:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Defterimden Bir Ka??...
ZeNiTH

AYRILIKLAR RIHTIMI

Ya?murlar? ?st?me yollama benim.Ayr?l?klar r?ht?m?nda umutlar?m var.. Bu g?n gelmesende yar?n geleceksin belki.?lk kez sana ?iirlenmi?tim hat?rlar m?s?n..? Bir yaz gecesinde en k?r duygular?mla...Sana olmu?tu y?re?imin ilk ak???.. Ve sendin ilk dola?an i?imin sokaklar?nda...Belki mevsim sonbahar ama d?necekmi?sin gibi bahar? bekliyorum..Ve d?k?yorum senli an?lar?m? bir bir geceye..B?t?n mekan tuttu?um yerlerde t?ketiyorum i?kileri..!Ya gelmelisin yada yeniden do?mal?y?m diyorum..!

S?YLETME BEN?

?l?r?m s?yletme beni, gelme deme..En uysal titremesi sa?lar?n?n bin da? y?kar i?imde!?l?r?m a?lama sen, ?z?lme.. En ufak b?z?lmesin dudaklar?nVolkanlar kopar?r y?re?imde..Hem zaman dedi?in nefes almak, B?rak ku?lar ?ps?n dudaklar?n?Sen a?lama..?l?r?m bakma ?yle d???nceli..En yoksul ka?ama?? bak??lar?n?n bin mum s?nd?r?r i?imde..Sen ?z?lme..Gece dedi?inde nedirEl yordam?nda b?y?mesin g?zlerinBeni ?aresiz b?rakma, ?l?r?m ?a??ramazsan beni..

SAH?P ?IKAMAM SANA

Sahip ??kamam sana hakk?m olsada.. En tenha denizlerde k?yametler kopar..?smini gizli tuttum hep. Yazmal?yd?m oysa g?k kubbelere ve en ucuzu giysilerime..Kayd?rsan g?zlerini g?zlerime.. bak o zaman neler anlat?cak..Bir garip h?z?n ve birka? damla ya?...G?l?mseyemem g?r?nce seni..Yasaklar?n yasalar? zonklar beynimde!Zaten o yollar yasak sana uzanan..Ve tutamam ellerini hi? mi hi? tutamam..Can damarlar?m? keserler!Ve sarho? i?kencelere terk ederler beni..Sana hesapta olmayan birisi sahip ??karsaYine o yollardan ge?mek bana yasak diyece?im.Ve sebepsiz ?lece?im..

EY SA?ININ B?R TEK TEL?NE B?N CAN VERD???M G?ZEL! ?ARES?ZL???M? KUR?UNLA SEN BANA GEL D?YE HAYKIRACA?IM..!

YUFKA Y?REKL?M

O kadar iyi olma yufka y?reklim.G?z de?er afet ??ker ?zerine..Bo?ar karanl?k geceleri seni.T?m iyileri yuttu?u gibi...Nank?r ol yufka y?reklim!K?r kalbini ?ocukluk arkada??n?n??ld?r yeniden..Deli ak?am?n bitti?i yerde..Giysilerin gece yar?lar?na ?zensin?rks?n senden annen bile!Bac?n bile yufka y?reklim..K?r masay? yufka y?reklim!Felekle toku?tur kadehini kaderime diye..Korksun senden kader bile!!K?inet bile yufa y?reklim....

RIHTIMDA K? YOLCU

E?er beni sorarlarsa birg?n,Onu en son r?ht?mda g?rm??t?m dersin..Ve uzak k?y?lara gidece?imi s?ylersin..Tutkusu denizdi onun..Mart?lar?n kanatlar?ndayd? umutlar?..Yosunlardan sigaras? vard? dersin..O felekzade..O bir yabanc?..Elinde kalem o bir kurband?!Kahramans?z bir romand? dersin..Ellerinde ?aresizli?in en b?y???En garip yolcusuydu bu denizlerin..Ve en garibiydi serserilerin...G?zlerinde yelkenli tutkusu vard? dersin..Gitti alacal? bulacal? g?nlere..Bir mart? gibi denizlere..Yeri denizlerdi dersin..E?er beni sorarlarsa birg?nUNUTMA SON DEFA ONU RIHTIMDA G?RD?M DERS?N..!
En son ki de hayat?m?n en b?y?k an?s? ve ?iirlerindendir..
€BeRimSin
En son ki de hayatımın en büyük anısı ve şiirlerindendir..

Demişsin ya;
GerçekTen Dediğin Gibi Var..Emek Veren Yüreğine Canı Gönülden KutLarım...
happy yeliz
çokk güzel ellerine sağlıkk SmileSmileSmileSmileSmile
Ara
ZeNiTH
Benim Herşeyim Deniz Arkadaşım Vazgeçilmez Tutkum Smile Cici Kalın Hep Smile İsterseniz Sizede Yazabilirim.. Smile
ZeNiTH
Tşkrlr....

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 02:56 AM