim .. s?lo abi yaa ne bu kahwerengi g?sler flan Smile neoluo sana as?km?s?n Smile bak yak?sm?o sana b?le seyler Smile boswer k?slar? Smile askta neymi? Smile nesse carisma bayan ben ?le bi bakem dedim..bide sey yaww benm k?z?da buraya y?nlendircemde aran?za al?rm?s?n?z???

Smile al?r?zda b?le olur olmaz yerlere yaz? yazmassan sevinirim engincim Big Grin
bu konuyu acan ben de?ilim... Acemi oldu?unu bu kadar belli etme enginim Big Grin
Seviom seni karde?im...Confusedmiley31:
>As!_M€L€q<
sheker shey Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Confusedmiley4: Confusedmiley4: abi nbrr.. y?llar sonra yine duygusuza geldim .. s?lo abi yaa ne bu kahwerengi g?sler flan Smile neoluo sana as?km?s?n Smile bak yak?sm?o sana b?le seyler Smile boswer k?slar? Smile askta neymi? Smile nesse carisma bayan ben ?le bi bakem dedim..bide sey yaww benm k?z?da buraya y?nlendircemde aran?za al?rm?s?n?z???
he a??k o ben oluom h?h........Confusedmiley16:
bosver k?slar? eft di?er k?slar? bosverecekk sadece g?z? bende olacak (saten ?le hehe):mad: :mad:

bu arada senn k?s? y?nlendir al?r?k aram?sa....

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-17-2024, 07:52 PM