:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S?zce A?k Ne Demekt?r??bence..
senem albayrak
A?K NE DEMEKT?R?????
A?K;…

-Kimsenin anlatamad???, ve kimsenin anlayamad??? bir ?ey…….
-Kocaman bir yalan…
-K?t?d?r y?k?c?d?r yak?c?d?r s?n?ra dayand? m? pes edip yorulur a?k ac?mas?z haindir…..
-Ayn? labirent gibidir giri?i vard?r ama ??k?? yolunu daha kimse bulamam??t?r
-Nefes almay? ??renmeden y?zebilmektir, u?may? ??renmeden a?aca ??kmak gibi; a?k
yaln?zl??? se?mek; yan?ld?k?a sevmek, sevdik?e kaybetmek, kaybettik?e varolmakt?r…….

-Nefretle ba?layan sevgiyle biten ALLAH ?n bu d?nyaya verdi?i en g?zel ve en ac?mas?z ?eydir…
-Kendini unutmak devaml? onu d???nmek d???nd?k?e derinlere inmek ve kendinden ge?mektir…
-Y?re?in darald???nda ba??n? g??s?ne yaslad???n?n birinin var olmas? demek…..
-Mesafe demektir, mesafe ne kadar uzun olursa a?k?n s?resi de o kadar uzun demektir, a?k aradaki mesafeyi
korumak, sevgi ve sayg?y? yitirmemektir….

-Lay?k olanlar?n ?ekti?i bir sevgidir…
-Koca caddenin ortas?nda tokat yiyip sonra ona geri d?nebilmektir….
-K?r olmak yaln?zca bir tek ?eyi g?rmektir onu ve a?k sakatl?kt?r ayaklar?n?z tek bir yere gider onu yan?d?r..
-A?K ne midir ?lmeyi her g?n istemektir sevipte sevilmedi?ini bilerek bin defa ?lmektir
-Nerde olursa olsun, gelip sizi bulan, bazen hayat? zehir eden, bazen ise hayat? ya?atan tan?ms?z bir duygudur….
-Ayn? anda heyecanlan?p ayn? anda a?layabilmek ve en ?nemlisi kar??ndakinin g?zlerine bak?p seni seviyorum diyebilmektir…
-A?K NERDE OLURSA OLSUN GEL?P S?Z? BULAN, BAZEN HAYATI ZEH?R EDEN, BAZEN ?SE
HAYATI YA?ATAN TANIMSIZ B?R DUYGUDUR….

******B?YLE ??TE A?KIM;;;;sana a????m ??nk? ihanet yok bizim a?k?m?zda yalanlarla ?r?lm?? sahte duygular da yok ..birbirimizi kand?rmadan en ??plak halimizle ya??yoruz biz bu a?k? ??nk? a?k dedi?in b?le olmal? bizim ki gibi sana a????m a?k?m.. biri a?ktan s?z etse hemen akl?ma sen geliyorsun seni d???n?yorum ve deli gibi ?arpmaya ba?l?yor kalbim ba?kas?n?n s?yledi?i her ?ey anlam?n? yitiriyor…??nk? A?K kelimesi bana seni hat?rlat?yor…

SENEM ALBAYRAK

Ara
bilgeis
bence aşk.... çölde görülen serab.....tam ona ulaşırsın ve onu kaybedersin..aşk işte......aşk başka ne olabilir ki zaten....

paylaşımın için sağol arkadaşım Smile emeğin için tşk.
Stinq
aşk benim en büyük yalnızlıgımdır.ona asla kavuşamamakSadeline saglık arkdasımWink
Ara
happy yeliz
bence dünyada tanımlanamayan tek şeydir aşk SadSadSadSad
ayrıca en çok acıtandır SadSadSadSad
SmileSmileSmileSmileSmile çok güzel ellerine sağlık
Ara
speedy_girl
-AŞK NERDE OLURSA OLSUN GELİP SİZİ BULAN, BAZEN HAYATI ZEHİR EDEN, BAZEN İSE
HAYATI YAŞATAN TANIMSIZ BİR DUYGUDUR….

TŞKLER ARKADAŞIM PAYLAŞIMIN SÜPER......... BENCE AŞKIN TARİFİ MÜMKÜNSÜZ....

A= ACIYA
Ş= ŞİKAYETSİZ
K=KATLANMAKTIR...
Ara
milagros
aşk hayaletlere benzer hayaletten herkes bahseder ama onu gören yoktur....Confusedmiley25:
paylaşımın için teşekürler...
Ara
senem albayrak
Benim a?k i?in yazd???m t?m tabirler g?zel ama inan?nki sizin yazd?klar?n?z ?ok daha g?zel ben de ?ok be?endim hepinize ?ok t?kler sa?olun arkada?lar...
Ara
d€n!z kısı
"A"cıya"Ş"ikayetsiz"K"atlanmak=AŞK Wink
ozgur_yasarim
aa6aeb6741.jpg
senem albayrak
Bence sen tek kelime ile HAR?KASIN.....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Anneye mektup/Dram...(okumalısız bence...) HaNıM_KızZ 7 677 04-08-2022, Saat: 10:58 PM
Son Yorum: wildfang
  sizce aşk ne demektir?Bence... mehmetkılıc 0 484 03-16-2007, Saat: 06:29 PM
Son Yorum: mehmetkılıc

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:09 PM