:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Git Ba??mdan bee ?e(d?t)fsizz !!!
Firari Fırtına
Neyi nas?l ya?ayaca??m? bile kar??t?rd?m sayende ...

Bu sevgimidir acaba diye sormuyorum kendime , g?n g?n e i?im i?imi yiyor kendimde de?ilim bu gece . Soruyorlar bana ne oldu diye , Allah a?k?na anlatacak ne varki ne anlatay?m onlara , ?ylesine bir tutkuda olmayan bir 2 y?l?n , ya?anmam?? bir a?k?n , ya??yorcas?na yalanlarla s?regelen sevgi ad?na yaz?k olan sevgisizlik ve resmen ?e(d?t)fsizlik yahuu ...

Ya?ad?nm? hi? olmazlarda olan? , yokk yokk ya?ama sak?n . ??nk? olmazlardaki sevgide azc?k bile de?er kalmam??d?r ve yokdur zaten , arama .

D???nsene , ?imdi bu senin ba??nda olsa ne yapard?n ? Allah elbette ba?a vermesin ama belkide daha k?t?s?n? yapard?n , ben biliyormusun hi? bir ?ey yapmad?m . Nedeni ise ?ok basit ; Ki?iliksiz bir insan a ne anlatabilirsin ki yada ne yapabilirsinki ..!!! O hayat?n? b?yle ya??yor , kar??amazs?n be arkada? . Ben de olan onda yok , onda olan zaten kimselerde olmamas?n? istedi?imizdir ..

Allah biliyor ya bu sevgimin bedelini elbet ge? olmadan ?yle yada ??yle ?deyecekdir , ben bunu g?rece?im .

Not : Sadece d?z yz?d?r . Ya?anm??l?k yokdur i?inde .

Sevg ...
bilgeis
SmileSmileSmile yaşanmışlık olmasın....olması gerekmez zaten....her yazdığımızı yaşasaydık Smile ama çok güzel bir serzeniş...güzel olan, duyguların ifade biçimi...

yüreğin dert çekmesin....tşk..
Firari Fırtına
Yürek dert çekmesin ... Çok doğru ..

O notu neden yazdım biliyormusun , Bazı arkadaşlarımız sanki bunları ben yaşıyorum gibi sanıyordu , onları aydınlatmak için ...

Sevg ...
bilgeis
F?rT?na G?n?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Y?rek dert ?ekmesin ... ?ok do?ru ..

O notu neden yazd?m biliyormusun , Baz? arkada?lar?m?z sanki bunlar? ben ya??yorum gibi san?yordu , onlar? ayd?nlatmak i?in ...

Sevg ...

evet ben de bazen bu y?zden her yazd???m? ya?amam her ya?ad???m? yazmam derim Confusedmiley4:
Firari Fırtına
Haklısınız ....

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 10:46 PM