:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Burnundan ?p?ld?n, dudaklar?na de?meye k?yamad?m yine...
Stinq
Kendini bana b?rak, senden alabilece?im hi?bir ?ey yok, hele senin haberin olmadan asla. G?zlerine dokunmak i?in ne kadar uzun zamand?r bekliyorum biliyor musun? Ya sa?lar?n? koklamak i?in. Yasemin gibi kokuyorlar... Belki de daha g?zel.

?yle ezberlemek istiyorum ki seni, unutmak denen ?ey bile hasetlensin.

Kirpiklerini d???nd?k?e rimel olup bula?mak geliyor i?imden. Bir f?r?a kadar bile ?ansl? bulmuyorum kendimi. Yada bir ?orap kadar, bir ruj olmak bile d??m?yor pay?ma. Dudaklar?na yaslanmak ne g?zel olurdu. Ne g?zel olurdu onlara pervas?zca dokunmak...

Seni ezberlemek istiyorum.

Ellerinde kimsede olmayan bir h?z?n var gibi geliyor, y?z?nde ya?ayan her duygu ellerine de bula?m?? gibi sanki, incinmekten hi? korkmaz m?s?n gibi sanki sen...

K?r ?i?eklerini seviyor olmal?s?n, sana tazelerini toplamal?y?m... Daha ?ok ?ey var s?ylemek istedi?im, ama dilime m?h?r vurdum sen "konu?" deyinceye kadar. Sadece y?re?imle konu?uyorum. Sadece y?re?imle...

Sana sitem etmiyorum. B?rak hi? de?ilse kendimle konu?ay?m. Sen beni yokmu? farz et.

Ne tuhaf, o kadar g?zel g?r?n?yorsun ki, sanki ba?ka bir yerdeymi?iz hissine kap?l?yorum. Beni azarlamak i?in neler vermezdin ?imdi... Ke?ke azarlasan. G?zlerini ?evire ?evire bak?p "s?k?ld?m" demeni ne kadar sevdi?imi bilmiyorsun.

Sana ait bir e?ya gibi yan?ndan hi? ayr?lmasam ...

?ok tatl?s?n, ?ok...

Neyse sen bos ver bunlar?. Ke?ke hi?bir sorumlulu?um olmasayd?, her saniyeyi seninle ge?irmek ?ok keyifli olurdu. Ama i?teyken hep seni hayal edece?im bunu bil.

Tatl? tatl? ?ark? s?yledi?ini, yaramaz ?ocuklar gibi gizlice ?sl?k ?ald???n?, k?zd???nda s?yledi?im muz?r s?zleri...

Burnundan ?pmek istiyorum seni, ne kadar zarif bir duru?u vard?r kim bilir…

Sesimi duydu?unu d???n?yorum. G?zlerin kapal? olsa da g?rd???n?...

Burnundan ?p?ld?n, dudaklar?na de?meye k?yamad?m yine...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kimse almasın seni yine bana Kalasın Masal_yuzLu 28 3,969 04-14-2022, Saat: 02:56 AM
Son Yorum: wildfang
  Yine bir sensizlik hakim geceme... PaPaTYa_PReNSeS 1 314 04-11-2022, Saat: 10:31 PM
  (Yine YokSun) €BeRimSin 3 373 04-09-2022, Saat: 06:58 PM
  Yine Bir Sensizlik Hakim Geceme.. ÇiLeK 1 339 04-09-2022, Saat: 04:03 AM
  İstanbul Ağladı Ben Yine Tuttum içimde.. ROSE 9 683 04-08-2022, Saat: 03:08 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 12:50 PM