:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yeterki susma
eRCi
Hayat?n nefesleri t?kad???, h?z?nleri damlalara bulay?p g?n?l hanelerine ya?d?rd??? anlarday?m.. ayr?l???n buram buram i?ime i?ledi?i, eksikli?inin y?k?n? kald?ramayan y?re?imle, ayr?l?klar?n ve sevdalar?n ba??ehri vurgunday?m..

Sa??m olmazlar, solum sen.. i?imde derin pi?manl?klar.. her g?n?n, her saniyenin dayan?lmaz azab? delip ge?erken y?re?imin ceplerini, bir i? intihar?n kanatt?klar?yla ?aresizliklerdeyim.. senden arta kalanlar? toplad?m.. g?t?receklerim haz?rda.. bir veda c?mlesi kurabilmek ad?na b?t?n i? ?eki?lerim.. dilim, lal.. ???l?klar?m karabasan korkular?nda, sessiz..

S?ylenecek her veda vurgusu bir vurgun.. dilime dolanan her s?z bir kur?un.. bir kur?unla vurulan iki ki?i.. vaktim bol, kap? aras? c?mlelerimi t?ketip, ya?anm??l?klar? da asarak surat?ma yol almal?y?m.. i?imde senden ?ald?klar?m, geride beni b?rakarak.. ayaklar?ma dolanan sevdalar? da g?rmezlikten gelmeliyim..

Ge?mi?in azaplar?n?, her g?n? i?gal eden, her an? dayan?lmaz atfeden sevgi ve hasret y???nlar?n? at?p omuzlar?mdan, yitmeliyim yine.. beklemenin dayan?lmaz heyecan?n?n yan?na ekledi?im vicdan azaplar?n? da al?p gitmeliyim.. hayat kay?p giderken avu?lar?mdan, usumda sana dair ya?anm??l?klar kals?n diliyorum.. ve dahi g?nl?mde..

H?z?nlerim sana do?ru.. g?zlerimin pimini ?ek, ya?s?n her yan?ma hat?ralar.. bir iyi dilek daha tut hakk?mda.. seni terk etmi?li?imde ihtiyac?m olacak dualar?na..

Susma.. saniyelerin y?llara ?zendi?i anlar ya??yoruz, h?z?nlerin ya?anm??l?klar? katletti?i.. susma.. ba??r hadi, hayk?r haks?zl???m?! hatta vur bitsin dilimin sevgi sanc?lar?.. yeter ki susma..
susu?un, vurgunum olur..
eRCi
susuz
yorgun
ve amansız yokuşun sonunda
bir ağaca sırtını verip
soluklanmanın mutluluğu gibi
düşlerim dönüşü
blue
emeğine sağlık güselmiş arkadasım
Ara
eRCi
teşekkür ederim arkadaşım saol...
happy yeliz
çok güzel ellerine sağlık SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
Ara
EbruLi
tşkler canım bu da güzel
Ara
eRCi
Rica ederim o senin kendi yüreğinin güzelliği teşekkürler...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şimdi susma! eRCi 0 468 12-27-2011, Saat: 09:29 PM
Son Yorum: eRCi
  Susma Ömrüm , Ateş Kesil Cehenneme .. # Pè®iM§ii # 4 483 04-05-2010, Saat: 11:09 AM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  Yeterki adı ihanet oLmasın gidişinin Hasretiim 4 515 04-04-2010, Saat: 01:18 AM
Son Yorum: Hasretiim
  Susma Ömrüm! Sen Toprak KesiL Cesedime !.. Qetesh 0 417 02-16-2010, Saat: 05:21 PM
Son Yorum: Qetesh
  Bana bir kere "susma" hakkı verseydin ! . . . _AL0n3_ 0 321 07-29-2009, Saat: 11:45 AM
Son Yorum: _AL0n3_

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 02:38 AM