:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: DUYGUSUZUN KANINA BAKALIM.......!!
0 Rh pozitif
16.67%
3 16.67%
0 Rh negatif
5.56%
1 5.56%
A Rh pozitif
44.44%
8 44.44%
A Rh negatif
0%
0 0%
B Rh pozitif
22.22%
4 22.22%
B Rh negatif
0%
0 0%
AB Rh pozitif
11.11%
2 11.11%
AB Rh negatif
0%
0 0%
Katılımcı sayısı: 18 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duygusuzun Kanina Bakalim.....!!
İLAYDA
Confusedmiley20: kan gruplar?na g?re ki?ilikler:

A rh KADINLARI:AGURUBU KADINI PARA HARCAMASINI ?OK SEVER ?OCUKLARI ?OK SEVER VE ?OCU?U OLDUKTAN SONRA E??N? ?HMALEDER.DE????KL??? SEVEN B?R?D?R DE????K G?Y?N?R......

A rh ERKE??: D?ZENL? YA?AMAYI SEVER ?Y? B?R DOST VE ?Y?B?R KONU?MACIDIR.B?RL?KTE OLACA?I KADINI SE?ERKEN ?OK SE??C? DAVRANIR...

Brh KADINI:?STEK DOLUDUR PARA KONUSUNDA EL? YA ?OK A?IKTIR YADA ?OK C?MR?D?R.?NSANLARA YARDIM ETMEY? SEVER....

B rh ERKE??:?ZG?RL???N?N SINIRLENMASINDAN NEFRET EDERKADINLARA SAYGISI SONSUZDUR. HEP NE?E DOLU B?R A?LEYE SAH?P OLMAK ?STER.YEMEK KONUSUNDA T?T?ZD?R G?VEN?L?R B?R ?NSANDIR...

AB rh KADINI:ERKEKLER?N Y?REKLER?N? HOPLATAN ELB?SELER G?YMEYE BAYILIR.PARA KONUSUNDA TUTUMLUDUR.YEMEK P???RMEKTE M?KELLEF B?R SOFRA HAZIRLAMAKTA ?ST?NE YOKTUR....

AB rh ERKE??:A?LE ???NDE MUTLAKA S?Z?N?N D?NLENMES?N? ?STEKLER?N?N YAPILMASINI ?STER.HO?G?R?L? VE KARARLIDIR.EN ?Y? A?IKLAR BU GURUPTAN ?IKAR.EV ??LER?NDEDE E??NE YARDIM ETMEKTEN ?EK?NMEZ...

0 rh KADINI:MUTFAK MASRAFLARINDAN KISARAK KEND?NE HO? ELB?SELER ALIR.?OCUKLARI B?RAZ ELE AVUCA GELD???NDE HEMEN ?ALI?MA HAYATINA D?NMEK TOPLUMDAK? YER?N? ALMAK ?STER.YEMEK YAPMAKLA U?RA?MAK ?STEMEZ,PRAT?K YEMEKLER TERC?H EDER....

0 rh ERKE??:A?IK OLDU?U ZAMAN B?RL?KTE OLDU?U KADINI ?OK KISKANIR.KALABALI?I SEVMEZ,SON DERECE HAREKETL?, ?ALI?KAN VE HIRSLIDIR.SEVG?L?S?NE VEYA E??NE SIK SIK HED?YE ALMAYI SEVER.....

Confusedmiley20: Confusedmiley20: Confusedmiley20: Confusedmiley20: Confusedmiley20: Confusedmiley20: Confusedmiley20: Confusedmiley20: Confusedmiley20: Confusedmiley20: Confusedmiley20: Confusedmiley20: Confusedmiley20: Confusedmiley20: Confusedmiley20: Confusedmiley20: Confusedmiley20: Confusedmiley20:
Ara
İLAYDA
MESELA BEN B Rh + KANA SAHİBİM ARKADAŞLAR........ Smile
Ara
bilgeis
ama benim kan grubumun açıklaması kişiliğimle örtüşmüyor ki SmileSmileSmileSmile
€BeRimSin
0 rh ERKEĞİ:AŞIK OLDUĞU ZAMAN BİRLİKTE OLDUĞU KADINI ÇOK KISKANIR.KALABALIĞI SEVMEZ,SON DERECE HAREKETLİ, ÇALIŞKAN VE HIRSLIDIR.SEVGİLİSİNE VEYA EŞİNE SIK SIK HEDİYE ALMAYI SEVER.....

Vay Beeee...Smile
ak?n
BENDE Arh + arkadaşlar bu arad kana ihtiyacımız olduğunda verecek olan çıkacakmı acabaSmile
Ara
kayıp_gölgeler
A rh KADINLARI:AGURUBU KADINI PARA HARCAMASINI ÇOK SEVER ÇOCUKLARI ÇOK SEVER VE ÇOCUĞU OLDUKTAN SONRA EŞİNİ İHMALEDER.DEĞİŞİKLİĞİ SEVEN BİRİDİR DEĞİŞİK GİYİNİR....

bana da uymyor hiçSmile
Ara
>As!_M€L€q<
benim kan grubum....0 rh + bana uymuo fasla ama aşkıma uyuyo hehe..çünküm ben yemek yapmaya bayılırım...
İLAYDA
ya ben yazdım bir dergi yayınında böyle yazmışlar arkadaşlar idare edin artık
Ara
ciciKIS
A rh KADINLARI:AGURUBU KADINI PARA HARCAMASINI ÇOK SEVER ÇOCUKLARI ÇOK SEVER VE ÇOCUĞU OLDUKTAN SONRA EŞİNİ İHMALEDER.DEĞİŞİKLİĞİ SEVEN BİRİDİR DEĞİŞİK GİYİNİR......
bah aynı ben ama şu kocasını ihmal eder uymamışş daha küçüğüm bea hemde ben sevgiye aşka çok önem veririm hehe paylaşım için tşkkrler arkadaşım saolasınBig GrinBig Grin
Ara
ciciKIS
ak?n Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BENDE Arh + arkada?lar bu arad kana ihtiyac?m?z oldu?unda verecek olan ??kacakm? acabaSmile
g?z?m? k?rpmadan veririm...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Evet Arkada?lar Bakalim Bur?lara!!!!! İLAYDA 23 1,243 04-04-2022, Saat: 10:35 AM
Son Yorum: wildfang
  Bakalim Ne Kadar Alkoliksiniz BiRiciGim 11 705 07-22-2008, Saat: 12:39 PM
Son Yorum: chuLsuzz péri!
  Bakalım yorumunuz ne olacak *Asİ-yÜrEk* 9 502 03-23-2008, Saat: 01:21 AM
Son Yorum: ' RapK0LiK '

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 03:42 PM