:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kOpmak serBestt>>arKadAslaaarr..
eRCi
hANG? OKULDA?
[SIZE=2]ahmet okuldan eve ck mutlu bir halde geldi.
-okulda ne yapt?n?z?
-patlay?c? madde imal ettik.
-peki yar?n ne yapacaks?n?z okulda?
-hangi okulda?icon_biggrin.gif

meDEN?YET
G?mr?k kap?s?ndan bir ?ngiliz,bir Frans?z ve bir T?RK gecmek icin bekliyorlarm?s.G?mr?k g?revlileri valizlerini kontrol etmeye baslam?s.?nce ?ngilizin valizine bakm?slar icinden 7 adet don c?km?s.''niye 7 tane?''diye sormuslar ingilize.oda ''haftan?n 7 gunu war demis pazartesi,sal?,carsamba....''demis.''vay be medeniyete temizlige bak adamlardaki'' s?ra Frans?z?n valizine gelmis acm?s bakm?slar 8 tane don.''7'yi anlad?kta 8 neden?'' diye sormuslar.Frans?z''Pazartesi,sal?,carsamba...Her g?n icin bir tane ,bir tanede ne olur ne olmaz diye yedek ald?m''demis.''Vay be adamlardaki temizlige medeniyete bak!''demis g?revliler.s?ra T?RK'e yani Temel'e gelince acm?slar bakm?slar tam 12 adet don.''Vay be ne varsa bizim insan?m?zda var.?u medeniyete,?u temizlige bak!''Sormuslar neden 12 adet?'' Bizimki cevap vermis ''Ocak,?ubat,Mart,.........''

2 ER
?ki general bir cafede oturup konusuyorlarm?s.Generalin biri ''benim bir erim var cok salak''demis.Digeri ise ''hay?r,benim bir erim var o daha salakt?r''demi?.Tart?sma cok buyumeden kimin askerinin daha salak oldugunu anlamak icin yar?sma gibi birsey yapmaya karar vermisler.?lk general askerini yan?na cag?r?p ''oglum ,git bana su 5000 lirayla bir mercedes al''demi?.?kinci general de askerini ?ag?r?p ''git bak ben ordu evde miyim?'' demi?.?ki asker yolda kars?lasm?slar.?lki ''ya benim general cok salak. bu g?n?n pazar oldugunu bildigi halde beni araba ald?rmaya gonderdi.''demi?.Benim general daha salak.Yan?nda telefon dururken beni ordu evine gonderi''demi?.

[SIZE=5]BA?kan Bush
[/SIZE]Baskan Bush'un yeni talimat?:
-?zerinde resmim olan pul bast?rd?m, bundan b?yle baskanl?g?n butun mektuplar?nda bu pullar kullan?lacak.bir sure sonra gorulmuski pullar zarfa bir turlu yap?sm?yor.Baskan bush kuplere binmis ve yetkilileri cag?r?p sormus
- ?st?nde resmim olan pullar yap?sm?yor bunlar?n arkalar?na zamk surmediniz mi?
-surduk efendim ,demis yetkili ve eklemis;
-yap?smamas?n?n sebebi pulun arka y?z?ne degil de ?n y?z?ne t?k?r?yor olmas?d?r efendim...biggrin.gif biggrin.gif

[SIZE=5]Ger? ZEkA
okula yeni gelen ?gretmen ilk dersinde ogrencilere ilginc bir cagr?da bulunmus;
-kendini geri zekal? hisseden warsa ayaga kalks?n...
s?n?fta c?t yoq nihayet biri kalkm?s:
sen kendini geri zekal? m? hissediyorsun??demis hocas?.
-Hay?r,demi? cocuk ama sizin tek bas?n?za ayakta kalman?za gonlum raz? olmad? da....

HANgi sanDALYenin?
[/SIZE]Renkli ki?iligi ve d???k not wermesiyle ?grencileri aras?nda ?zel bir ?ne sahip olaan felsefe ?gretmeni , s?naw yapacag? gun ?grencilere,?nce kag?t ve kalemlerini haz?rlamalar?n? soyledi sonrada sandalyesini kald?r?p masan?n uzerine koydu.
sonra:
''S?nav sorumu soruyorum''dedi.''Bu sandalyenin var olmad?g?n? kan?tlay?n?z.''
S?f?rc? felsefe ?gretmeni,s?nav kag?tlar?n? okuduktan sonra,bu konudaki ?n?ne g?lge d???recegin bilmesine ragman hayat?nda ilk kez bir ??rensine 100 uzerinden 100 wermek zorunda kald?.?grencinin s?nwa kag?d?nda sadece su 2 sozcuk yer al?yordu:
''Hangi sandalyenin?''

RONALDO ?di
Bir gun senol hoca Gunes brezilya milli tak?m?Scolari ile kars?lasm?s.
-Hocam sen bu tak?m? nas?l sectin de sampiyon oldunuz?demis.
-?ok kolay zekalar?na gore seciyorum.Bak mesela bir ornek wereyim demi? ve Ronaldo'yu ?ag?rm?s.
-Ronaldo'ya oglum soyle bakay?m senin annen ve baban?n cocugu olan ama senin kardesin olmayan kimdir?
Ronaldo biraz dusunmus,''tabiki ben oluyorum''demi?.?enol G?ne? bundan cok etkilenmi?.T?rkiye ye d?ner d?nmez ?lhan mans?z ? cag?rm?s.
-?lhan sana bi soru soracag?m eger bilirsen seni bu hafta milli tak?ma al?r?m,bil bakal?m annenin ve baban?n cocugu olan fakat senin kadesin olmayan kimdir?
?lha biraz dusunmus isin icinden c?kamam?s,biraz zaman istemis ve hemen kosmu?s Hakan ??k?r'? bulmus.
-Hakan annen ve baban?n cocugu olan fakat kardesin olmayan kimdir?
Hakan cevap vermis:''benim tabiki''?lhan sevincle Senol Gunes in yan?na d?nm??:
-Sorunun cevab?n? buldum hocam Hakan'm?s.
Senol hoca kopurur:
-Vay salak herif,Hakan olurmu hi?,dogru cevap Ronaldo idi..bash_1_.gif

Kristof KolomB
Tarih dersinde ?gretmen s?zl?ye kald?rd?g? ??renciye son bir sans tan?mak icin:
-Amerika y? kim kesfetti?diye soru sordu.
Cocuk soruyu cevaplayamad?.
Sabr? tasan ?Gretmen hiddetle bag?rd?:
-Kristof Kolomb!!
?ocuk,bunun ?zerine yerine oturdu.??retmen bu harekete k?zd?:
-Ne o ? sana yerine oturman? kim s?yledi?
?grencinin cevab? sas?rt?c?yd?:
-Aferdesiniz ?gretmenim.Ben baskas?n? cag?rd?n?z sanm?st?m!!..
[SIZE=5]
saFEV?LER?N ??k???
[/SIZE]Nadir o g?n son saatteki Tarih dersine kadar s?n?ftayd?.Ama tarih dersinde ??retmen Safevilerin ??k???n? anlatmaya baslay?nca birdenbire hastaland? ve d?sar? c?kt?.Dersin sonuna dogru s?n?fa d?n?nce ?gretmen sordu:
-Ne zamndan beri yoktun sen:
-Safevilerin ??k???nden beri ?gretmenim!

kaSLar
Ya?l? bir ?gretmen,fenbilgisi dersinde kaslar? anlat?yordu.Bir ara ?grencilerden birine ?u soruyu sordu:
-?imdi ben boks yapsam hangi kaslar?m?z cal?s?r?
?ocuk sakin sakin cewap verdi:-?zleyenlerin gulme kaslar? ??retmenim...
[/SIZE]
ozgur_yasarim
BA?kan Bush
Baskan Bush'un yeni talimat?:
-?zerinde resmim olan pul bast?rd?m, bundan b?yle baskanl?g?n butun mektuplar?nda bu pullar kullan?lacak.bir sure sonra gorulmuski pullar zarfa bir turlu yap?sm?yor.Baskan bush kuplere binmis ve yetkilileri cag?r?p sormus
- ?st?nde resmim olan pullar yap?sm?yor bunlar?n arkalar?na zamk surmediniz mi?
-surduk efendim ,demis yetkili ve eklemis;
-yap?smamas?n?n sebebi pulun arka y?z?ne degil de ?n y?z?ne t?k?r?yor olmas?d?r efendim...biggrin.gif biggrin.gif

[SIZE=4]Koptum ya te?ekk?rler:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
[/SIZE]
happy yeliz
ilkine ve sonuncusuna kırıldım yani süper ellerine sağlık erci SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

hangi okul????SmileSmileSmileSmile
Ara
eRCi
ben teşekkür ederim yaw..
mavi ay
:yikildim: şimdi kasabanın tekinde rahibe herkes biriyle karısını ve kocasını aldattığını söylüyordular ve rahip sıkılınca buna yatma değilde düşme diyelim demiş sonra günün birinde rahip değişmiş ve herkes ona gelip düştüğünü söylemiş ve rahip bunlardan sıkılınca b. başkanının yanına giderek yolları niye yaptırmıyorsunuz herkes bana düştüğünü söylüyor demiş b. başkanı gülmeye başlamış ve rahip neden gülüyorsun demiş senin karın bile bu hafta 3 kere düşmüş demiş:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
mavi ay
bu arada yazıların için çok teşekkür ederim
Ara
LeViS
Big GrinBig Grin:Big Grin çok güae3l arjadaşlar harikaBig GrinBig Grin:
paylaşım için tşk ler

rahip karısı içinmi yolları yaptıracak??
Big GrinBig Grin:Big Grin:Big GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 09:04 PM