:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen Ben?m Her?ey?ms?n.....
*TATLI BELA*
...Sen Benim Her?eyimsin...

[SIZE=4]Sana ne zaman tutuldu?umu hat?rlam?yorum. ?zerinden ?ok zaman ge?ti. Ama san?r?m ilk tan??t???m?z g?nlere denk geliyor.
Sen zaman i?inde sevileceklerden de?ilsin. Uzun uzad?ya d???n?l?p tart???lanlardan…
Zaten b?ylesine a?k denemez.

Sana her defas?nda ilk g?n? heyecan?yla ko?tum. Hep ayn? mutlulu?u ya?ad?m. A?k i?in b?t?n s?ylenenleri yalanlarcas?na…

Neydi beni sana ba?layan ?
Seninle ge?en dakikalar?n verdi?i mutluluk mu ?
?nsana hi? bitmese dedirten dakikalar m? ?
Yoksa sende insan? esir eden bir ?eyler mi var ?
Zaman zaman vazge?meye ?al??t?m senden
?nsan tutkular?ndan kurtulmak ister bazen, su?lu hisseder korkar.
Benimkide ?yle bir ?ey.
Ama hep k?sa s?rd? ayr?l?klar?m?z.
Ayr?l?k sonras? bulu?malar?m?z daha co?kuluydu ?zlemin etkisiyle.
D???nd?m de seninle hi? k?t? an?m yok.
Oysa uzun beraberliklerde k?t? an?lar ka??n?lmazd?r.
?z?ld???m?z, a?lad???m?z, tart??t???m?z zamanlar oldu tabi. Ama bunlar? unutmas?n? bildik. Zaten senin g?zlerine bakt???mda ellerini tuttu?umda o ana kadar olan her ?eyi unutuyorum. Sanki zaman o anda duruyor.

Ben senin her halini seviyorum.
Hangi saatte nerede akl?ma gelece?in hi? belli olmuyor. Uykuda, sokakta,
Olur olmaz saatteler de ar?yor buluyorum seni.
Her ?a??rd???mda ko?up geldin.
Beni hep mutlu ettin.
Seni ?mr?m?n sonuna kadar sevece?im.

Ne mi istiyorum senden ?
K?? ortas?nda kap?ma getirmelisin sevdanla bahar?. Sevdi?inde g?ne? do?mal? bu ?ehre. Be?inci bir mevsim kucaklamak istiyorum seninle yada g?kku?a??n? sekizinci rengini ke?fetmek beraberce.
Bazen k???k bir tebess?m vermelisin, bazen koca bir y?rek. Sevdam?z s?n?rs?z ve nihayetsiz olmal?.
Korkular?nda yan?nda olmal?y?m, korkular? birlikte yenmeliyiz. Sevmediklerini s?ylemelisin bana, bende sana. ??imde olmal?s?n yan?mda olmasan bile, hissetmeli?im varl???n?. Tutkunsam bedeli ?l?m olmamal? senin vazge?ilmezin olmal?y?m.

Sen
Durgunla?t???nda huzur buldu?un kucak, co?unca ?pt???m dudaks?n, tenimde sevgiyi hissettiren r?zgars?n.

Ben senin kabul?nsem b?t?n sava?lara haz?r?m ?mr?m boyunca…

?imdi bir ?p?c?k konduruyorum dudaklar?na ve sana sesleniyorum; saatler ?st ?ste gelince beni d???nd???n? san?yorum ve o an beni ?ld?r?yor. Bazen g?ky?z?nde en parlak y?ld?z oluyorsun ve ?yle geliyorsun gecelerime. Senden ayr? kald???m zamanlarda i?imi bir h?z?n kapl?yor. Her gece ba??m? yast??a koyu?umda sen vars?n yan? ba??mda. Sesin var kokun var . her nefes al???mda sen damarlar?mdas?n.

HER ZAMANKI GIBI BUGUNDE YUREGIMLE SESLENIYORUM ! ICIMDEKI SEVGIYI SANA HEDIYE EDIYORUM. ASK HEP SENIN VE BENIMLE OLSUN.
CANIM SEN? ?OK SEV?YORUM
[/SIZE]

9965pic5677679dnxi2.gif
€BeRimSin
TeşeKKürLer Çok GüzeL..
YüreĞine SağLık..
İLAYDA
Ellerİne SaĞlik ArkadaŞim GerÇekten Çok GÜzel AnlatmiŞsin Seven İnsanin Duygularini
Ara
>As!_M€L€q<
süpersin la ksenn saol mujxx yüreğine sağlık mutluluk huzur ve benn
*TATLI BELA*
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Te?eKK?rLer ?ok G?zeL..
Y?re?ine Sa?L?k..

rica ederim hasan....
*TATLI BELA*
?LAYDA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Eller?ne Sa?lik Arkada?im Ger?ekten ?ok G?zel Anlatmi?sin Seven ?nsanin Duygularini

rica ederim can?m.....
*TATLI BELA*
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:s?persin la ksenn saol mujxx y?re?ine sa?l?k mutluluk huzur ve benn

evet ?leyim k?z....t?kr ederim sen eksik olmazs?n meraklanma....benim ba??m?n tatl? belas?.....
MaTRaKiNG
yüreğine sağlık harikaydı
Ara
*TATLI BELA*
rica ederim....
PaPaTYa_PReNSeS
te?EKK?RLER CANIM ?OK G?ZeL
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 07:24 AM