:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ho?geldin Hayat ...
Firari Fırtına
Ho?geldin Hayat

Hayat alabildi?ine esrarengiz bir ser?vendir g?venli bir limana ula?maya ?abalarken ge?irdi?imiz. G?kku?a??ndan daha canl? ve renkli. Ne yoruldum deyip durabilirsin ne de geldim deyip inebilirsin.

Bir tek dostlar?nd?r kazand???n ba? d?nd?ren bir h?zla ilerleyen zamanda. Bazen kara bulutlar kaplar o masmavi d?nyan?. Karamsarl?k vakti de?ildir, hemen toparlamal?s?n alabora olmu? geminin par?alar?n?. K?rmal?s?n hayat d?menini yeni umutlara, gen?sin, yorulmamal?s?n m?cadeleden. Bazen tam bitti derken ba?lar yeni umutlar, k?p?r?r yine o s?tliman deniz.

Kalbin yeni yeni heyecanlarla ?arparken mutlulu?u b?t?n kalbinle ya?ars?n. Sak?n ola ki ka??rma bu f?rsat?. Gereksiz ?z?nt?lerle, kuruntularla karatma kalbini, ye?ert art?k b?t?n solmu? umutlar?n?. Hayat g?len y?z?yle bakarken sana sen de a? kollar?n? olabildi?ince deli esen r?zgarlara. Bil ki heyecan ancak harekettedir, payla??mdad?r. Silk ?st?ndeki b?t?n k?sk?nl?klerini, kopar eskiyle, h?z?nle olan b?t?n ba?lar?n?.

Ve de ki "Ho?geldin Hayat"..........

.....
*TATLI BELA*
hoşgeldin hayat......
tşklr saolsasın fırtına gönül.........
Firari Fırtına
Sende sağol deli gönül ...SmileSmile
Firari Fırtına
SadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad
Ara
ÐŽeşaren
Asma ama yüzünü ..

Kalbin yeni yeni heyecanlarla carparken mutlulugu bütün kalbinle ya?ars?n. Sakin ola ki kacirma bu firsati. Gereksiz üzüntülerle, kuruntularla karatma kalbini, ye$ert artík bütün solmu$ umutlaríní. Hayat gülen yüzüyle bakarken sana sen de ac kollaríní olabildigince deli esen rüzgarlara. Bil ki heyecan ancak harekettedir, paylasimmdadír. Silk üstündeki bütün küskünlüklerini, kopar eskiyle, hüzünle olan bütün baglaríní.

Ve de ki "Hosgeldin Hayat"..........

Iste bu kadar elimden geldigince düzeltmeye calistim,
mükemmel bir Yazi gercekten Firtina..
Yüregine saglik ..

Tesekkürler..
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
yuregine saglik Smile
Ara
Firari Fırtına
Yürekleriniz dert görmesin ....

Sevg ...
Ara
Yorgun Yürek
Kalbin yeni yeni heyecanlarla carparken mutlulugu bütün kalbinle ya?ars?n. Sakin ola ki kacirma bu firsati. Gereksiz üzüntülerle, kuruntularla karatma kalbini, ye$ert artík bütün solmu$ umutlaríní. Hayat gülen yüzüyle bakarken sana sen de ac kollaríní olabildigince deli esen rüzgarlara. Bil ki heyecan ancak harekettedir, paylasimmdadír. Silk üstündeki bütün küskünlüklerini, kopar eskiyle, hüzünle olan bütün baglaríní.

Ewet firari gerçekten hoşgeldi hayat Smile
yüreğine sağlık
Ara
_BarBie_

Tşkler paylaşım içinSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  S€ni Y€ni HayaT?ma OrTak €diyorum (S€ni ?ok S€viyorum) €BeRimSin 7 746 04-07-2022, Saat: 12:48 PM
Son Yorum: wildfang
  Sen susuz dudaklarıma sunulan ab- ı hayat... ¤ ćaяaмєLL ¤ 13 1,468 03-03-2009, Saat: 07:46 PM
Son Yorum: ¤ ćaяaмєLL ¤
  SÜPER BİR HAYAT DERSİ (Kesinlikle okumanızı öneririm.) kanatsı@z--meleq 3 592 01-06-2009, Saat: 02:17 PM
Son Yorum: angel_from_hell
  'Sen Geldin Varlığını Bildim .. ÐŽeşaren 10 1,296 04-16-2008, Saat: 08:15 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  Hoş Geldin Son Sevdam..( EsCaPeX 2 634 04-23-2007, Saat: 11:19 PM
Son Yorum: SweetCandy

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:41 AM