:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevgiyi S?yle
Firari Fırtına
Sevgiyi S?yle

Annesi.. Bir de kendisi.. O kadardi b?t?n hayati..Bir g?n fena halde sikildi, dayanamadi, atti kendini sokaga..

Bir yigin vitrinin ?n?nden ge?ti.. Tam bir CD satan d?kkani da geride birakmisti ki, bir an durdu. Geri D?nd?, kapidan i?eri, g?z?ne hayal meyal takilan gen? kiza bir daha bakti. Kendi yaslarinda harika bir gen? kizdi tezgahtar.. Hani ilk bakista ask derler ya, ?yle takilip kalmisti iste..

I?eri girdi.. Kiz g?l?mseyerek kostu ona.. "Size nasil yardim edebilirim" diye.. Nasil bir g?l?msemeydi o.. Hemen oracikta sarilip ?pmek istedi kizi.. Kekeledi, geveledi, sonra "Evet" diyebildi.. Rastgele bir plagi isaret ederek.. "Evet.. Su CD'yi bana sarar misiniz?.." Kiz CD'yi aldi, i?eri gitti. Az sonra paket edilmis geri geldi. Aldi paketi, ?ikti d?kkandan, evine d?nd?, a?madan dolabina atti..

Ertesi sabah gene gitti ayni d?kkana.. Gene bir CD g?sterdi kiza, sardirdi, aldi eve getirdi, atti paketi dolaba, gene a?madan.. G?nler hep alinip sardirilan CD'lerle ge?ti.. Kiza a?ilmaya bir t?rl? cesaret edemiyordu.

Annesine a?ildi sonunda.. Annesi "Git konus oglum, ne var bunda" dedi..

Ertesi sabah b?t?n cesaretini topladi. Erkenden d?kkana gitti. Bir CD se?ti. Kiz g?lerek aldi plagi. Arkaya gitti, paketlemeye. Kiz i?erdeyken bir kagida "Sizinle bir gece ?ikabilir miyiz" diye yazdi, altina telefon numarasini ekledi, notu kasanin yanina koydu gizlice.. Sonra paketini alip ka?ti gene d?kkandan..

Iki g?n sonra evin telefonu ?aldi.. Anne a?ti telefonu.. CD D?kkanindaki tezgahtar kizdi arayan.. Delikanliyi istedi.. Notunu yeni bulmustu da..Anne agliyordu..

"Duymadiniz mi" dedi.. "D?n kaybettik oglumu.."

Cenazeden birka? g?n sonra, anne oglunun odasina girebildi sonunda...Ortaliga ?eki d?zen vermeliydi. Dolabi a?ti.. Oraya atilmis bir yigin a?ilmamis paket g?rd?..Paketleri aldi, oglunun yatagina oturdu ve bir tanesini a?ti.. I?inde bir CD vardi, bir de minik not..

"Merhaba.. Sizi ?yle tatli buldum ki.. Daha yakindan tanimak istiyorum..Bir aksam birlikte ?ikalim mi..Sevgiler.. Jacelyn!."

Anne bir paketi daha a?ti..Onda da bir CD ve bir not vardi.."Siz ger?ekten ?ok tatli birisiniz, hadi beni bu gece davet edin, artik..Sevgiler.. Jacelyn!.."

Unutmayin.. D?s?nd?g?n?z seyi mutlak s?yleyin..Birini seviyorsaniz, s?yleyin ona.. I?inizdeki s?ylemekten korkmayin. Birisi hakkinda ne hissediyorsaniz s?yleyin ona.. Ve hemen s?yleyin..

Hemen..??nk?, dogru zamani bekler ve "Iste simdi tam zamani" derseniz, bir bakarsiniz ?ok ge? olmus.. G?n?n?ze sahip olun ki, pismanliklar yasamayasiniz. Hepsinden ?nemlisi, dostlariniza, sevdiklerinize, ailenize hep yakin olun.. ??nk? bug?nk? insan olmanizi onlar sagladi, sizi onlar sekillendirdiler..

"Seni seviyorum" demekten sakin, ama sakin ?ekinmeyin, utanmayin, korkmayin!..

Yasami yasanmaya deger yapan sey sevgidir..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tarif etmek aşkı sevgiyi mehmetkılıc 0 578 08-22-2007, Saat: 03:40 PM
Son Yorum: mehmetkılıc

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 04:07 PM