:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?Nc?
Son Noktam
Yha ArkadaşLAr Çok Kez RastLadım Ve Şunu Sölemek İstiyorum Elinizde İse Eğer Belirli ßir Mesaj Sayısını Geçtikden Sonra Üyelere Mesaj AtasınLar Çünkü Ben Cafeden Girdiğimde Veya Biri Girdiğinde Deep Freeze Olmayan Bi Makinaya Oturduğumuzda Akla Gelmeyen Bazı Şeyler ÇıkaßiLir
MeseLa ßenim ÜyeLiğimde Buradaki ArkadaşLara Mesaj AtabiLirLer
Ve Attıkdan Sonra Şu KelimeLere Geçio

'' Hasan Olm Lan Burada Çok Kız Var Mesajda Bedava qeL Lan qeL Üye oL 2 Dakika Kız Düşürürüz Lan Hadi Çabuk Mehmet Sende qeL..'' qißi

Artık Buradan Ne aNLarsanız ßence Yeni Üyeler Belirli ßir Mesaj Sayısından Sonra Ö.M AtaßiLseLer Daha İyi OluR...
Ara
İLAYDA
Evet Bencede GeÇenlerdede Bana Bİr Msj Geldİ Yenİ Üye Ancak 2 Msj Vardi TaniŞalim Mi Nerede Oturuyorsun Benİm Adim Hasan Gİbİ Bencede Yenİ Üyeler İÇİn Belİrlİ Msj Dan Sonra Özel Msj Atma Hakkini Kazansinlar Tolga İlgİlenİrsen Sevİnİrİm Bİlİyorum Sen Yaparsin Şİmdİden SaĞol
Ara
Leader
İsteğiniz gerçekleştirildi. Mesaj limiti: 15
Firari Fırtına
15 az bence ....
Leader
+15 üstünde ortalama 280 üyemiz var zaten Smile
Firari Fırtına
Hımm o zaman 15 uygundur ...

Sevg ...
eRCi
teşekkürler gökhan böyle bir konuya değindiğin için...
tolga sanada teşekkürler gerçekleştirdiğin için....
Leader
Bu fikir ilk önce Fırtına Gönül arkadaşımızdan çıkmıştı. Ozamanlar çok sıcak bakmıyordum açıkçası bu olaya. Ama son zamanlardaki rahatsızlıklardan dolayı uygulamak zorunda kaldık.

Sevgiler,
eRCi
Admin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu fikir ilk ?nce F?rt?na G?n?l arkada??m?zdan ??km??t?. Ozamanlar ?ok s?cak bakm?yordum a??k?as? bu olaya. Ama son zamanlardaki rahats?zl?klardan dolay? uygulamak zorunda kald?k.

Sevgiler,

F?rt?na G?n?l sanada te?ekk?rler...
evet son zmanlarda site de bu y?nden ?ok rahats?z olan ki?iler var ama kimse dile getirmedi b?yle bir uygulaman?n olmas? bencede ?ok iyi oldu te?ekk?rler...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 02:56 AM