:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
...sen Ben?m Sevd???m Tek Kadinim...
in_love_girl
09eyesji6.jpg

Bizimki uzun hikaye anlatmas? g?? biraz.Benim buru?uk ellerim,onun bulut g?zleri.Bi bak?ms?z adam,bi e?siz kad?n.??z?lmesi zor bir denklemin iki ard???k say?s? bizimki.Ben ondan ?? eksik o benden be? fazla.Dedim ya ??z?lmesi zor bi denklemin,sonu gelmeyen bi hikayenin,bi masal?n iki farkl? karekteri,bir ?ark?da tiz seslerden birtanesi...
?ki d?nyan?n kesi?ti?i bir noktada bulu?tu g?zleri adamla kad?n?n.Arada uzun duvarlar,a??lmas? zor ?itler vard?.Sonra ayn? noktaya dald? g?zleri ?effafla?t? sorunsuz nekadar sorun varsa.Acemiydi daha kad?n sevdaya.Adam iki s?n?f ?stteydi.Melek gibiydi kad?n el deymemi? elleri,bak?lmam?? g?zleri,y?k?lmam?? ?ehirleri ve hala heycandan deliye d?nen bir kalbi vard?.Adam sanki as?rlar sonra kendine gelmi? gibi silkindi oldu?u yerde.T?m kuru topra??n? att?.Belki k?rk y?l ?nceki bak??lar?ndan biriydi bu,g?l?msedi.. Hayat?nda yapabilece?i en iyi ?eyi yapt? ve g?l?msedi biraz kad?na.Kad?n daha bi g?l?msedi parmak u?lar?na kadar inerken sevda taneleri.Gergefine i?leyip adam?n o ya?am??l?k g?l?msemesini saklad? y?llarca,belki as?rlarca.S?ylemedi kimseye g?r?p bildi?i her ne varsa...
Sonra kad?n kala kald? papatya fallar?yla.?lk g?n seviyor-sevmiyor,ikinci g?n gelecek-gelmeyecek,???nc? g?n kitap-defter... Nereye yazsayd? o e?siz g?l?msemesini adam?n.Fallarla hep kavgal?,aynalara k?s,saatler vurulu ?akaklar?ndan.Gittik?e uzakla?t? sonra hayali adam?n.Tutamad? daha minicikti elleri.Art?k b??ak-silah diye d???n?rken kap? ?ald?..
-Dur dedi kendine,sakin ol.. Omuydu yoksa gelen,y?llarca bekledi?i adam m? gelmi?miydi sonunda.Elleri b??ak kesildi kad?n?n a?t? kap?y? derin bir nefes ald? y?llard?r insan y?z? g?rmeyen g?zlerini kald?rd? yerden.Kar??s?nda ya?l? bir amca g?zleri bir de?i?ik bakan.Ald? i?eri yat?rd? elinde ?orba i?irdi sustu.Konu?mas?n? bekliyordu adam?n.Sustu,susmak zorundayd?-
Derken azrail geldi ?att? adam?n k?rla?m?? sa?lar?ndan yakalad?."Sevgilim"... Kad?n dondu kald? oldu?u yerde art?k bi havuzu ka? litre doldu?unu d???nd??? sular d?k?ld? ba??ndan a?a??ya.Sonra adam?n g?zlerine bakt?.. Dolu dolu ya?anm??l?k vard?.. Adam?n hayat?ndaki tapt??? tek insand? o.. Y?llar sonra bulmu?tu kar??da azrail... Adam b?y?k bir a?kla yakla?t? 27lik kad?na..
"Ge?mi?te engeller koyuldu ?n?m?ze hat?rl?yormusun.. Kimisi benim yapt???m hatalardan,kimisi ba?kalar?n?n.Ama buna ra?men hi? ayr?lmad? ellerimiz birbirinden.Hep bir yan?m sendeydi biliyorsun,hep bir yan?n bendeydi..Daha ?ok k???kt?n sen bisiklet diye tutturmu?tun..?imdi b?y?d?n koskocaman bir kad?n oldun.Hep bu g?n? bekledim.Sana kavu?may?,bir kez olsun ?p?p koklamay?.Hapisane duvarlar?na bebeklik foto?raglar?n? ast?m.Her gece a?layarak uyan?p resmine sar?l?p ?yle yatt?m.
K?z?m...
Damarlar?mda dola?an kan?m,ya?ama sebebim.. Sevdi?im tek kad?n,k?z?m..
Senin d?nyana girip,?ylece ??k?yorum.. Ben bo? meyhanelerin bek?isi,sen tertemiz bir kad?n..
K?z?m.. ?yle olur olmaz sevdalar?n ?ekicili?ine aldanma.. Sigaralar?n? yak?p duman duman ac? yutma k?z?m,yaz?k..
Hep bulut kals?n senin g?zlerin,ben senin aciz b?y?k adam?n..
Kesi?ti?imiz yoldan d?n?yorum...
Damarlar?ndaki beyaz umutlar? nefes al?p verdi?inde d??ar? atma..
Sen benim tek sevdi?im kad?n?m,k?z?m..
Sak?n bu aciz baban? unutma..."

• "AYL?N"
Ara
Firari Fırtına
Aylin yine döktürmüşsün haaaa ...

Yürekler fora galibaaaa SmileSmile)
in_love_girl
saoLasın fırtınam...
Ara
Firari Fırtına
Allah gönlüne göre versin ...SmileSmile
in_love_girl
SaoLasın cnm..
Allah hepimizin qönLüne qöre versin..

Bu arada bütün makaleleri okuyorum ama yorum yazamıyorum.. Herkese toptan teşekkür...
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler Aylincim
Gerçek anlamda karşılıksız bir kadın sevecek tek bir erkek var o da gerçek bir Baba
Yüreğine mutluluk arkadaşım...Smile
Küçük arkadaşım....Smile
Sende benim gibi galiba buyumemek için direniyorsun...Smile
Ara
in_love_girl
Hep öyle değilmidir zaten..
İnancım baba sevdası üzerine sevda olmaz yönünde..
okuyan gözlerine sağlık cnm.. saolasın.. Wink
Ara
MasaL_perisi
Sende sağol ki biz de okuyalım...Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ...::! KaDıNıM !::... cankatt05 5 540 06-18-2007, Saat: 02:47 AM
Son Yorum: cankatt05
  Bahari Get?r Bana Sevd???m... kayıp_gölgeler 5 550 10-04-2006, Saat: 05:57 PM
Son Yorum: p£r!k!z!

Hızlı Menü: