:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Art?k ?li?kinizin Sonuna Geldiniz
Ç@RŞžI EMRAH
Art?k ili?kinizin sonuna geldiniz, size d?nd? ve art?k sizi istemedi?ini s?yledi ya da belli etti. Peki ya ?imdi ne yapacaks?n?z? Durun! H?ng?r, h?ng?r a?lamaya ba?lamadan ?nce bu ac?y? nas?l unutabilece?inizi bir d???n?n...
??inizdeki ?fkeyi hayk?rmay? ??renin!

Belki sinirinizi ba??r?p ?a??rarak yenemeyece?inizi d???n?yor olabilirsiniz, hatta bunun olduk?a basit oldu?una da inanabilirsiniz. Ama emin olun hi?bir ?ey elinize ge?enleri yere f?rlatmaktan, sinirinizi hayk?rmaktan, etraf? yumruklamaktan daha ?ok rahatlatamaz sizi! Ayr?ca ?z?nt?n?z? i?inize atarak sa?l?k durumunuzu da olumsuz y?nde etkilemi? olursunuz. Bu nedenle e?er kendinizi iyi hissedecekseniz hi?bir ?ey yapmadan 1 hafta boyunca a?lay?n. ?nemli olan hislerinizi d??ar?ya yans?tabilmeniz.

Foto?raflar? yok edin

Biten ili?kilerden geriye kalan mutlu foto?raflar? yok etmek her zaman iyi bir y?ntemdir. Foto?raflar? y?rt?p atmak sizi rahatlatacakt?r.

?zg?rl?k sizi bekliyor

?imdiye kadar yapmaya f?rsat bulamad???n?z hayallerinizi ger?ekle?tirin. Daha ?nceleri vakit ay?ramad???n?z hobilerinizi hayata ge?irin. Sevgilinizin kedilere kar?? alerjisi mi vard?? Hemen kendinize bir kedi al?n. Ya da sevgilinizin boy kompleksi mi vard?? O zaman vitrinde g?rd???n?z y?ksek topuklu ayakkab?lar?n al?nma vakti gelmi?tir. Unutmay?n siz art?k ?zg?r bir insans?n?z.

?c almaya ?al??may?n

Biten bir ili?kinin ard?ndan, terk edilen taraf?n ilk akl?na gelen ?c almakt?r. Ancak ?c alamak size sadece zaman kaybettirecektir. Ayr?ca bunun sonucunda rezil olmak da var. Ama e?er nas?l ?c alaca??n?z? d???nmek ho?unuza gidiyorsa ve sizi rahatlat?yorsa, o zaman hayata ge?irmeyece?iniz planlar kurman?zda bir sak?nca yok.

Sevgilinizden gelen hediyeler

Uzun bir ili?kinin ard?ndan geriye sadece an?lar kalmaz. Eviniz sevgilinizin ald??? hediyelerle s?sl?d?r. Ancak art?k bu hediyeleri rafa kald?rman?n vakti gelmi?tir. Ho?unuza gitmeyen e?yalar? ??pe atabilirsiniz. Ama sizin i?in ?zel bir anlam? olan hediyleri ?imdilik gardorabunuzun tepesine kald?rabilirsiniz.

Arkada?lar?n?z sizi bekliyor olacak

Art?k ?zg?rs?n?z ve kendi arkada?lar?n?zla daha s?k vakit ge?irebilirsiniz. ?zellikle ne zamand?r aramay? d???nd???n?z, ancak her zaman ba?ka bir i?iniz ??kt??? i?in ileti?im kurmad???n?z dostlar?n?z? aray?n. K?z arkad???nzla her zaman erteledi?iniz al??veri?i yap?n. Ayr?ca gardolobunuzu yenilemek size de iyi gelecektir.
Ara
speedy_girl
Öc almaya çalışmayın

Biten bir ilişkinin ardından, terk edilen tarafın ilk aklına gelen öc almaktır. Ancak öc alamak size sadece zaman kaybettirecektir. Ayrıca bunun sonucunda rezil olmak da var.

PAYLAŞIMIN İÇİN TŞKLER ARKADAŞIM ...... BENCE SAKAT Bİ YÖNTEM HEM DE NAFİLE ..... İŞİM GÜCÜM YOG Bİ DE ÖC , İNTİKAM MI ALAYIM ? HİÇ İŞİME GELMEZ......Smile
Ara
Ç@RŞžI EMRAH
valla Ben Aldim İntİkamimi Bu Bana Yeter Kİmse Bana İhanet Edİp Gİdemez Bunun Sonucunada Katlanir Benİm DÜŞÜncem Bu Ve Sonucundada Bu DÜŞÜncem GerÇekleŞtİ Artik Gerİsİnİ O DÜŞÜnsÜn Ben Rezİl DeĞİl O Rezİl Oldu
Ara
speedy_girl
O SENİN DÜŞÜNCEN CNM ... İNTİKAM İYİ BİR DUYGU DEİL Kİ KENDİNE GELECEK ZARARI DA HESAPLAMALISIN ! GERİ DÖNÜŞÜMÜ OLABİLİR ... Smile
Ara
Ç@RŞžI EMRAH
valla Ne Olursa Olsun Bİlİyosun Benİ Bundan Sonra Artik BÖle Olacak Malesef Kİmseye GÜvenİm Yok Valla Kİmseden Korkum Yok
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
suanda cok fazla korelm?ss?n yanl?? dusunuyorsun ve bu yuzden tepk? goruyorsun gerc? suanda sana ne desek sadece b?r duyum olacak sen?n ?c?n tab?k? sen?nde kend?ne gore hakl? oldugun taraflar?n vard?r ama bunu ?nt?kam yoluyla asla ama asla halledemezs?n hem kend?n? hemde onu uzmus olursun ve ne olur b?l?yomusun ac?n?n ustune ac? eklenm?s olur ve kotu b?r yara acars?n yureklerde cok sevm?ss?n kend?ne gore bell? ama sana b?r ornek ver?cem kend?mden ?? oku bunu olurmu anla bu sat?rlar?m? belk?de en ac? sey? soyl?ycem ve sen?nle payla??cam ben sevd?g?m adam? b? baska k?z?n kollar?nda gordum ustel?k ben?m yan?mda yapt?lar k? ben?m onu del?ler g?b? sevd?g?m? ona ask?m? ?t?raf ett?g?m?n ?k?nc? gununde yapt? bunu bana ne yaz?kt?rk? umut doldurmustu avuclar?m? her dustugumdee b?r tane ?c?yordum kadehlerle ve ben asla sevd?g?m adamdan ?nt?kam almay? dusunmed?m tam ters?ne savast?m elbet yanl?? yapt?g?n? gosterecekt?m ona ve em?nd?m k? bu en buyuk ceza olcakt? ona.......
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şah ve mat…! O kadar yakınız işte sonuna… acemhe 1 304 04-08-2010, Saat: 10:12 AM
Son Yorum: history
  Kalbini Açarsın Birgün Sonuna Kadar . . . DarkLady 6 751 05-15-2009, Saat: 12:35 AM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  Hakkım sonuna kadar helal sana; Ama aşkım değil bunu unutma ! dnTE 2 495 12-11-2008, Saat: 08:56 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  Hakkım sonuna kadar helal sana… Ama aşkım değil bunu unutma! MaNeSiA 16 882 09-13-2008, Saat: 07:39 PM
Son Yorum: MaNeSiA
  Artık sonuna geldik ѕαкℓı@мѕı@η 2 346 04-04-2008, Saat: 11:54 AM
Son Yorum: ѕαкℓı@мѕı@η

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 06:53 PM