:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En çok hangi üye dikkatinizi çekiyor???
PCKoPaT
yargıç aßiii kurßan oLiiim aßi ßenden uZak durBig Grin daa çok küçüüümBig Grin hayatımın ßaharındaım aßi annıoSun muSad Big GrinBig Grin Tongue
Âh be.
Ara
GCLRNFNS
ya yılmasım ben transaytım bi haftadır kendimi özletim dedim ulan bi kişim i adramas beeeee yaaa sıkıldım ben geldimm ya işte bölee kardeşş....SmileSmile
Ara
YARGIÇ
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yargıç aßiii kurßan oLiiim aßi ßenden uZak durBig Grin daa çok küçüüümBig Grin hayatımın ßaharındaım aßi annıoSun muSad Big GrinBig Grin Tongue

Neyse hadi bakalım öyle olsun diyelimBig GrinBig Grin
Ara
PCKoPaT
yengeyLen sLm yoLLadık o kadar Big GrinBig Grin aLLah göSünü kör €der waLaBig GrinBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
PCKoPaT
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Neyse hadi bakalım öyle olsun diyelimBig GrinBig Grin
aßi öLe hiSSediorum ki ßu konu da gidio GümßürtüyeBig GrinBig Grin ßenLe Aynı fikirde oLan warmıBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
YARGIÇ
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya yılmasım ben transaytım bi haftadır kendimi özletim dedim ulan bi kişim i adramas beeeee yaaa sıkıldım ben geldimm ya işte bölee kardeşş....SmileSmile

Aslında arasak hiç gelmezdinBig GrinBiz 3-5-16 taktiği uyguluyoruzBig GrinBig Grin
Ara
rapunzel
furun pckoyu:kop::yikildim:
Ara
YARGIÇ
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aßi öLe hiSSediorum ki ßu konu da gidio GümßürtüyeBig GrinBig Grin ßenLe Aynı fikirde oLan warmıBig GrinBig Grin

,
Sohbet bölümüne geçelim oyuna devamBig GrinBig Grin

En dikkat çekenler

Rapunzel,sibel,atilla,canat,pckoBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
GCLRNFNS
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aßi öLe hiSSediorum ki ßu konu da gidio GümßürtüyeBig GrinBig Grin ßenLe Aynı fikirde oLan warmıBig GrinBig Grin

aman kalsın senle aynı fikirde olmaktansa git kendini çivilettirrr be aaaaa...:yikildim::yikildim:
Ara
PCKoPaT
Anaam AtiLLa aßiCim iiSin miBig GrinBig Grin ßu arada ßen Zate Soh߀tteydim kiSme geLmedi Sad Big GrinBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  kalbiniz hangi durumda..? BiRiciGim 182 7,615 05-07-2021, Saat: 03:44 PM
Son Yorum: badelie
  Bu Şarkıcının Hangi Şarkısını Seviyorsun Beyaz 17 1,280 03-22-2021, Saat: 07:44 PM
Son Yorum: badelie
  Evet arkadaşlar sitemizde en çok hangi üyeyle tanışmak isterdiniz.... rocker_nergiz 181 7,832 03-20-2015, Saat: 01:11 AM
Son Yorum: acemhe
  Foruma geldiğinizde ilk dikkatinizi çeken üye? acemhe 6 912 03-13-2012, Saat: 09:58 AM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  hangi şarkıyı kime armağan edersin ? CReATuRE 120 6,076 04-22-2011, Saat: 09:37 AM
Son Yorum: sun fairy

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 9 Ziyaretçi
  Tarih: 05-17-2024, 10:40 PM