:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kad?n?m....
CariSmaBoY
Bir ?eyi senede tek bir defa hat?rlamak benim tarz?m de?il.Sadece, hat?ramda her g?n olan bu anlaml? g?n?m?z? anmak, sana olan sevmelerimin heyecan?n? bir kez daha ya?amakt?r.

Kad?n?m; can?m?n en narin, en nadide yerinde, hal? senin kokun tenime i?lemekte.?zg?r olman?n ve ?zg?rle?menin haz? ile seni sevmenin haz? ayn?.Bu anlaml? g?nde, sana Fas’?n d?nyaca ?nl? Marake? pazar?nda bir demet Cezayir menek?esi almak, i?imden gelen olgun bir istem.?imdilerde bir ?ocuk gibi, kentin en i?lek yerinde elimde bir dondurma, seke, seke kollar?na ko?man?n tad? ve ?zlemi i?erisinde, sana olan ba?l?l???m? yinelemek isterim.

Yine ayn? kentin sokaklar?n?n k??e ba?lar?na, seni g?m?? bir foto?raf ?er?evesine resmedip, o bronz tenine bakmalar?m? nak??, nak?? i?lemekte, i?imden gelen tatl?ms? bir histir.

G?vercinim, sana olan sevmelerimi da? eyledim, a??r gelsin diye.

G?vercinim, sana olan sevmelerimi g?l eyledim, kokun ?zerime d??s?n diye.

Sen ayalim, vebalim, g?nahlar?m?n ba???land??? ilahi bir sebepsin.
Nezaman ki kara, kuru, k?r bir nokta d???nce i?ime, ?s?tan, ?l?tan sensin y?re?imi.Kad?n?m; nas?l ki g?lgesinden ayr?lamaz insan, sende benim i?in ayn? vazge?ilmez bir fen kural? gibisin.

Sen olmay?nca ay can?m, g?l can?m, ?ylesine yaln?z?m ve ?ylesine kimliksizim ki anlatamam.Yoklu?un ?ks?zl???m, varl???n ?zg?rl???m. Yani g?vercinim, sen benim her ?eyim, kan ?ekerimsin.

Sana olan tutuklu sevdamla, seni seviyorum.
>As!_M€L€q<
bende Senİ Sevİyorum Hayatimin Anlami ....
*TATLI BELA*
ENİŞTEM ÇOK GÜZEL TŞKLR.....
ceylan gözlü1
Sana olan tutuklu sevdamla, seni seviyorum.
SÜPERSİNN....ENÜŞTE BU KISI NE ZAMAN İSTEMEYE GELİON HIII???????
BEKLİYORUZ HAAA ÇİKOLATA ALMAYI UNTMA BEN YİCEMM HEPSİNİ...
Ara
İLAYDA
süper arkadaşlarım ya hep böyle sevgi dolu olun bir birinize karşı
Ara
CariSmaBoY
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:EN??TEM ?OK G?ZEL T?KLR.....

ben t?k ederim bald?s?m Smile
CariSmaBoY
ELA_G?ZL? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sana olan tutuklu sevdamla, seni seviyorum.
S?PERS?NN....EN??TE BU KISI NE ZAMAN ?STEMEYE GEL?ON HIII???????
BEKL?YORUZ HAAA ??KOLATA ALMAYI UNTMA BEN Y?CEMM HEPS?N?...

t?kler bald?s?m Smile k?s hem ?ikolatay? sen alcakt?n Big Grin s?z vermi?tin unuttun mu hemen Big Grin o zaman unutmam mrk etme Smile bitter alcam Big Grin uyar m? Big Grin
CariSmaBoY
?LAYDA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:s?per arkada?lar?m ya hep b?yle sevgi dolu olun bir birinize kar??

t?kler ilayda Smile in? hep iyi olacak.. yani tek temennim bu Wink
EYVALLAH
süperrrr....jnm dostumm böyle birine sahip oldugun için çok şanslısınn...suloda gerçek kadınını bulmuş benjeeee..umarım bu mutluluğunuzu HİÇBİRŞEY bozamazSmileSmile
Ara
ceylan gözlü1
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:t?kler bald?s?m Smile k?s hem ?ikolatay? sen alcakt?n Big Grin s?z vermi?tin unuttun mu hemen Big Grin o zaman unutmam mrk etme Smile bitter alcam Big Grin uyar m? Big Grin
bana uyar eni?te ya.hem unutmad???m bi?i daha var d???n pastan?z da benden olcak.?ikolataya gelince tabiiki alacam senin can?n sa?olsun ya.varl???n yeter
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 11:07 AM