:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Evet Evet Seviyorum ...
Firari Fırtına
sonarzum000005715lv4ax1gk0.gif

??kmazlardan geldim yan?na , Bir sevdad?r anlatamam , senle olan senle ya?anan hayat?n ad? .....

Seviyorcas?na hayk?rman?n ve bir g?l e yazd?rman?n en b??y?k tutkusuyla bu yakla??m?m sanad?r g?l?m . Sen olanda bu baharlar yaz gibi geliyor y?re?ime , sen olanda bu hayat zaten ?ok g?zel . Yoklu?unu ise d???nmek bile istemiyorum . Sende d???nme g?l?m .

Senli bir d?nya isterdim hep , i?inde bir sen bir ben olay?m diye . ?l?m olmas?n derdim hep , senle sonsuza dek kalay?m diye . Hayalimdeki d?nyam?z o kadar g?zel ki ahh be g?l?m orda olaca??z dimi . Sen ve ben , d???nsene ku?lar olacak birde , a?a?lar ve do?an?n i?inde sen ve ben .

dnyaqn9yn3.jpg SadSadSadSad Biz varedebilirmiyiz acaba ? Ederiz in?allah ..

Evet evet Seviyorum ... Ger?ekden seviyorum bu sefer . ??nk? seviliyor olmam ?ok g?zel . Hele seven de sen olunca . ?nan sanki hayallerdeyim gibi geliyor bana , baksana ellerin ellerimde Smile Ne mutluluk bu yaa ...

sonarzumbensenibryz5ti3mt5ei7pd1ad5.gif

Sana hayat?m? adad?m ,
sana kendimi adad?m ,
sana her?eyimi verdim ,
sana ?mr?m? verdim ,
sana ruhumu verdim ..........

Oysa senden sevgi d???nda hi? bir?ey istemedim .... Sen oldu?un gibi oldunya , sen vars?n ya , i?te g?l?m bu yeter bana ... Ellerin ellerimde yaa , daha ne istiyeyim senden ....

Evet evet Seviyorum .....

Evet evet Seviyorum .....

Art?k yazam?yorum SmileSmileSmileSmile

Belki sonra devam ederim ...... Seni Seviyorum .......

sonarzumnopanicsonnefesbilledak4.gif

sonarzum000005715lv4ax1gk0.gif

Sevg .....
€BeRimSin
Sevmek Çok Güz€L...S€v Kard€şim S€v...
ßİ Daha Dünyaya Gelmicez Zat€n..

Sevmek inanmaktır. Sevmek yaşamaktır. Sevdiğini kendisi gibi, kendinsinden de fazla duyumsamaktır. Sevmek sevdiği olmaktır.
ROSE
FIRTINA ; BU B?Y?K SEVG?N?N ?N?NDE E??LMEK LAZIM ....

S?Z B?T?NCE ....

Ara
milagros
diyecek kelime bulam?yorum...sevgini ?ok g?zel dile getirmi?sin
umar?m sevdi?in de anlam??t?r bu sevgini f?t?na
eme?ine ve sevgi dolu y?re?ine sa?l?k....
Ara
bilgeis
sevmek g?zel yaa.....hele de kar??s?nda ba?ka bir seven kalp varsa seven kalbinizin, sizden mutlusu olabilir mi....Allah sevgilerinizi daim etsin....

g?zel bir anlat?md?...y?re?iniz dert ?ekmesin...
Firari Fırtına
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sevmek ?ok G?z€L...S€v Kard€?im S€v...
?? Daha D?nyaya Gelmicez Zat€n..

Sevmek inanmakt?r. Sevmek ya?amakt?r. Sevdi?ini kendisi gibi, kendinsinden de fazla duyumsamakt?r. Sevmek sevdi?i olmakt?r.

Sevmek ?l??s?z g?zeldir elbette , biz sevmelerde ne zamana aldand?k , nede sevgisiz hayat?n ?ilelerine . Sadece sevdik sevdik sevdik ....

Te?ekk?rler g?zel y?rekli dost ...

Sevg ...
Firari Fırtına
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:FIRTINA ; BU B?Y?K SEVG?N?N ?N?NDE E??LMEK LAZIM ....

S?Z B?T?NCE ....

Bu g?zel tebess?m?n?z i?in sonsuz te?ekk?rlerimi sunuyorum size . Sevgi de lay?k olan de?er anlam? , hep y?re?imizde olan sevginin i?iresinde yer alan seviyorum demenin b?y?kl???d?r . Bu diyende ve dedirttende ya?as?n .

?ok te?ekk?rler ...

Sevg ...
Firari Fırtına
milagros Adlı Kullanıcıdan Alıntı:diyecek kelime bulam?yorum...sevgini ?ok g?zel dile getirmi?sin
umar?m sevdi?in de anlam??t?r bu sevgini f?t?na
eme?ine ve sevgi dolu y?re?ine sa?l?k....

Anlam?? olmak elbette ?nemlidir , anlamasa zaten bunlar? bu y?rek buraya yazamazd? ...

Te?ekk?rler ...

Sevg ...
Firari Fırtına
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sevmek g?zel yaa.....hele de kar??s?nda ba?ka bir seven kalp varsa seven kalbinizin, sizden mutlusu olabilir mi....Allah sevgilerinizi daim etsin....

g?zel bir anlat?md?...y?re?iniz dert ?ekmesin...

Evet sadece anlat?m . ??ten gelen ve sanki ya??yormu?cas?na o moda girip , o an? ya?amak ve bunu dile getirewbilmek manas?na yaz?lara d?kmek , kolay olmuyor .

Te?ekk?r ederim ...

Sevg ...
ROSE
FırTına GönüL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu güzel tebessümünüz için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum size . Sevgi de layık olan değer anlamı , hep yüreğimizde olan sevginin içiresinde yer alan seviyorum demenin büyüklüğüdür . Bu diyende ve dedirttende yaşasın .

Çok teşekkürler ...

Sevg ...
RİCA EDERİM FIRTINA İÇİMDEN GELDİĞİ GİBİ SADECE ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ne Kadar Seviyorum...! MorciveT 38 1,880 04-13-2022, Saat: 11:49 AM
Son Yorum: wildfang
  Seni Seviyorum Leyla ... Firari Fırtına 62 4,154 04-04-2022, Saat: 06:11 AM
Son Yorum: wildfang
  seni seviyorum.. hep sevdim hep seveceğim... tugfan 1 664 03-27-2014, Saat: 10:16 AM
Son Yorum: tugfan
  Öyle seviyorum ki ! ZencefiL 9 1,576 01-23-2014, Saat: 11:41 AM
Son Yorum: ZencefiL
  Seni Çok Seviyorum... Orhan-38 0 514 08-08-2012, Saat: 03:39 PM
Son Yorum: Orhan-38

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 04:48 PM