:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?ayelispor
gravesen
i?te s?per tak?mBig Grin
Sa? kanat benden sorulurWink

ayelispor2so4.jpg
Ara
soyle
vay sendemi futbolcusun bende ankaragucunde ve genclerde 4 lins li kalecik yaptim ama bi yagmurlu macta kolumu 4 yerden kirdim o yuzden biraktim Sad artik mac yapamioz ama ilerde devam Big Grin
Ara
soyle
genclerde 2 yil yaptim ama hic memnun kalmadim genclerden felan arkadaslarina teklif gelirse vbenden tavsiye kabul etmesinler ankaragucundede 2 yil yaptim cok zevkli tavsiye ankgucu Big Grin
Ara
gravesen
valla arkadaşım senin adına üzüldüm şahsen hiç sakatlanmadım şimdiye kadar allahıma şükür hava atmak gibi oldu biraz ama yok yani yanlış anlama sen anlattığın için söylüyom Smile çayelispordan benim gidebileceğim külüpler sınırlı aslında çok var ama yani ilerlemek için ya çaykurrize yada pazarspor a inşallah oda olurSmile
Ara
soyle
hmm ben lisansliydim birakmasaydim bu sene resmi maclara cikcaktim
Ara
gravesen
valla benim kafam kırılsa yine brakmamSmile zevk alarak yaptığım ve yapabildime inandığım bi hobi
Ara
soyle
dostum ama kolum bi daha kirilsa platin takcaklar o zaman temelli futbol a vedea etcen askerlik felan da sorun cikcak ondan biraktim
Ara
soyle
yoksa para felan gusel maas aliyodum Big Grin
Ara
gravesen
hımmm risk almak lazım ama sende kendine göre haklısın ne diyim herşeyin hayırlısıSmile
Ara
ultraaslangirl
[INDENT]vayy bea cayeli spor demek =)))
bende diyom ne alaka forum memnun oldum tekrar hem?erimle ayn? forumda bulunmaktan Wink
[/INDENT]
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 08:48 PM