:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mutlaka cvp
Firari Fırtına
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
merve
ya yine aynı şey oldu.ben yine giremiorum korku bölümüneSad
biri nedenini sölerse sevinirim
Ara
blue_belial
Yazık kı kımse kımseyı anlamıyo
Kanlı fotograflar her yerde var, goren gordu su ana kadar zaten
Sımdıye kadar gorduklerımızden ders alıpta faal olamadıysak halen
Bundan sonrakılerı ne ıcın ıstıyoruzkı?
ınsanların harekete gecmesı ıcın bazı seyler ustelenır
ama bu manzarayı bız yuzyıllardır goruyoruz
24 yasındayım, benım hayatıma bakarsan, ben kendımı bıldım bılelı,
yani 7-8 yasından berı savasları ve kafası kesılen cocukları goruyorum
yalnış anlasılmasın yazdıklarım.
onları umursamadıgımı soylemıyorum
sadece
bu gune kadar gorupte yannızca 1 dakıkalık bı sarsıntı gecırıp sonra normelleştiğimiz bu şeyleri insanların gözüne gözüne sokupta
olayı sıradanlaştırmayın.

Savaş ve Şiddet i sıradanlaştırdıgı ıcın Korku Bolumu nun kapanmasını bende ıstıyorum.

Ve iki satırlık yazıdan üşenen kişilere söylüyorum
madem hiç bişey yapamadınız, bari suraya görüşlerinizi yazın.
CariSmaBoY
blue_belial bu konu merve adlı kullanıcı tarafından korku bölümü kapatılsın diye açılmamıştır... Aksine bu kullanıcımız korku bölümüne girmeye çalışmaktadır... Rahasız olduğunuz bi durum olduğunda sizde yeni bir topic açabilirsiniz...

Ama yazdığınız şeye ben bir yorum yapayım... Korku bölümü tüm foruma açık bi bölüm değildir... Yani sadece korku bölümüne üye olanlar bu bölüme girip yorum yapabilir...

Sen durumu ülke çapında değerlendiriyorsan bu tür resimler her forumda var.. Yanlızca duygusuz.com bu şiddete bi sınırlama getirip yeni bi uygulamayla foruma yansıtmıştır... Yani korku bölümüne üye olmayan buraya bakamıyor zaten... Bu durumda da istekli ve gönüllü kişiler sadece bu resimleri görüyor ve bu nedendendir ki bu bölümün kapanması şu an için uygun değildir...
CReATuRE
evet o böülüme girebilmen için önce konuya abone olman gerekiyor o konuya...+ 18 e gelince ; videolar ve resimler zararlı olabilir o yüzden +18 uygulaması konulmuştur...

birde arkadaşlar korku bölümü kapatılsın diye yazan arkadaşlarımız var...bu bölüm sadece üye olan arkadaşlara açık bi bölümdür...yani istemeyen arkadaşlar girmez...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 04:37 PM