:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
_-ya?ama Sebeb?m; ?y? K? Do?dun-_
>As!_M€L€q<
bird12de5.gif

SANA YALNIZCA İYİ Kİ DOĞDUN DEMEK YETMİYOR BANA; İYİ Kİ VARSIN İYİKİ HAYATIMDASIN....
TEŞEKKÜR EDERİM VARLIĞIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM HAYATIMDA OLDUĞUN İÇİN,
TEŞEKKÜR EDERİM BENİ BU KADAR
MUTLU BİR İNSAN YAPTIĞIN İÇİN...
BUGÜN SENİN DOĞUM GÜNÜN
BUGÜN YAŞAMA SEBEBİMİN DÜNYAYA GELDİĞİ GÜN....
BUGÜN BENİM İÇİN
TÜM GÜNLERDEN DAHA ÖZEL BİR GÜN...
İÇİMDEN NE GEÇERSE ONU YAZIYORUM...
SADECE ŞUNU BİLKİ; HAYATIMDA OLDUĞUN İÇİN SEVDİĞİM ADAM OLDUĞUN İÇİN, SANA HER BAKTIĞIMDA HİSSETTİĞİM AŞK KARŞISINDA GÖZLERİM DOLABİLECEK KADAR SENİ SEVMEMİ SAĞLADIĞIN İÇİN ÇOK MUTLUYUM ..
DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN
YAŞAMA SEBEBİM İYİKİ DOĞDUN.....

dogumgunu17hh4.jpg

SENİ ÇOOOOOOOOOOOOOK SEVİYORUMMM
HAYATIMIN ANLAMI......

[ses]http://www.freewebtown.com/megaloman/Rafet%20El%20Roman%20-%20Seni%20Seviyorum.mp3[/ses]
CariSmaBoY
oooy bitaenm benim yaa Smile süper bi sayfa yapmış bana.. Pasta da çok güzelmiş Smile iştahım açıldı...

Çoook çook teşekkür ederim aşkım yazdıkların beni çok duygulandırdı....

Dün gece kutlamıştın ama uyuduğum için hatırlamıom bile konuşulanları çook saoooool bebeiimm...

SENİ SEVİYORUMM...
CariSmaBoY
SeRHaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Cok guzel... DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN SULO:..

Saol kardeşim inş daha çok doğum günü kutlarız Wink
PaPaTYa_PReNSeS
[COLOR="Green"] Bir y?l daha bittirdin, ama sak?n ?z?lme zaman ?abuk ge?iyor diye... Unutma ki herkes ayn? ?eyi ya??yor. Bu y?l?n sonunda geriye bakt???nda umar?m "harika bir y?ld?" dersin.. Dile?im bug?n diledi?in t?m dileklerinin ger?ek olmas?. Gelece?ini olu?turacak her yeni g?n, bir ?nceki g?nden daha g?zel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek ?ekilde olsun! Belki yan?nda yak?n?nda de?ilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bug?n? seninle kutluyorum. Nice ya?lara...S?LeYMaN Smile iyiki do?dun iyiki vars?n Wink

*****NOT: Annene te?ekk?rlerimizi ilet bizim yerimize B?ylesine ?eker bir evlat d?nyaya getirdi?i ;iyi y?rekli,dost canl?s? sevdiklerine sad?k (EfeNDi Big Grin ) ho? g?r?l? al?ak g?n?ll? hat?r g?n?l bilen bir evlat yeti?tirdi?i i?in...****
[/COLOR]
Ara
>As!_M€L€q<
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oooy bitaenm benim yaa Smile s?per bi sayfa yapm?? bana.. Pasta da ?ok g?zelmi? Smile i?tah?m a??ld?...

?oook ?ook te?ekk?r ederim a?k?m yazd?klar?n beni ?ok duyguland?rd?....

D?n gece kutlam??t?n ama uyudu?um i?in hat?rlam?om bile konu?ulanlar? ?ook saoooool bebeiimm...

SEN? SEV?YORUMM...
BENDE SEN? SEV?YORUM TATLIM....EFT UYUS A?KIMMM HATIRLAMADIN BEN? DEL? ETT?NNN NESE OLSUN ......TEKRAR DO?UM G?N?N KUTLU OLSUN ?Y?K? DO?DUN ?Y?K? VARSINN.......?Y? K? BEN?MLES?NN.....Confusedmiley27: Confusedmiley27: Confusedmiley27:
kayıp_gölgeler
doğum günün kutlu olsun kardeşim Allah sevginii arttırsın inşaallah...
Nice hayırlı ömürler yaşaman ve yaşamanız dileğiyleSmile
Ara
€BeRimSin
Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk, huzur ve başarı getirmesini diliyorum.

Nice yıllara...

snow.gifsnow.gifsnow.gifsnow.gifsnow.gifsnow.gifsnow.gif
CariSmaBoY
PaPaTYa_PReNSeS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir y?l daha bittirdin, ama sak?n ?z?lme zaman ?abuk ge?iyor diye... Unutma ki herkes ayn? ?eyi ya??yor. Bu y?l?n sonunda geriye bakt???nda umar?m "harika bir y?ld?" dersin.. Dile?im bug?n diledi?in t?m dileklerinin ger?ek olmas?. Gelece?ini olu?turacak her yeni g?n, bir ?nceki g?nden daha g?zel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek ?ekilde olsun! Belki yan?nda yak?n?nda de?ilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bug?n? seninle kutluyorum. Nice ya?lara...S?LeYMaN Smile iyiki do?dun iyiki vars?n Wink

*****NOT: Annene te?ekk?rlerimizi ilet bizim yerimize B?ylesine ?eker bir evlat d?nyaya getirdi?i ;iyi y?rekli,dost canl?s? sevdiklerine sad?k (EfeNDi Big Grin ) ho? g?r?l? al?ak g?n?ll? hat?r g?n?l bilen bir evlat yeti?tirdi?i i?in...****

Bu ne g?zel bi do?um g?n? kutlama msj? Smile ?ok ho?uma gitti valla Wink
Beni b?lesiye tan?d???n?z i?in ?ok mutluyum... Demekki birazda olsun kendimi kabul ettirmi?im sizlere... ?oook t?kler.... ?ook
CariSmaBoY
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BENDE SEN? SEV?YORUM TATLIM....EFT UYUS A?KIMMM HATIRLAMADIN BEN? DEL? ETT?NNN NESE OLSUN ......TEKRAR DO?UM G?N?N KUTLU OLSUN ?Y?K? DO?DUN ?Y?K? VARSINN.......?Y? K? BEN?MLES?NN.....Confusedmiley27: Confusedmiley27: Confusedmiley27:

UNUTMA A?KIM BEN SANA A?D?M SADECE SANA,
CariSmaBoY
kay?p_g?lgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:do?um g?n?n kutlu olsun karde?im Allah sevginii artt?rs?n in?aallah...
Nice hay?rl? ?m?rler ya?aman ve ya?aman?z dile?iyleSmile

saolas?n ablac?mm... ama inan i?ren? bi do?um g?n? ge?iriyorum....

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-16-2024, 09:22 AM