:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beni BaNa b?RaKMa !!
CeYceYY
?lk defa g?z g?ze geldi?imiz an? hat?rl?yor musun? Ka?amak bir bulu?mas?yd? bu g?zlerimizin. Seni istiyordum, biliyordun... Bak??lar?n duygulu, anlay??l?yd?, ?zlemliydi zaman zaman... Bak??lar?n bir ?ark? s?yl?yordu hi? bilmedi?im. Seni dinliyordum, bak??lar?n? dinliyordum...

Da? ba??nda apans?z kar??ma ??kan bir p?nard? sanki g?zlerin. E?ilip su i?mek istiyordum kirpiklerinin aras?ndan. ??imde yakt???n ate?i s?nd?rmek istiyordum. Ama o ate? gitgide b?y?d? i?te! ?imdi biraz da sen yan art?k, benim yanacak yerim kalmad?.

?nanam?yorum, sen var m?s?n? ?nanam?yorum bir t?rl?. Tuttu?um ellerin mi? ?pt???m duduklar?n m?? Kim bilir? Belki de yoksun, ben bir r?ya g?r?yorum, biraz sonra uyanaca??m. Her ?ey ans?z?n silinecek. Ne sa?lar?n kalacak ortal?kta, ne g?zlerin. Yine kahredici yaln?zl???ma d?nece?im. Biraz daha y?k?lm??, biraz daha sensiz...

O g?n ilk defa seni g?rd?m. D???n sen d?nyaya geleli beri ka? y?l ge?mi? aradan. D???n ne kadar ?ok ?zlemi?tim seni? ?yleyse hi? gitme, ne olur? Verece?in her kedere raz?y?m. Ac?lar?n en b?y???n? sen tatt?r bana, zehirlerin en ?iddetlisini senin elinden i?eyim. Ama gitme ne olur?

Dudaklar?m kurumu?tu, i?im yan?yordu. Suya hasret, kurumu? bir ot gibiydim. Ya?mur olup ya?d?n ?st?me, ye?erdim, filizlendim. Sonra g?ne? oldun, hayat verdin bana, koku verdin, renk verdin. ?imdi b?rak?p gidersen bir daha ve son defa yine kuruyaca??m, da??l?p toz olaca??m anl?yor musun? ??nk? senden sonra kimse gelmeyecek, biliyorum... Kimseler ?almayacak kap?m?. Gidersen beni bana mahkum edeceksin, ke?ke ?lsem diyece?im o zaman, ke?ke ?lsem!..

?imdi sendeyim, seninleyim, seni ya??yorum...

Beni bana b?rakma!..

Senden bir par?ay?m art?k, belki de ba?tan ba?a sen oldum fark?nda de?ilsin... Beni bana b?rakma!..

Sen oldu?un i?in mutluyum. Sen oldu?um i?in de... ?stersen ben olma. Hi? benim olma. Ama b?rakma beni ne olur? Beni bana b?rakma!..
güzelmiş..paylaşımın için tşk..
Ara
Tam1_MaynaK
güselmişş Smile
Ara
kardelen
evet çok güzell..
Ara
CeYceYY
beğendiğinize sewindim....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  GeL Dermisin bana (SeNiN İçİn) eRCi 9 827 04-14-2022, Saat: 06:58 PM
Son Yorum: wildfang
  Kimse almasın seni yine bana Kalasın Masal_yuzLu 28 3,886 04-14-2022, Saat: 02:56 AM
  KIYAMA KALK EYY AŞK-I SÜCUD! bir N€f€s Lazım Şimdi bana..ÖLm€k İçin............ €BeRimSin 4 398 04-13-2022, Saat: 03:03 PM
  Geceler...bana seni anlatıyor ... ROSE 12 633 04-13-2022, Saat: 10:30 AM
  Yorgunum Hayat ,Üzme Beni .. ROSE 11 1,518 04-12-2022, Saat: 06:14 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 03:27 PM