:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
^^^^d?lek Kutusu^^^^
kayıp_gölgeler
ben aşkıma kavuşmayı diliyorum Smile
Ara
İLAYDA
bu dilek kutusuna dileğini yazan herkesin dileğinin kabul olmasını diliyorum
Ara
ciciKIS
ömrüm boyunca ölüm olmasın istiyorum kendim içi deil ben ölsemde farketmez sevdiklerim ölmesin...
Ara
ozgur_yasarim
Sevd???mden Olumlu Cevap Almayi Ve Onunla B?r ?m?r Boyu Mutlu Olmayi D?l?yorumConfusedmiley27:Confusedmiley27:Confusedmiley27:Confusedmiley27:Confusedmiley27:Confusedmiley27:Confusedmiley27:Confusedmiley27:Confusedmiley27:Confusedmiley27:
mdmeltemi
2.alb?m?m ??kt??? zaman herkesin LimeWire,Ares, vb. gibi yerlerden indirmesini sahte sat?c?lardan bandrols?z ka?ak almas?n? CD ve kaset dolumu yapmalar?n? diliyorum Nede olsa ne eme?imiz var nede al?nterimiz. Ekibimizde ev ge?indiren m?zisyende yok. Denetimlerde ma?allah ?ok s?k?. Vira bismillah.
İLAYDA
Allahim Nekadar AlÇak GÖnÜllÜ Bİr Forumdayiz Bu Kadar Azmi Dİleklerİnİz ArkadaŞlar Hanİ Nerede Dİlekler AŞkolsun Yanİ Firsat AyaĞiniza GelmİŞ Dİleyİn İŞte Dİleklerİnİzİ....ayrica Dİlerİm Dİleklerİnİ Yazan ArkadaŞlarin BÜtÜn Dİleklerİ KabulolsunSmile
Ara
EYVALLAH
ÜNİw Ders Notlarım İİ olsun SErkan YAnımda OLmasada Yanımda OLmaya BAşlasınSmileSmile veeeeeee herkez sağlıklı ve muttlu yeni bi yıll dillyorummSmileSmile
Ara
>As!_M€L€q<
hım şindik şöle oluoo ben bir ömür boyu bebeimle brlikte mutlu olmak son nefesimi onla vermek istiom sınavımı kazanmakk...aşkomun yanına gitmekk.......
ve ailemle mutlu huzurlu günler gecirmek istiom (saten öle de)
CariSmaBoY
hehe Smile bende senin dileklerinin yerine gelmesini diliyorum Smile
İLAYDA
SaĞol ArkadaŞim Bende Senİn Yenge İle Bİr ÖmÜr Mutlu Olmani Dİlİyorum.....Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 12:01 AM