:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.:neden:.
>As!_M€L€q<
[SIZE=6]Neden?

Neden.
Buras? karanl?klar d?nyas?. Buras? d?nyalar?n kovu?dugu yer. Buras? hi? kimsenin bilmediyi bir yer. Buras? her insan?n kendiliyinde kurdugu d?nyas?. Buras? fantazilerin, olur – olmaz d???ncelerin, mutsuzluklar?n oldugu bir yer. Unutmamak laz?m: Her insan kendiliyinde mutsuz.

“Bir karanl?kda y?r?yorum. D?nyan?n son buldu?u yerə benziyen. Sanki y?r?m?yorum u?uyorum. Art?k isyanlar?m bitmi?. Her ?ey besit olmu?. Ama bu besitliyin i?i ve d??? ?ok kar???k. D?nya g?zlerimde degi?mi?. D?nmek istemiyorum. Hatda hi? istemiyom. Burda daha rahat?md?r. Hatda etraf?mda olub bitenlerin ne oldu?unu bilmesem bile. Burda sadece duygu vard?r. Sadece duygu. Kendim gibi. Ben de insan diyilim. Sadece maskelenmi? bashdan basha duygular?n ya?adigi biriyimdir ben. G?zlerimi kapat?r?m. Bu zevk icin diyildir. Sak?n yanl?? anlama. Bu benim d?nyam. Evet bu benim d?nyam. “
O g?zlerini a?d?. ?ok solgundu yuzu. Her ?eyden bezmi?, bitmi? bir insan?n yuzu vard? onda. Ben onu anl?yordum. Tam anlam?yla anlmasam bile hiss ediyor duyuyordum neler ya?ad?g?n?. O bunu gizlese bile biliyordum. Ben onu seviyordum. O da bunu biliyordu. Ona her ?eyimi vermi?dim. Ama o…sevmek istemiyordu. Evet…?imdi o bitmi? biri. Art?k yak?nlarda olmayacak biri. Ayaga kalkmas?na yard?mc? oldum. G?zlerim ya? doluydu. O camdan bakmak istedi. Oraya g?t?rd?m. Kafam? elleri aras?na ald?. Bakd? – bakd?:
- ?z?lme, dedi. – ?imdi git ve uyu.
Sabah uyandigimdasa art?k yokdu. Ondan geriye cam?n ?n?nde k???k bir kag?t par?as? kalm??d?. Perdeler havalan?yordu. Denizse hi? bir zaman olmad??? gibi co?mu?du. Ben biliyordum. O denizlere gitmi?di. Her zaman istedigi gibi. Her zaman istedigi gibi.
- Peki kagitda ne yaz?yordu?
Kad?n bir azc?k susdu. Sonra:
- Kag?tda” ben denizlere gidiyorum” yazm??d?.
Onun d???nd?kleri...
Yine sabah olacak bir azdan. Her g?n ayn?. Her g?n sabah a??l?yor, g?ne? ??k?yor her g?n de axsham oluyor g?ne? bat?yor. Her ?ey bana o kadar bo? gelir ki... Art?k b?km???m bu uykusuzlukdan. Hala anlam?yorum neden her kesden farkl? oldugumu. Ve de hala anlamaya ?al???yorum. Neden kendimi yordugumu, neden ya?ad?g?m? bile blmiyorum. ?ehri gezeyim belki o zaman a??l?r?m.
?ehir karanl?kda, sakinikde ne kadar da g?zel oluyormu?. Aman bu siqara da yetmiyor ki bana. Ve bu ?ark?... O beni yine g?t?r?yor. Her kese bana deli dedirtdiren ?ark?. Ama onlar ?ok haks?z. Onlar ya?am?yorlar ki s?r?n?yorlar. Bir azc?k para i?in, iyi g?nler i?in. Ama...diger taraf?ndan bakd?g?mda onlar daha mutlu. Benim gibi mutsuz diyiller. Benim duyduklar?m ba?ka, ya?ad?klar?m ba?ka. O zavall? kad?nla evlenmemeliydim. Ben onu hi? sevmiyorum. Sadece ac?yorum. Ac?d?g?n birini nas?l seve bilirsin ki...O ?ok besit, sade biri. Amma iyi kalpli. Ben ne kadar da k?t?y?m. Cehennemde yanacagima eminim.
??te deniz. Ohhhh, havas? cigerlerime doldukca nas?l mutlu oluyorum...bir de bu muzik...i?te bu benim d?nyam. ?oklar?n?n anlamad?g? d?nyam, anlamad?g? muzik. Ben denizlere gideceyim. Mutlaka. Hi? sevmemi? temiz kalbim bulutlar?n, denizlerin ?zeriyle u?acak. O m?thi? muzik de benimle olacak. Benden ne istiyorsun sorduklar?nda israrla bilmiyorum diye s?yl?yorum. ?nanm?yorlar. Amma bu b?yle. Ben hi? bir ?ey istemiyorum. Bana yeter bu g?zellik. Sadece bana dokunmas?nlar. Ben hi? bir ?ey istemiyorum. Sadece kendi d?nyama kap?lmak. Burda ebediyyen kalmak...K?leklerin y?z?me vurmas?n? seviyorum. Bak, i?te sevin?den g?lerek agl?yorum. Benden bir az aral?dak? o bomjsa bana g?lerek bak?yor. Zavall? anlam?yor ki benim zaten ondan bir fark?m yok. Benim bu d?nyada hi? bir ?eyim yok. ?zerimdeki bu bedenden ba?ka. Onu da denizlere b?rakacagim. G?l...ne kadar istersen g?l. Ne sen ne de hi? kimse anlamayacak ki kim daha mutlu. Benmi, beni mutsuz, hasta hesab eden onlarm?...
Kar?s?n?n dedikleri.
O yayligiyla g?zlerini sildi. Her halinden kocas?n? ne kadar sevdiyi belliydi.
- O g?n onu denizin kenar?ndan bulduk. Ordak? bir bomjun s?ylediklerine g?re qarip bir ?ekilde aglam??, sonra kendini kaybetmi?di. Eve g?t?rd?k. Dokt?r bakd?. Ba? ??karamad?. Beyninde bir problem var dedi. O ?? g?n kendine gelmedi. Kendine geldiginde sadece su istedi. Ve son g?n?ne kadar konu?mad? hi? kimseyle. Sadece bir kere bana:
- ?imdi ger?ekleri biliyorum dedi.
Yine o...
Kollar?m? a??b da yuzum k?leye durdugumda beynim sanki ?atlayacak gibiydi. Bilmediyim, ilk kez duysugum bir muzik beni ?l?m?ne ac?t?rd?. Sanki her ?ey kar??m??d?. Sonra uzun karanl?k bir yol g?rd?m. O yolla gidiyordum. Uzun – ?ok uzun bir yoldu. Gitdikce bitmiyordu. Sonra i??k g?rd?m.I??kdan bana dogru gelen bembeyaz giysili melek g?rd?m. ?ok g?zeldi. Bana ?p?c?k yollad?. ?p?c?y? kan k?rm?z?l? ?i?ək gibi geldi. Sonra uyand?m. Ve sanki art?k olmayan biriydim. Hi? bir ?ey hiss etmez duymazd?m. Sadece hayk?rmak istiyordum insanlara:
- Her ?ey yalan, sizin ya?ad?g?n?z yalan diye.
Offf....qaliba ?ok hastay?md?r. Beynimdeki o m?zik, o sesler hi? susmuyor. Sanki kimse hayk?r?yor. Su istiyorum. Amma su susuzlugumu yat?rtm?yor. Duyduklar?m? bir anlata bilseydim. Durmadan surekli bi ?eyler anlatmak istiyorum. Amma kelimelerle ifade edemiyorum. Ben gitmeliyim. Mutlaka.
O beni cam?n yan?na getirdi. ?ok seviyordu beni biliyordum. Ama bu benim g?nah?m diyildi. Ona beni affet demek istedim ama git yat dedim. Deniz bu gun ?ok co?kun. Dalgalar kukr?yor. Ever o beni ?agiriyor. G?nlerdir sesini duydugum o muzigin sahibi. Ben gitmeliyim. Ohhh....k?lekler ?z?me vuruyor. Deniz ayaklar?m? sard?. Bir azdan son adland?r?lan bir ba?lang?ca kovu?acag?m. Evet, ben denizlere gidiyorum. ?nsanlardan uzaga. Hi? kimsenin hen?z gitmediyi uzaklara. Bir d?nyaya.
Ben.
Onun duyduklar?n? duyurdum her zaman. Onu sevmezdim. Biz sevgiden uzakd?k. Kalbimiz tertemizdi. Sadece o onun gibi birinin olmad?g?n? d???nerdi. Ben zamana ge? kald?m. Onu kendi duydukalar?mla, kar?s?n?n dedileriyle tan?d?m. Benim de beynimde bir ?ark? var. Ama bu ?ar?k?n?n kimin oldugunu, s?zlerini biliyorum ondan farkl? olaraq.
I’m asking why
I’m asking why
Nobody gives an answer
I’m just asking why
But someday we’ll meet again
And I’ll ask you
I’ll ask you why
Why it has to be like this
I’m asking you why
Please give me an answer.
Son!
[/SIZE]
p£r!k!z!
kankam jnm emeğine sağlık çok guzel hikaye...
Ara
CariSmaBoY
Ona beni affet demek istedim ama git yat dedim. Deniz bu gun ?ok co?kun. Dalgalar kukr?yor. Ever o beni ?agiriyor. G?nlerdir sesini duydugum o muzigin sahibi. Ben gitmeliyim

?ooOooK g?zel bu eline sa?l?k a?k?m....
>As!_M€L€q<
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kankam jnm eme?ine sa?l?k ?ok guzel hikaye...
be?enmene sevindim..kanka
>As!_M€L€q<
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ona beni affet demek istedim ama git yat dedim. Deniz bu gun ?ok co?kun. Dalgalar kukr?yor. Ever o beni ?agiriyor. G?nlerdir sesini duydugum o muzigin sahibi. Ben gitmeliyim

?ooOooK g?zel bu eline sa?l?k a?k?m....
be?enmene sevindim a?k?mmm....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ...:::a?k neden k?r?:::... mscxcs 1 482 04-05-2022, Saat: 07:01 AM
Son Yorum: wildfang
  Alyansı neden dördüncü parmağımıza takmalıyız? MaSaL 1 530 03-27-2010, Saat: 12:06 AM
Son Yorum: acemhe
  Kadınlar Neden Ağlar chatlaq mamaqlı@ 0 418 01-13-2009, Saat: 11:55 AM
Son Yorum: chatlaq mamaqlı@
  neden ben... DeRiN_SeSsİzLiK 2 537 10-17-2008, Saat: 07:54 PM
Son Yorum: DeRiN_SeSsİzLiK
  “Neden Ben?” Diyenlere fiziko38 3 492 04-12-2008, Saat: 04:50 PM
Son Yorum: fiziko38

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 06:52 AM