:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En çok hangi üye dikkatinizi çekiyor???
EndLess
ıyıde bu fırarı erkek dıgıl mı ben bu utancl daha fazla yasayam am yılmaz abı hıc yakısmadı san Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
EndLess
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Serserim aa sende ben aşık olunmayacak adammıyımBig Grin

abı oluncak adamsın sana butun kızlar feda olsun be abım elını sallasan ellısı Wink
Ara
YARGIÇ
Firariyi sorma gönlü geniş insan o oradaki aşk senin düşündüğün anlamda değil...
Aşk zaten bir çiçeğe böceğe ağaca kitaba herşeye karşı hissedilecek bir duygudurSmile
Bilmem anlatabildim mi canım kardeşim....
Sevgiler...
Ara
Firari Fırtına
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin ahh ahhhhh
Ara
Firari Fırtına
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Firariyi sorma gönlü geniş insan o oradaki aşk senin düşündüğün anlamda değil...
Aşk zaten bir çiçeğe böceğe ağaca kitaba herşeye karşı hissedilecek bir duygudurSmile
Bilmem anlatabildim mi canım kardeşim....
Sevgiler...

Aynen güzel kardeşim ......

Sevg ...
Ara
YARGIÇ
Eyvallah abim.....
Ara
xsearchgirl
adyge55......................
Ara
YARGIÇ
Diyorki şair...

Mende Mecnundan fuzün aşıklık istidadı var aşık-ı sadık menem Mecnun'un ancak adı var...
Ara
blue_belial
Vaavvv... guzel demıs aga.

dıkkatımı yargıc cektı su an Smile
xsearchgirl
adyge55........................
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  kalbiniz hangi durumda..? BiRiciGim 182 7,656 05-07-2021, Saat: 03:44 PM
Son Yorum: badelie
  Bu Şarkıcının Hangi Şarkısını Seviyorsun Beyaz 17 1,282 03-22-2021, Saat: 07:44 PM
Son Yorum: badelie
  Evet arkadaşlar sitemizde en çok hangi üyeyle tanışmak isterdiniz.... rocker_nergiz 181 7,854 03-20-2015, Saat: 01:11 AM
Son Yorum: acemhe
  Foruma geldiğinizde ilk dikkatinizi çeken üye? acemhe 6 914 03-13-2012, Saat: 09:58 AM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  hangi şarkıyı kime armağan edersin ? CReATuRE 120 6,106 04-22-2011, Saat: 09:37 AM
Son Yorum: sun fairy

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 10 Ziyaretçi
  Tarih: 05-21-2024, 09:03 AM