:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bug?n Sondu Her?ey U?urlamaya Geld?m!
ROSE
SEN? UNUTMAYA MECBURUM..KEND? VARLI?IMA B?LE D??MAN OLMAK ?ZEREY?M.BUG?N BUNLAR ???N B?LET ALDIM UZAKLARA.H?? D?NMEMEK ?ZERE VE HEP ORDA KALMAK ?ZERE..BENDEN UZAKTA YA?ASIN D?YE.BEN OLMAYACA?IM BU DEFA..SANA ELVEDA DED???M ANDA EL SALLAYIP HER?EY? ORADA BIRAKIP UZAKLA?ACA?IM..SEN? VE BANA BIRAKTI?IN HER?EY? YOLCULAMAYA ?IKTIM BUG?N..YOKSA BU DERT BEN? ?LD?RECEK..KAHROLDUM KALPS?Z... ?NSAN SEVERDE B?YLE ACI DA ?EKER M? B?TT?M BEN ANLA BEN? ...HAD? S?YLE NASIL SEVD?M ANLAT BEN? BANA ..NASIL YANDIM S?ND?R ATE?LER? ..DALINDA KURU G?L SUYA HASRET..SENDEN UZAKTA BENDE SANA ..OOFF YA OFFF BU HAYKIRI? B?TMEYECEKM?YD? ?B?TS?N ?ST?YORUM ARTIK..B?LMEM BU KA?INCI SENS?Z AK?AMIM .SAYMIYORUM G?N OLA ,YIL OLA ,ASIR OLA..?RKEK M? SANDIN BEN? !KA?MIYORUM..BURDAYIM..NEFRET?N SO?UK Y?Z?N? ARIYORUM SENDE..!
SANA ?YLE K?RELTT?M K? G?ZLER?M? OYSA BEN DE B?L?YORUM N?CE G?ZEL SEVG?LER?N HALA VAR OLDU?UNU . HEP KA?TIM H?SSETMEMEK ???N SEN HALA BENDE OLDU?UN ???N..BUNU G?RMEK ?STEM?YORDUM .N???N D? ?B?R SEN ???N..ACIMASIZCA G?D???N ???M? ACITSA DA KALP TE B? YER?N VARDI K?RLETMED?M SEN ACITTIN CANIMI AMA BEN SANA KIYAMADIM ..NEFRET ETMEM GEREKEN YERDE SEV?YORUM...AMA BUG?N SONDU HER?EY ....UNUTMAK ???N ?IKTIM BU YOLA..
G?T NE OLURSUN ?LD?REY?M BENDE K? HAYAL?N?DE KALMASIN BENDE SANA A?T NE B?R ?Z NE B?R HATIRA,NE B?R G?ZEL S?Z?N ..KALMASIN ..YETER ?STEM?YORUM..DED?M YA ??TE BUG?N SONDU HER?EY ...
KALEM?M ?NADINA SEN? ANLATTI HEP ..NOKTA KOYSAM DA B?TMED?N H??.?STEMEM ARTIK V?RG?LLER SEN? BANA BA?LAMASIN..
NED?R BU BENDE K? SEN YA G?RMED?M BEN SEN G?B? SEVMED?M BEN SEN G?B? ..OLMAZSA OLMUYOR BUNU ANLADIM ..??MD? 5 YILIN ACISINI SANA VERMEYE GELD?M AL SENDE DURSUN ?STEM?YORUM SENL? G?NLER?M? DE UNUTUCAM ..HAYAL?N B?LE KALMAYACAK BANA ?NAN BUNU YAPICAM ..YA?ANMIYOR BUNLARLA ..KEND?ME KAHRETM???M ME?ER BEN NE G?Z? KAPALI BAKMI?IM HER?EYE.. NEDEN BUG?NE SI?DIRDIM SEN? B?T?N BUNLARI S?YLEMEK ???N B?L?YORMUSUN BENDE ARTIK HAYATIMI YA?AMAK ?ST?YORUM BUG?N BUNU ANLADIM ..MAHRUM KALDI?IM O KADAR G?ZELL?K VAR MI? K? BEN G?RMEM???M..KEND?ME TESELL?M B?LE YOK ARTIK ..ANLADIM ??NK? ARTIK BEN KEND?ME YAZIK ETM???M..DEL?LER G?B? SEVMEK ALLAHIM SEN ?AH?TS?N ..SU?UM SEVMEKM?YD? NEYD? ?BEN HAYATIMDA B?YLE ACI ?EKMED?M G?RMED?M B?LMED?M ..KANIMA ZEH?R G?B? KARI?TI SANK? SEVG?S? ..ACI ACI BEN? DER?NDEN B?T?RD? ...SEVD?M HEMDE ?OK SEVD?M ...KALAN B?R CANIMI B?LE U?RUNA VERECEK KADAR SEVD?M ..NEYLEM???M YANIMDA YOKSA BEN?MDE YA?AMAMIN ANLAMI..YANLI? MI? ??MD? ANLIYORUM..ZAMAN GE?MEL?YM?? ANLAMAM ???N BELK? DE..??MD? KALB?M?N PAR?ALARINI TOPLUYORUM ..
BANA A?TI?IN YARANIN ?ZLER? KALSA B?LE SEN? UNUTUCAM ?NAN BANA O YARAYA D?N?P BAKMAYACA?IM E?ER BAKIPTA SEN? ANARSAM K? YAPMICAM BUNU ..YAPARSAM BANA YAZIKLAR OLSUN .!!
B?TS?N ARTIK BUG?N SONDU HER?EY ..Y?RE??M?N SANA A?T YER?NE B?R ??ZG? B?LE ?EKMEDEN SEN? ORADAN ?IKARTIYORUM..BU ACIYI KALDIRMAYA G?C?M KALMADI ...
??MD? SANA DUYDU?UM SAYGIM ADINA HO??AKAL G?ZLER?NE KURBAN OLDU?UM SEVG?L?M ..SEN? KALB?MDEN ?Y? OLARAK ?IKARTIYORUM MERAK ETME...SEN? SEVMELER?M T?KENS?N ARTIK ...BUG?N SON SON SON SON OLSUN ..YETERRRRRRRRR.....
K?MB?L?R B?R YA?MUR YA?AR ISLANIRIM BENDE ...!!!
BUG?N Y?RE??M? SUSTURMAYA GELD?M ...

BUG?N SONDU...
B?R SEVG?DE B?YLE B?TS?N ..YA?AYAMAZDIM YOKSA BU ACIYLA..G?N?L RIHTIMINDAN KALKAN SEVDA GEM?S?D?R Y?RE??M .UMUT DOLUYDU B?TT?.ACI DOLUYDU SANA U?URLAMAYA GELD?M...
Ara
Firari Fırtına
Geç kalınan anlıara ...
En güzeli de bu olsa gerek , demek isterdim ....

Sevg ...
ROSE
F?rT?na G?n?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ge? kal?nan anl?ara ...
En g?zeli de bu olsa gerek , demek isterdim ....

Sevg ...
NE DERSEN DE FIRTINA KABUL?M.
Ara
Firari Fırtına
Şimdi değil ,

Birgün derim inşallah ... ( Gecikmessem )

Sevg ...
bilgeis
unutulmaz
unutulmaz
yaşadığımız unutulmaz
bize olanlar
yaşananlar
nasıl olur
unutulurConfusedmiley4:

sevgilerimizi unutmanın olmadığı zamanlarda ve unutulma korkusu olmadan yaşayalım..........sevdiğim !!!! nereye gidersen git unutma ! ne arkanda ne yanında.....içindeyim........

Wink yüreğiniz dert çekmesin.........güzel paylaşım........
ROSE
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:unutulmaz
unutulmaz
ya?ad???m?z unutulmaz
bize olanlar
ya?ananlar
nas?l olur
unutulurConfusedmiley4:

sevgilerimizi unutman?n olmad??? zamanlarda ve unutulma korkusu olmadan ya?ayal?m..........sevdi?im !!!! nereye gidersen git unutma ! ne arkanda ne yan?nda.....i?indeyim........

Wink y?re?iniz dert ?ekmesin.........g?zel payla??m........
TE?EKK?RLER B?LGE?S ...BEN?M UNUTMAM GEREK?YORDU UNUTMAYA GELD?M ...YOKSA BU KALBE G?REN ZOR ?IKAR ZOR...
Ara
bilgeis
unutmanız kolay olsun.........

ben tşk.ederim......
ROSE
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:unutman?z kolay olsun.........

ben t?k.ederim......
SA?OL UMARIM.....R?CA EDER?M ....
Ara
ROSE
SENS?ZL??? ?IKMAZ SOKAK D?YE YAZACA?IM ?STANBUL ?AH?D?M OLSUN .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ara
Firari Fırtına
Olsun bari ....

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 03:08 AM