:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hayalden ?baret Sevdam
Stinq
Hayalden ?baret Sevda'm

K?rg?n d??lerimden uzak, k?rg?n kalbimi avutuyorum. Kimbilir ka? zaman ge?ti sensiz, sayamad???m... Senden uzak, sesinden uzak... Bir kez dokunamad???ma m? yansayd?m sana, yoksa sesinden uzak kald???ma m?, hangisi daha ?ok can?m? yak?yordu...anlayamad?m.

Y?llard?r i?imdeydin, belki de as?rlard?r... belki de do?madan ?nce de biliyordum seni. Hep bekledi?imdin sen, ama sana bunu anlatamad?m...

Ben geldik?e, ka?an?m oldun.. i?ini bilmedi?im, y?re?ini g?rmedi?im sevdan?n, kekremsi tad? oldun dilimde.. b?kmadan usanmadan sevgimi anlatt???m, ka??tlar t?kenip de kalemimin k?r?ld??? an da bile beni d???nd???n? umut ederek, yeniden yazmaya koyuldu?um ad?n? bile koyamad???m sevdam oldun. Benim i?in ?ok ?ey oldun, ama ben senin i?in hi?bir ?ey oldum...

Ka? kopu? ya?ad?m bunca senedir.. ?erha ?erha b?l?nd? ruhumla birlikte kalbim. Dayand?m...dayand?m da bir senden kopu?uma dayanamad?m.. Ama olsun be g?l?m, ayr?l??? bile senden diye, sevdim ben...

Hep beni sevdi?ini hayal ettim, belki de sevmedin.. ama ben hep hayal ettim. Hayalin bile g?zeldi, bozmaya k?yamad?m.. Beni k?rd???n zamanlarda bu hayale sar?ld?m s?ms?k?, seni kolay affetmelerim de bu y?zdendi zaten.

G?zya?lar?m akarken sessizce yanaklar?mdan, onlar? bile sevdim, ??nk? onlar sana aitti. Seni ka? gece d?kt?m g?zlerimden bilmem, sayamad?m...

Sesini hapsettim beynimin t?m h?crelerine. ?zledik?e, ??kar?yorum sesini. Kapat?p g?zlerimi, seni d???n?yorum yan?mdaym??s?n gibi. Hep k?zd?n bana belki de seni sevdi?im i?in, nedenini anlamad???m k?zg?nl?klar?n?n t?m?n? bana y?nelttin her zaman. Bilemedin, bilemedin senden bir ?ey istemedi?imi. B?rakmad?n beni, seni ?zg?rce sevemedim. Seni senden gizli sevdim.

Gittin, yoksun hayat?mda. Art?k gizlemiyorum duygular?m?, ?zg?rce seviyorum seni. G?zya?lar?m? herg?n avucumda biriktiriyorum, sonra ?p?yorum onlar? bir bir, seni ?percesine.

Gittin ve ben, gitme kal benimle diyemedim sana. O kadar istekliydin ki gitmek i?in, dur diyemedim sana. ??im yand? da yine de kal diyemedim umursuz bak??l?m.. Ard?ndan bakarken, sessiz ???l?klarla ba??rd?m... duysayd?n ???l?klar?m? yine de gider miydin? Kulaklar?n? kapatabilirdin belki, ya kalbini kapatabilir miydin bana? hi? bilemedim...

Gitmen, seni sevmemi engellemiyor anla art?k. Sen yoklu?unda da varl???ms?n... hi? gelmeyecek olsan da bundan sonra, yine de varl???m kalacaks?n. Seni hep beklemi?tim as?rlardan bu yana...geldin varl???nla beni mutlu ettin. ?imdi gittin, yoklu?unla bile mutlu ediyorsun. ??nk? senden bana kalan ?ey o kadar g?zel, o kadar ?zel ki...

Gel demiyorum sana, demeyece?im..
Gitti?in yerde mutluysan e?er, bu da bana yeter.
Sesinden mahrum kalm???m ne ??kar, senin ?zleminle her g?n can?m daha bir yanm?? ne ??kar..
Yoklu?unu varl??a ?evirebilmi?im ya, bu da bana yeter..

G?n a??k olmu? geceye,
Gece de yakamoz d???rm?? denize
Ne g?n eri?ebilmi? geceye, ne de gece kavu?abilmi? g?nd?ze.
Birbirlerini hi? g?rememi?ler belki de..
Ama engel olmam?? bu aralar?ndaki sevgiye..
Varl?klar?n? hissetmeleri bile yetmi? kendilerine
Bazen, g?n isyan edip yakm?? ortal???
Gece de ?zleminden t?m ?????n? s?nd?rm?? g?ky?z?nden
?kisi de bulutlara y?kleyip h?z?nlerini
T?m yery?z?ne ya?d?rm??lar g?zya?lar?n?
Yine de vazge?memi? sevdas?ndan ikisi de
Sonsuza dek birbirlerini g?remeyeceklerini bilseler de ....

Ben geceyim i?te, senin i?in yakamoz d???r?yorum bol bol denize.
Sen benden gitsen de, ben gelirim senin bensiz k?y?lar?na.
Yoklu?undan soyunup, varl???n? giyerim ?st?me...
Gelirim, derin, sessiz duygusuz uykular?na...
Benim i?in var oldu?unu bilmek bile yetiyor, seni hi? g?remesem de...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  SabRIm SabIkaLI Sevdam AzILI €BeRimSin 1 438 04-09-2022, Saat: 07:22 AM
Son Yorum: wildfang
  Bir kelebeğin ömrü kadar sürdü sana "sevdam"… acemhe 11 1,436 10-21-2015, Saat: 11:25 AM
Son Yorum: acemhe
  Şizofren Sevdam YasSmin 2 480 06-08-2011, Saat: 05:25 PM
Son Yorum: YasSmin
  Adını koyamadığım sevdam canı@sı@52 0 423 01-07-2011, Saat: 03:12 AM
Son Yorum: canı@sı@52
  Sevdam BiTMeZ MeLeksi 0 370 12-03-2010, Saat: 08:27 PM
Son Yorum: MeLeksi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 01:13 PM